15 عجیب و غریب, سیاه مردمی و POC به دنبال Instagram

(L-R) بیلی پورتر/nilan/ Shaun T/urdoingreat/ggggrimes/Jessamyn/Instagram آشنایی با عجیب و غریب مردم به طور

توسط ETELARESANKHABAR در 24 خرداد 1399
15-Queer-Black-Folks-POC-Instagram
(L-R) بیلی پورتر/nilan/ Shaun T/urdoingreat/ggggrimes/Jessamyn/Instagram

آشنایی با عجیب و غریب مردم به طور خاص و عجیب و غریب مردم رنگ می تواند به افزایش همدلی و مردم اجازه می دهد برای تغییر چشم انداز خود و اعتقادات خود را تغییر دهید. امید است برای عادی چیزی "متفاوت" به طوری که تفاوت تبدیل به عادی و نه تهدید. عجیب و غریب مردم از رنگ به خصوص سیاه نما زنان هستند به حاشیه رانده شده و در معرض خطر جمعیت به تبعیض و خشونت است.

همانطور که من نوشتن این, آخرین دو حمله سیاه و سفید عجیب و غریب مردم در هر دو نما به اخبار مرگ تونی McDade, 38, و حمله Iyanna دیور. McDade سیاه تغییر جنسیت مرد به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط پلیس در تالاهاسی فلوریدا, on May 27—دو روز پس از جورج فلوید به قتل رسید. Dior, 21, مورد ضرب و شتم اراذل و اوباش بیشتر از مردان سیاه و سفید پس از یک گزارش جزئی ماشین تصادف.

این تقاطع از مسابقه و عجیب و غریب هویت پیچیده است در بهترین حالت. "درمان که سیاه, ترانس جامعه در امریکا دریافت از درون خود آن جامعه سیاه و سفید است که قابل مقایسه با درمان مردان سیاه و سفید دریافت از اجرای قانون" می خواند بیانیه فراوان رفاه گنجانیده شده است.

عجیب و غریب, سیاه مردم با استفاده از رسانه های اجتماعی به داستان خود را. این داستان های آموزش و ارائه دید به کار است که باید انجام شود. آنها همچنین به نمایندگی از مبارک و پر زندگی موجود در همپوشانی سیاه و عجیب و غریب جوامع است. عجیب و غریب مردم رنگ هستند و نه فقط خشونت است که آنها را تهدید می کند; آنها هر روز روال هر کس می تواند مربوط به. به دنبال این 15 حساب های رسانه های اجتماعی برای دریافت به دانستن برخی از رشته badass, سیاه, عجیب و غریب مردمی است.

جانت مسخره است که یک تراجنسیتی زن فعال و مدیر و نویسنده است. او نوشته است و کارگردانی را نشان می دهد برای مطرح, سیاستمدارو هالیوود. او دو خاطرات بازتعریف واقعی بودن و فراتر یقین هستند نیویورک تایمز بهترین فروش کتاب. مسخره است که یک پیشگامی برای زنان و زنان تغییر جنسیت.

قبل از Kalen شد یک ستاره در Ellen Show, ما سقوط در عشق با او در یوتیوب با Kalen واکنش نشان می دهد فیلم ها را به مسخره می گه (سفید) مردم با هم پرتاب و تماس با یک دستور غذا. آلن است که یک هنرمند و نوازنده و hilariously روح زیبا.

مشاهده این پست در Instagram

آن را به شما آن را با شلوار. آن را به شما آن را با شلوار. آن را به شما آن را با شلوار. آن را به شما آن را با شلوار. ⠀ من نیاز به این یادآوری یکشنبه شب زمانی که من سعی کردم در یک جفت شلوار و آنها را ندارد از آن گذشته من ران. من فرار به Eb برای اطمینان و او فقط به من نگاه کرد! که در آن است! شرکت نمی کنند در fatphobia حزب در همه! به تازگی من با دریافت پیامهای مردمی آن گفت: به نظر می رسد مثل من وزن از دست داده اند. هنگامی که شلوار مناسب نیست من فکر کردم آن بود درست نیست آنچه که آنها را دیدم ؟ من فقط به حال به حذف نوشتن که آنچه آنها می گفتند تعریف میکنه. آن را نمی. این یک تعریف به کسی بگویید آنها نگاه مانند آنها وزن از دست داده اند (تکرار 500 بار). ⠀ اظهار نظر در مردمی بدن در مورد وزن به نشان می دهد آنها به نحوی بهتر در حال حاضر است که آنها را از دست داده اند چند پوند تنها تقویت مضر پیام که چربی بد است اشتباه زشت و ناسالم ، من فکر می کنم ضروری است به یاد داشته باشید: ⠀ 1. رهایی خود از fatphobic افکار در حال انجام عمل است. وجود دارد بدون گلدان از طلا برای دوست داشتن بدن خود را در انتهای این کار فقط بیشتر به تشخیص و مقاومت در برابر شرکت در fatphobia ⠀ 2. جلوگیری از اظهار نظر در مردم بدن. ⠀ 3. لازم است که تشکر میکنم از مردمی که به من درک می کنم که من در کل هیچ چیز وجود دارد به تغییر و یا اصلاح و کسانی که شلوار! ⠀ @thefatsextherapist کاملا یکی از این افراد است. Sonalee است من معلم همکار و دوست من است. آنها را ساخته اند تفاوت عمیقی در زندگی من و بسیاری دیگر با ساخت مطمئن شوید که ما برای مراقبت از خودمان منهای شرم و احساس گناه و fatphobic جنگ. لطفا عضویت من فردا که من با چت Sonalee در رابطه جنسی در مورد همه چیز تحت جنس خورشید, 7بعد از ظهر EST در IG زندگی می کنند. یه سوال شما می خواهم به ما جواب بده ؟ قرار داده و آن را در نظرات 👇🏾👇🏾👇🏾👇🏾 ⠀ #خاصیت جنسی #sextalks #jeansareantiblack

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Ericka هارت, M. Ed. او/آنها (@ihartericka) در

Ericka هارت یک سرطان پستان و زخم از ماستکتومی در بدن زرق و برق دار مثبت عکس را در حساب خود را. او یک مربی و یک مدافع به صورت نژادی و اجتماعی و عدالت جنسیتی. او با استفاده از او/آنها ضمایر.

گوهر یک nonbinary خود اعلام کرد unapologetic, سیاه, عجیب و غریب و چپ فرد است. محبوبیت خود را با رشد استفاده از Infinite به شکستن مبارزات طبقه کارگر بودن misgendered و نژاد پرستی در کشور ما است. آنها آن را بسیار روشن تا مردمی که هیچ بهانه ای برای انجام بهتر.

Kenny اتان جونز است که تغییر جنسیت مرد و فعال شد که برای اولین بار ترانس مرد به جلو از یک دوره مبارزات انتخاباتی. او برجسته بود در صورتی پاکت را "من" شده است و صریح در مورد راه ما نیاز به تغییر مکالمه در اطراف قاعدگی. او راه را برای ترانس مردان دو جنسیتی و nonbinary مردمی مثل من که عادت ماهانه اما نمی شناسایی به عنوان زن. پاره شدن دور این ایده که تنها زنان عادت ماهانه را کاهش انگ و بدن بیقراری برای ترانس مردمی است.

Jessamyn استنلی خودش را سیاه و افسونگر. او همچنین یک معلم یوگا و ریز است این مفهوم است که شما باید به یک نوع خاصی از بدن به تمرین. حساب او یک نگاه طراوت در راه ما حرکت می کند و احساس راحتی در پوست خود ما. او میزبان پادکست یک برنامه یوگا و یک کتاب به نام هر بدن یوگا.

گابریلا Grimes است nonbinary, گی, هنرمند تجسمی است که نشان می دهد عجیب و غریب مردم از رنگ. آنها نشان می دهد زیبایی از روابط و عشق و زندگی در رنگارنگ و تصاویر دقیق.

اگر شما می خواهید برخی از هیچ و بی معنی فمینیست حقیقت, گی نیاز به خوراک خود را. او یک نویسنده و مقاله نویس نیویورک تایمز و نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده بد فمینیستی و گرسنگی. گی شما را سوال تمام چیزهایی که یک چیز خوب است.

Jeffrey Bowyer-Chapman یک گی بازیگر در Hulu را نشان می دهد غیر واقعی, میزبان یک پادکست به نام گفتگو با دیگران و با این نسخهها کار با کمپین حقوق بشر.

مشاهده این پست در Instagram

یکی از نکات برجسته ای از زندگی من شده است این فرصت را به آواز خواندن در مجموعه ای از @sesamestreet با من رفیق جدید پنه لوپه پنگوئن. با هم, ما سنگ مورد امکانات جدید دوستی با کسانی که ممکن است دقیقا مثل ما. من می دانم که مردم همه در آغوش درباره من پوشیدن لباس های زرق و برق دار سفارشی @csiriano لباس مخصوص مهمانی رسمی لباس که من عینک در @theacademy جوایز در سال 2019 برای فصل آینده. اگر شما به دنبال من, اما شما می دانید که تاثیر آن تا به حال. ایمیل, DMs و پیام های خوبی را دریافت کردم که در آن روز (و در ادامه به دریافت) از پدر و مادر و فرزندان خود شده اند که مورد آزار واقع در سراسر جهان و به شدت نیاز به کسی مثل من بودن خود را معتبر خودشان در رسانه های جریان اصلی است که به مراتب مهم تر از هر چیزی #onemillionmoms همیشه می تواند می گویند. دوستی و مهربانی و فراگیر باید پیروزی. و اغلب آن را به سادگی شروع می شود با گفتن سلام. #sesamestreet #season51 🐧 🤵🏿@pbs . . پوشیدن سفارشی @csiriano یک ظاهر طراحی شده توسط @sammyratelle

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط بیلی پورتر (@theebillyporter) در

آمده برای مد اقامت برای نمایندگی از جنس nonconforming, عجیب و غریب, سیاه مرد. بیلی پورتر برنده جایزه, بازیگر, خواننده, مدیر و انسان است. او مردمی همه کار می کرد تا زمانی که او نشان داد تا در خیابان کنجد در یک لباس مخصوص مهمانی رسمی لباس. بریده بریده نفس کشیدن! چگونه جرات او نشان می دهد بچه هایی که شاد زندگی می کردند و با مهربانی در حالی که درست به خودتان است ؟

مشاهده این پست در Instagram

بسیاری از چهره های جدید در اطراف در اینجا — آن زمان برای معرفی!⁣ ⁣ 👋🏾نام من Jamila (تلفظ juh-mee-la). من ضمایر هستند و او من واقعا دوست دارم شنیدن مردمی و استفاده از آنها را هر دو. ⁣ ⁣ من یک نویسنده هستم, self-مربی توانمند و زندگی علاقه مندان در یک ماموریت برای کمک به مردم رسیدن به بیشترین پتانسیل خود را و آشکار وحشی ترین رویاهای خود را. ⁣ ⁣ من با افتخار Black & Boriqua, عجیب و غریب, GNC (جنس غیر منطبق) و polyamorous. ⁣ ⁣ من به تازگی شروع یک پادکست به نام "عمدی و انجام آن ترس" که در آن من در مورد زندگی عمدا غلبه بر موانع درونی و سفر به سوی یک زندگی شادی و تراز. ⁣ ⁣ خواهر جان از مصرف بیش از حد در ماه اوت سال 2018 و من درگذشت پدر از سرطان 6 ماه بعد. 😶 آن بود... واقعا لعنتی از بسیاری. این تجارب با مرگ و غم و اندوه مرا برای همیشه تغییر داد. به افتخار خواهر و پدر من متعهد به زندگی بهترین مطلق و کمال زندگی من احتمالا می توانید تصور کنید. ⁣ ⁣ من می خواهم زندگی من به عنوان مثال — مدل — غلبه بر موانع و پیدا کردن شادی با وجود آن همه است. ⁣ ⁣ من بحث می تواند در روز در مورد درمان خود بازتاب ادعای قدرت و هدف تجلی شخصی, تحول, احترام به حقیقت خود و احساس احساسات خود را! ⁣ ⁣ چیزهایی که من نمی بحث در مورد زیاد است اما بسیار علاقه مند هستم در: Xxx/BDSM جنس سیالیت عاشقانه دوستی و افلاطونی مشارکت, شاهدانه, psychedelics, پدر و مادر به عنوان یک غیر بیولوژیکی پدر و مادر, homesteading, طراحی داخلی و جشنواره فرهنگ (به خصوص برای POC). ⁣ ⁣ رها من یک خط و خودتان را معرفی کنید! چه یکی از چیزهایی که شما علاقه مند هستید که اکثر مردمی نمی دانم در مورد شما? 👇🏾⁣ ⁣ با تشکر برای بودن در اینجا. من عشق شما واقعی است.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Jamila ردی (@jamilareddy) در

Jamila ردی است بودایی نویسنده و مربی زندگی است که کمک می کند تا مردم زندگی می کنند به عمد. آنها را قدرتمند پیام ها در مورد زندگی و یادگیری و آسیب پذیری. همه ما می توانیم با استفاده از این.

Shaun T شناخته شده برای تناسب اندام خود را ویدئوها و خرد بدن اما او نیز یک زن و مرد افتخار بالا بردن دوقلوها با شوهر خود. او یک سوء استفاده جنسی بازمانده و مذاکرات در مورد تعادل بین دوست داشتن خودمان و هر یک از دیگر. او همچنین یک مدافع برای دونات.

گلابی Vilsón Balenciaga یک تغییر جنسیت بازیگر و فعال سیاسی که به ارمغان می آورد آگاهی و تغییر خواسته های به خشونت علیه مردم تغییر جنسیت و مردم از رنگ.

اشلی ماری پرستون یک روزنامه نگار و فعال شد و اولین تغییر جنسیت زن به سردبیر یک نشریه ملی. او یک کمپین جانشین برای الیزابت وارن. او شروع به سازمان #YouAreEssential با میچرخد تاثیر به جمع آوری پول برای مردم و جوامع به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19.

دوین-Norelle یک نویسنده و مدل و یک نما مدافع. Zis کار و ماموریت شما این است برای نشان دادن مردم تغییر جنسیت و جنس ما بیان به عنوان یک طیف و یکپارچه. ز اول مردانه مدل به راه رفتن برای Chromat در هفته مد نیویورک در سال 2019.

تقاطع queerness و سیاهی سحر و جادو است و ما باید با مشاهده آن در هیبت و ترس و یا خشم. نژاد پرستی در داخل عجیب و غریب نیازهای جامعه برای پایان دادن به. همجنسگرا و تراجنسی در همه جوامع باید برای پایان دادن به. سیاه و سفید زندگی مهم جنبش نیاز به شامل LGBTQIA+ سیاه مردمی بیش از حد. آن را سنگین و طاقت فرسا کار می کنند به بخشی از یک گروه به حاشیه رانده شده به خصوص زمانی که از ما خواسته به آموزش و دست نگه مردمی در سفر خود به درک. تا متحد خود را در بازی بروید و به دنبال این حساب قبل از درخواست عجیب و غریب فرد از رنگ برای انجام این کار احساسی برای شما. گوگل و کتابخانه رایگان هستند بیش از حد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب