20 قطعه از رده خارج نوزاد مشاوره است که ما را به خنده (و انقباض غیر ارادی ماهیچه)


outdated-baby-tips-1
مامان ترسناک و کنستانس Bannister پارسیان/گتی

در مدت هفت سال به عنوان یک مادر, من و بعد فورا رفت واز یک کل بسیاری از نوزاد مشاوره. من سه تا از بچه های عمیق و آن را هنوز هم در آینده در روزانه. به صداقت, من واقعا فکر نمی گرفتن مشاوره مقدار زیادی از زمان. البته ناخواسته و نظرات می تواند آزار دهنده اما کهنه پدر و مادر در بسیاری از حکمت به اشتراک بگذارید. من خوشحال هستم برای یادگیری از اشتباهات افراد دیگر به جای ساخت خود من گاهی اوقات.

خوب عزیزم توصیه این است که مانند یک هدیه رایگان. من عاشق پدر و مادر کمی تخصصی است که زندگی من آسان تر است. من هنوز استحمام نوزادان در یک سبد لباس های شسته شده در وان حمام زمانی که آنها یاد بگیرند به نشستن به خاطر یک زمان طولانی مامان به من نشان داد که چگونه آن را کمک می کند تا نگه داشتن اسباب بازی های خود را در دسترس است. نابغه!

اما بسیاری از مسائل مردم اسپوت کردن هر چیزی است اما خوب کودک مشاوره. بسیاری از زمان من فقط می گویند با تشکر از شما و آن را نادیده گرفت اما گاهی اوقات من می شنوید یک چیز عالی از بچه های مشاوره است که منسوخ شده است که من تعجب می کنم که چگونه هر کسی می تواند احتمالا هنوز هم می شود به اشتراک گذاری آن را بیست و تمام سال به این هزاره جدید است.

من می دانم که من در این تنهایی نیستم. خواسته ما صدها نفر از پدر و مادر به گفتن مامان ترسناک ترین و خطرناک و آزار دهنده نادرست یا عجیب و غریب تکه نوزاد مشاوره هر کسی به آنها داده است. نتایج نا امید نیست!

این “سه بزرگ بیت های بد کودک مشاوره” نقاط بالا گرفت با یک لغزش.

1. سرد بودن باعث می شود یک کودک بیمار.

اگر شما شنیده ام این شما حتی یک پدر و مادر ؟ مدرسه قدیمی grandmas می خواهید بچه ها در کلاه, جوراب, دستکش, onesie دارای جای خواب و پتو حتی در وسط تابستان. حقیقت ؟ نوزادان ممکن است نیاز به برخی از کمک به تنظیم درجه حرارت بدن, اما این بدان معناست که ساخت مطمئن شوید که آنها بیش از حد گرم نکنید و بیش از حد بزرگ.

2. برگزاری یک کودک بیش از حد از بین بردن آنها.

بنابراین. بسیاری از. مردم. فکر می کنم نوزادان کوچک قادر به دستکاری عاطفی بزرگسالان با خود را نیاز به محبت است. بسیاری از ما شنیده ام که گریه باعث می شود یک کودک ریه ها قوی تر چیدن یک کودک هنگامی که آن را فریاد خواهد آنها را از بین بردن و گریه آن را تنها راه برای به دست آوردن یک نوزاد به خواب. هیچ یک از این درست است. مانند در همه.

3. خواب زمانی که نوزاد خواب است.

شانون H. سهام “کل” خواب هنگامی که کودک خواب’ گفتن را به من با خشم هر کسی که آن را می گویند. پسر من عملا حساسیت به خواب برای اولین سال از زندگی خود را. من طوری بود. خسته می شوند.”

البته اگر شما می توانید گرفتن برخی از ZZZs در حالی که کودک شما خواب در آن را داشته باشد. این درست است که بسیاری از ما مقدار زیادی از چیزهای دیگر انجام دهید. یک خانه کثیف piques اضطراب من. من از خانه کار می کنند. من دو نفر دیگر از بچه ها. چگونه دقیقا من قرار است به خواب در یک نوزاد برنامه ؟ آن را مانند یک “اجازه دهید آنها را به خوردن کیک” قطعه ای از” مشاوره!”

مردم باید ایده های بزرگ در مورد تغذیه نوزادان کم است.

4. قرار دادن حبوبات در یک بطری کودک.

مقدار زیادی گفته شده برای انجام این کار, اما دانیل T. مدرسه نسبی آن را در زمان یک گام بیشتر است. “گفتند به پایان نوک پستان طوری غلات می تواند از طریق تصویب به من یک ماهه!”

من خفگی فقط فکر کردن در مورد تلاش برای نوشیدن بلغور جو دوسر, اما مطمئن شوید. بیایید سعی کنید که با یک نام تجاری جدید کودک.

5. توقف تغذیه با شیر مادر در برخی از تصادفی قبل از زمان مقرر.

تغذیه با شیر مادر پس از چند ماه است که بحث برانگیز در میان مدرسه قدیمی جمعیت. Maelys G. عمه به او گفت که تغذیه با شیر مادر بود دیگر مفید هنگامی که یک نوزاد دندان و Briana J. نسبی گفت: پرستاری یک سال گذشته بود و سوء استفاده از کودکان! چه جهنم!

6. مواد غذایی مربوط به کولیک درمان محبوب هستند.

آنت رضا فامیل دور, سوگند توسط راست تا شیر بز در محل خشک یا شیر مادر به عنوان یک درمان قولنج چرا که “این کار برای بچه ها” که در حال حاضر در چهل سالگی. هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا شما نیاز به شیر واقعی بز یا اگر فروشگاه خرید خوب است.

“کسی به من گفت که یک کودک یک بطری Kool-Aid برای کمک به مسلمانان است. کامل, قند, Kool-Aid, می گوید:” آماندا E. من شنیده ام این همان چیزی که در مورد گیلاس Jell-O. من فکر می کنم من جست و خیز این یکی برای همیشه لطفا برای. تف کردن شوهر به اندازه کافی بدون رنگ قرمز در آن است.

7. فرمول اتلاف پول است.

Mother talking to son
جورج نشانه/گتی

بنابراین آنها نمی خواهند ما به شیر هنگامی که بچه های ما کاهش دندان و ظاهرا فرمول نیز حق انتخاب ؟ Mishelle T. مادر بزرگ سعی در متقاعد کردن او به “صرفه جویی در پول با استفاده از یک ترکیب از پودر شیر و شربت ذرت به جای فرمول نوزاد!” ما…انجام نمی دهد که دیگر نانا اما با تشکر.

8. به یک دندان درآوردن نوزاد عسل برای درد.

مریم G نامادری در قانون گفته او به “کت سه-ماه-پیر دختر, مشت در عسل برای دندان درد!” خیلی نه. این خطرناک است. حتی طعم عسل است امن برای کودکان زیر یک سال ، آن می تواند باعث بوتولیسم. سه-ماه-کودکان نیازی به مصرف چیزی جز فرمول یا شیر مادر. اگر کودک شما در درد دندان درآوردن سعی کنید ارتعاشی teether یا یک لیف حمام سرد اما ترک عسل برای بعدا.

بهترین پاسخ توسط دور هستند قصه های قدیمی همسران و ضربت سخت زدن-a-doodle خرافات است.

9. غلغلک یک پای کودک را علت لکنت دارد؟!

Amie میلاد رابین D., and Amanda P. همه گزارش گفته بودن این bonkers مفهوم است که غلغلک یک کودک به خصوص در پا باعث خواهد شد آنها را به لکنت! من به معنای واقعی کلمه نمی فهمم چه کسی ساخته شده جهش از غلغلک چاق piggy کمی پا به توسعه کل کل سخنرانی تسلط, اختلال, اما این یکی درست نیست در صورت وجود هر گونه سوال.

10. گربه ها ایستادگی خواهد کرد نوزاد خود را به قفسه سینه و گرفتن نفس خود را.

کتی G. یادآوری است که زمانی که برادرم به دنیا آمد کسی سعی در متقاعد کردن من و مامان که ما گربه ها می تواند به معنای واقعی کلمه سرقت یک نفس در کودک. من صحبت کردن در اتفاقی خفگی از اینکه بیش از حد از آنجاییکه. منظورم کامل عمدی سرقت. در حالی که آن را هرگز یک ایده خوب به ترک یک کودک به تنهایی با هر حیوانی ایده خود را شیرین زن سبک و جلف مکیدن نیروی زندگی را از کودک خود را مانند یک Sanderson در تمام Hallows’ Eve است که آشکارا پوچ. این است Hocus Pocus.

11. تلنگر یک نوزاد وارونه در صورتی که یک “عقب مانده” برنامه خواب.

Jenn W. مادر بزرگ سوگند که یکی از بچه ها “بود و شب و روز خود را با مخلوط کردن” بنابراین او حرف او را وارونه و جادویی او شروع به خواب در شب و بیدار ماندن در طول روز.” او 56 سال, و او چسبیده است به داستان خود را. Um چه ؟

12. قرار دادن یک مول را ناجور پا در کودک شما جیب برای دندان درد است.

“من شوهر مادر بزرگ پیشنهاد کرد که ما با قرار دادن یک مول پا در بچه های ما به جیب آنها هنگامی که دندان درآوردن است. ما استفاده می شود به شوخی در مورد آن. بنابراین بسیاری از سوالات. وجود دارد برخی پا که با این نسخهها کار بهترین است ؟ وجود دارد یک تن از سه پا مول در حال اجرا در اطراف ؟ ” گزارش Donna M.

13. Birthmarks یک…منطقی?…توضیح.

Robin D. را در قانون به او گفت که نوزاد خود را به دنیا با یک birthmark چرا که او وحشت زده بود واقعا بد با یک مار در دوران بارداری است. این به من یادآوری است که من استفاده می شود به یکی از دوستان که معتقد بودند همین! با توجه به فوق العاده علمی جستجو در گوگل این نوع خرافات اطراف birthmarks بسیار رایج و ارائه روش های مختلف در سراسر جهان است. بسیاری از مردم فکر می کنم birthmarks ناشی از تروما در دوران بارداری است. من تا به حال هیچ ایده.

برخی از بچه و مشاوره است که فقط عجیب و غریب بدون هیچ دلیل مانند این دو شاهکار.

14. حق دست این است که “حق”.

جن F. می گوید: “مادر من در قانون اصرار داشت ما نیاز به زور به کودک نو پا من به نوشتن با دست راست خود را هنگامی که آن آشکار شد که او سمت چپ غالب است.” این استفاده می شود یک چیز است اما ما در حال حاضر می دانیم که آن را احمقانه و مضر بنابراین اجازه دهید بچه خود را با استفاده از خود را به طور طبیعی غالب برای عشق.

15. “Mom” حلقه دکمه های ایجاد شده توسط درهم و برهم, OBs.

به دلیل برخی از عجیب و غریب کودک, مشاوره ژان S. اعتقاد بر این است که سکس با حلقه دکمه ایجاد هنگامی که یک دکتر را قطع بند ناف اشتباه است. “شما باید را دیده اند من OB صورت وقتی که من پرسید که اگر او قطع یک شورت و یا یک mom.”

و برخی منسوخ شده نوزاد مشاوره کاملا خطرناک است!

16. مشروب نوزاد خود را برای دندان درد و یا مشکلات خواب.

مارینا L. بستگان رفت و یک قدم بیشتر از پیر “قرار داده ویسکی در لثه ها و دندان درآوردن” ترفند. در واقع آنها پیشنهاد کرد که او “قرار داده و یک قاشق غذاخوری رم در یک بطری آب برای یک کودک colicky.” هیچ. همه هیچ. هر بیت از هیچ. شما نمی باید به یک نوزاد هر مقدار الکل. وجود دارد هیچ راه امن به یک بازی گاه به گاه کوکتل خود را با نوزاد. هیچ هیچ هیچ. هیچ.

17. پا زدن آن مدرسه قدیمی و نادیده گرفتن استانداردهای ایمنی فعلی.

بث W. شخصی مورد علاقه ؟ “ما قرار نیست شما در یک صندلی ماشین و شما جان سالم به در برد.” Gee, تشکر, Carole اما مقدار زیادی از بچه ها زنده نمی ماندند و است که چرا ما باید بی خطر و موثر صندلی ماشین در حال حاضر. پدر و مادر دچار ضرر و زیان غیر قابل بیان و کودکان درگذشت غم انگیز قبل از ما تا به حال صندلی ایمنی کودک پس چگونه در مورد شما را متوقف yapping در مورد روزهای خوب هر بار که من دست و پنجه نرم بچه ها من به این ماشین ؟

18. اگر کودک شما بازدید خش, گزش و یا نیشگون صدمه دیده و آنها را به “آنها درس بگیریم.”

Wyntre T. خاطر نشان کرد من در مورد این مروارید های غلط حکمت و آن را فقط خوب نیست. من به یاد داشته باشید کسی که به من گفتن این که من بچه اول من کمی در حالی که او دندان درآوردن است. این باید بدون گفتن, اما, مانند, نمی, خرج کردن, ضربه زدن یا گاز گرفتن کودک خود را. نمی نیش هر کودک. نگه داشتن خود را chompers به خودتان. گاز گرفتن کودکان چیست و سوء استفاده.

19. قرار دادن نوزاد خود را در شکم خود به خواب.

این توصیه های قدیمی و ناامن است. این وضعیت دیگر که در آن مقدار زیادی از ما جان سالم به در برد اما به نظر می رسد مردم برای فراموش کردن بسیاری که نیست. ما بهتر می دانیم در حال حاضر, بنابراین ما تغییر قوانین. شما همیشه باید به دنبال ABC از امن خواب: یکتنهاست. در بack. در Cدنده یا لگنچه. تا زمانی که کودک شما می تواند رول در خود آن است که هرگز امن به اجازه دهید آنها را در خواب خود را در حلقه. شما حتی باید وضع خود را بزرگتر بچه در پشت خود را و اجازه دهید آنها را به رول خود را.

20. الکل روی پوست می تواند سرد تب.

وقتی Maria G. خاطر نشان کرد من در مورد این من بلافاصله دیدم به یک زمان در خود من در اوایل دوران کودکی زمانی که من ساخته شده بود به نشستن در یک حوضه در حالی که کسی ریخت بطری الکل بر من برای خنک کردن یک تب. آن را پر از بدبختی بود و آن را به عنوان معلوم خطرناک است. آن را در واقع می تواند یک تب بدتر و پوست نوزاد می تواند جذب الکل و یا آنها می تواند استنشاق بخارات. سعی کنید آب ولرم حمام و جست و خیز الکل.

پدر یا مادر بودن یک سوار وحشی و هر کس نظر در مورد چگونه شما باید برای انجام این کار چیزی. گوش دادن به چیزهای خوب پرتاب کردن بد و انقباض غیر ارادی ماهیچه و خنده در واقعا مسخره منسوخ نوزاد مشاوره. شما در حال انجام بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>