25 افکار من بود در حالی که تماشای زمین با Zac Efron’


Down-to-Earth-with-Zac-Efron-1
Netflix

بعد از دیدن تریلر برای Zac Efron کشف جدید نشان می دهد در Netflix, Down to Earth, من شیفته بود. من مطمئن نیستم که دقیقا چه چیزی آنها را به انجام. منظورم تماشای Zac Efron, سفر, جهان کافی خواهد بود اگر من صادق بودن. اما پس از آن وجود دارد یک فرصت برای در واقع چیزی یاد بگیرند تا آن را حتی بهتر است. اگر شما به دنبال یک آموزنده و کمی (خوب زیادی) از آب نبات چشم و سپس شما قطعا باید بررسی کنید پایین به زمین.

زک Efron نیست به تنهایی در پایین به زمین. او را به سفر در اطراف با Darin Olien سلامتی, کارآفرین. دوستان آنها شد و پس از زک دیدم یکی از Darin TED Talks. هر قسمت بر رفتن به یک شهر و کشور و یادگیری در مورد چیزهایی مانند پایداری انرژی سبز و سبک زندگی که در حال حاضر جایگزین فعلی ما آمریکا راه زندگی است. آنها در حال ملاقات با چهره های کلیدی و فقط جالب است افرادی که واقعا در زندگی یک شیوه زندگی است که کمک می کند تا مبارزه با تغییر آب و هوا.

نشان می دهد جای تعجب است که اطلاعاتی. مطمئن نبودم چه انتظار هنگامی که آن را به موضوع, اما من چیزهای زیادی یاد گرفتم. نشان دادن بینندگان اطلاعات در راه است که باعث می شود آن را آسان به درک و دنبال کنید. آنها در حال صحبت کردن با کارشناسان آگاه هستند و با شخصیت است که باعث می شود آن را خیلی بیشتر سرگرم کننده به تماشای. در اینجا افکار من تا به حال به تماشای پایین به زمین.

 1. زک Efron به نظر می رسد واقعا خوب با ریش. مانند واقعا خوب است. من تا به حال هیچ ایده چقدر من آن را دوست دارم اما من آن را خیلی دوست دارم.
 2. ایسلند است که واقعا زیبا است. من آرزو می کنم من می تواند به استطاعت رفتن به تعطیلات وجود دارد. نه این که آن مسائل از آنجا که ما در حال رفتن هرگز مجاز به ترک خانه دوباره.
 3. آنها در مورد به پخت نان زیرزمینی??? و جوش تخم مرغ ؟ چگونه است که حتی این اتفاق می افتد در حال حاضر ؟
 4. بنابراین مانند من تا به حال هیچ ایده که این انرژی زمین گرمایی چیزی است که حتی ممکن است اجازه دهید به تنهایی در عمل جایی.
 5. احمق طلا که تشکیل شده است که آنها خوراک گاز CO2 بازگشت به زمین است فقط به عنوان خوب به عنوان به طور منظم طلا و احتمالا مقدار زیادی ارزان تر است. چرا ما دیوانه ای بیش واقعی طلا ؟
  25 Thoughts I Had While Watching 'Down To Earth With Zac Efron'
  Netflix
 6. آه آنها در حال رفتن به یک wood work industres? من عاشق شکلات. و این شرکت به نام Om Nom Nom است که فوق العاده باهوش.
 7. وای Zac Efron آزاردهنده خوش تیپ.
 8. چه سوخته شکلات طعم بود ؟
 9. زک رفتن به استفاده از هر شکوه خود را در شکلات و آن را به طعم و مزه خوب در همه.
 10. Aaand من درست بود. کشمش دودی و نمک دریا نیست بهترین دسته کوچک موسیقی جاز برای شکلات. این مادر من است که قطعا در آینده به دلیل احساس می کنم مثل من دیدم که از یک مایل دور.
  25 Thoughts I Had While Watching 'Down To Earth With Zac Efron'
  Netflix
 11. زک افران در “وایکینگ Spa؟” بله لطفا. او نیاز به shirtless بیشتر.
 12. که آبگرم به نظر می رسد افتضاح; انجماد سرد و سپس گرم ؟ نه ممنون.
 13. بخش پایدار در این رستوران کوچک هستند! آن است که من Americanness که باعث می شود من نیاز به یک بزرگتر بخش? احتمالا.
 14. من نمی توانستم غذا خوردن گوزن tartare. نوچ من نمی تواند آن را انجام دهد. رودلف سزاوار نیست برای رفتن از آن راه.
 15. Rutabaga بستنی ؟ خوشمزه و یا عجیب و غریب ؟ بله.
 16. تکواندو یک آب sommelier و چگونه دریافت کنم که کار ؟
 17. و آنا کندریک همیشه خیلی آزار دهنده است یا فرسودگی شغلی از ترول?
 18. وای Zac Efron است بسیار چشم آبی است.
 19. آیا درخشان آب در این چشمه طعم مانند La Croix? چون من کاملا آن را امتحان کنید و اگر آن را مانند طعم Limoncello یا ترش.
 20. آیا قانونی برای یک حیوان خانگی میمون در ایالات متحده? چون من می خواهم یکی خیلی بد.
  25 Thoughts I Had While Watching 'Down To Earth With Zac Efron'
  Netflix
 21. من زندگی می کردند در شهر نیویورک برای بیشتر از زندگی من و تا به حال هیچ ایده وجود یک پشت بام که در آن آنها را نگهداری زنبور عسل.
 22. چشم لندن عالی است اما من لازم نیست معده برای سواری در یک لوله شیشه ای چرخ فلک. ایضا که غول اسلاید.
 23. چرا Zac Efron پوشیدن دکمه پایین پیراهن در حالی که تخلیه زباله در پورتوریکو زمانی که او باید به وضوح با پوشیدن یک مخزن بالا ؟
 24. بنابراین من تعجب می کنم آنچه تازه از دهان شیر بز سلیقه بود ؟
 25. چگونه است Zac Efron 33? هنگامی که این اتفاق می افتد ؟

بدیهی است که وجود دارد خیلی بیشتر اتفاق می افتد که در پایین به زمین از زک Efron و ریش خود را. این ریش هر چند. اولا او بسیار خوش برخورد میزبان که واقعا درگیر شدن با مردم او را به تعامل با. شما می توانید بگویید که او واقعا علاقه مند به یادگیری است. و در بیش از یک مناسبت شما دیدن او اهدا کردن پول و یا خرید از کسب و کارهای محلی. البته او یک ثروتمند مشهور و می توانید استطاعت آن, اما آن را هنوز هم بزرگ را ببینید.

پایین به زمین است بیش از فقط یک سفر در جهان است. آن را در واقع ایجاد یک گفتگوی مهم. تغییر آب و هوا و راه های ایجاد توسعه پایدار در جهان در حال انجام مکالمات و آن را خوب است برای دیدن است که مردم به طور جدی به ساخت آن در اولویت است.

تا آنجا که من عشق را به زمین, من یک انتقاد. در کاستاریکا زک و Darin بازدید از یک زندگی پایدار غلاف. و این فوق العاده است که چنین جایی وجود دارد. اما هر کس وجود دارد مهاجرین (ex-patriot) و عمدتا آمریکایی است. بنابراین آن را مانند “در اینجا این خنک پایدار مسکن, اما آن را اجرا شده توسط یک دسته از سفید هیپی.” او برای رفتن به یک بسیار غنی فرهنگی محل و انجام هیچ چیز, اما صحبت کردن به مردم است.

پورتو ریکو قسمت کاملا دلخراش. آنها هنوز دوره نقاهت بعد از طوفان ماریا در سال 2017. زک Efron صرف زمان با کارمن یولین کروز, شهردار, San Juan. بسیاری به یاد داشته باشید او را از متخصص دست زدن به ایالات متحده misدست زدن به طوفان ماریا. شما را به بازدید اعضای جامعه با هم است. کروز از نوع رهبر ما باید بیشتر از او در واقع در مورد مراقبت از مردم او کار می کند و می خواهد بهتر است برای آنها. این لعنتی بدتر که تقریبا سه سال پس از ماریا به سختی هر چیزی تغییر کرده است.

و در لندن به آنها توضیح دهد که آلودگی هوا PM 2.5 کشته شدن حدود 10k لندن در سال است. آلودگی هوا خطرناک است اثر بر سلامتی ما. آلاینده های هوا مانند PM 2.5 هستند علت مزمن مسائل مربوط به سلامت مانند آسم که همچنین می تواند اثرات منفی بر روی بارداری از جمله نوزادان نارس و زایمان بچه مرده. در حالی که همه چیز قطعا بهتر است هنوز هم وجود دارد بسیار به انجام. اما به نظر می رسد که آنها در مسیر صحیح است.

تماشای زمین باعث می شود یک چیز کاملا روشن است: ایالات متحده است محزون می خوانی پشت وقتی که می آید به ایجاد توسعه پایدار در راه زندگی. به اندازه کافی مردم واقعا در نظر گرفتن تغییرات آب و هوایی جدی و روشن است که دیگران هستند.

اگر شما نیاز به چیزی الهام بخش و سرگرم کننده — و اجازه دهید آن صورت, کمی از آب نبات چشم به بوت — این سری برای شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de