2020 خواهد بود مرگ مادر شاغل

مامان ترسناک و huePhotography/گتی آن را در سال 2020 و به عنوان یک مادر شاغل هستید یا یک کارمند خوب یا مادر

توسط ETELARESANKHABAR در 3 مرداد 1399
end-of-the-working-mom-1
مامان ترسناک و huePhotography/گتی

آن را در سال 2020 و به عنوان یک مادر شاغل هستید یا یک کارمند خوب یا مادر خوب اما نه هر دو. حداقل این است که راه را احساس می کنم.

وجود تعادل کار و زندگی. هیچ زندگی-زندگی تعادل در این نقطه است.

این بار روانی از متوسط کار کردن مادر در حال حاضر فشرده مانند سطل زباله که در عقب یک کامیون کمپرسی. نهان استرس مادری خسته است, به عنوان آن می ایستد در خارج از پارامترهای توده بیماری همه گیر. در حال حاضر بار روانی از مادر شده است squished هم حتی بیشتر با انتظارات نسبت به قبل. کار, پاک, مراقبت, و در حال حاضر تدریس کوچک انسان است.

مگر اینکه شما می توانید زنده ماندن در یک ساعت از خواب telework و توانایی های جادویی برای شستن لباس های خود را با ذهن غیر ممکن است. ما از تعجب آنچه که ما را برای صرف شام به طبخ به تعجب اگر ما حتی باید حفظ مشاغل ما کار بسیار سخت برای به دست آوردن. COVID-19 بیش از فقط یک بیماری تنفسی: این ویروس از بین بردن فرصت های شغلی مادران و پدران) در سراسر جهان است. فراموش نکنید که بالا رفتن از نردبان شرکت ها; ما در حال حلق آویز توسط نوک انگشتان ما از ناودان.

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به توانایی برای کار از خانه شما ممکن است همچنین به اندازه کافی خوش شانس اسکار فرزندان خود را برای زندگی خود را با مامان ترسناک فریاد درست قبل از اینکه مهم خود را به صورت ویدئو کنفرانس. هیچ چیز می تواند کمک به بهره وری خود را مانند یک شیطانی مادر صدای در حالی که ایمیل سرپرست خود را در مورد این پروژه بزرگ شما در حال کار بر روی. اجازه دهید حتی بحث در مورد بی دست و پا ویدئو کنفرانس لحظات زمانی که بچه خود را پیاده توسط در لباس زیر خود را. خانه خود را در یک جنگل با فضای مجاز: نامحدود صفحه نمایش زمان و بی حد و حصر میوه, تنقلات, فقط برای دیدار با شما کار مهلت دارند.

آن است که هر چیزی می رود نوع خانواده همه به خاطر حرفه ای خود را. خود را وحشی کودکان در حال اجرا در اطراف به کرات در قند و خستگی. آشپزخانه خود را مانند باز کردن نوار در یک عروسی فانتزی با آخرین تماس. صورتحساب مواد غذایی خود را سه برابر شده است و ممکن است شما را قرنطینه-دستور چرخش مجموعه ای فقط برای فرزندان خود را از زیر پای خود را. روال برنامه ریزی وعده های غذایی و ثبات روانی داشته اند و تمام پرواز از پنجره به بیرون. شما ممکن است در حال حاضر سوخته از طریق پرداخت خود را در زمان خاموش مانند یک فرد سیگاری می سوزد از طریق آخرین سیگار همه در حالی که تلاش برای کشف کردن آموزش از راه دور با uncooperative کودکان است.

Mother with baby son working on laptop
10'000 ساعت/گتی

حتی اگر شما تا به حال افتخار داشتن کمک در خانه خود دو جداگانه و جهان های مختلف برخورد. سر خود را هنوز هم ممکن است در حال چرخش; من می دانم که مال من است. چگونه شما احتمالا می توانید تمرکز بر روی مهم بودجه جلسه هنگامی که کودک نو پا خود را است در وسط حماسی ترین اوقات تلخی در اتاق درست پشت سر شما ؟ شما پدید آمده از غار خود را در اتاق خواب/اتاق رختشویی/گنجه اتاق برای رفع خودتان یک لیوان آب فقط به عنوان شما را جمع آوری در اطراف آب کولر برای یک لحظه کردند. فقط به جای اندکی استراحت روانی شما ببینید عظیم توده ای از غذاهای که شما نمی توانید بشویید و در این زمان پر از نزول است. شما باید مقاومت در برابر اصرار به پاک کردن Cheerios از مهم میز آشپزخانه. ذهن شما را نژادها در مورد لباس های خیس فقط نشستن در ماشین لباسشویی و شما به سرعت ضربه محکم و ناگهانی به این واقعیت است که شما در حال کار در حال حاضر. و در حالی که شما می توانید به وضوح ببینید کارهای خانه و مادر-محل کار شما را مجبور به انجام, شما باید آن را همه کنار رفتن خود را "کار کار می کنند."

همه چیز مقدس و به ویژه در مورد صفحه اصلی درست کردم پاشیده با مهلت صفحات گسترده و همه کار خود را درام. جدایی محل کار و خانه وجود ندارد. کسانی که خوب compartmentalizations جعبه شما می خواهم برای قرار دادن زندگی خود را در حال حاضر رسما انداخته شده هم درست مثل توده ای از لباس های شسته شده کثیف در اتاق خواب شما گوشه. همه چیز تار ظروف سرباز یا مسافر. کار و خانه دیگر جدا شود.

شما به خودتان پیدا کنید به فکر کردن در مورد که یکی از آخرین کار شما نیاز به انجام کار پس از شما پهلو یکی از کوچک خود را در برای خواب. در حالی که حضور هفتگی مجازی جلسه هیات ذهن خود را در لباس های شسته شده, ظروف و برنامه شام. تمام چیزهایی که به طور معمول اجرا از طریق مغز خود را به راحتی می توان تحت فشار قرار دادند به سمت هنگامی که در دفتر خصوصی و یا در اطراف شما همکاران — اما در حال حاضر آنها در خط مقدم از ذهن خود را به دلیل آنها قابل مشاهده است. شما می توانید راه رفتن به اتاق نشیمن خود را و ببینید ظروف سرباز یا مسافر. بنابراین در حال حاضر مغز شما یک گردباد از افکار در مورد چیزهایی که شما نیاز به انجام همه چیز شما دیگر مجاز به انجام دهید: با تشکر از COVID. مغز خود را احساس به عنوان اگر دود ممکن است بیرون آمدن از گوش خود را.

اجازه دهید حتی بحث در مورد سال تحصیلی جدید. مبهوت از برنامه های آموزش از راه دور آموزش مجازی و کلاس های درس در حال تمام مادران شاغل' kryptonite. آیا تا به حال تصور کنید با پرداخت هزینه مهد کودک پس از فرزند خود رفت و به مدرسه ابتدایی ؟ همچنین ممکن است نگه دارید به عنوان وانت/رها کردن فوق العاده برنامه ریزی نینجا برای رزومه کاری خود را, 'علت این سقوط خواهد بود چیزی کمتر از یک عمل دستکاری. استراحت ناهار دیگر نمی خواهد برای خوردن مواد غذایی خود را در سکوت. ناهار خود را شامل خواهد شد از شما مسابقه برای مدرسه به انتخاب کنید تا بچه ها به سپس رها کردن آنها را با مهدکودک و خانواده و یا هر مایل گرم سالم انسانی است که نظارت بر کودک خود را تا زمانی که شما را ساعت.

خیلی خوش آمدید به 2020 که در آن شما هستند یا یک kick-ass کارمند و یا یک kick-ass mom, اما نه هر دو. این خواهد بود که مرگ از این کار ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب