13 پرسش و پاسخ درباره اپیدورال زایمان--پاسخ داده شده توسط یک متخصص بیهوشی

حسن نیت ارائه میدهد از دکتر استفان فرایبرگ می خواهید بدانید که چگونه یک متخصص بیهوشی می تواند تولد انسانی د

توسط ETELARESANKHABAR در 29 خرداد 1399
Anesthesiologist-And-Father-advice-1
حسن نیت ارائه میدهد از دکتر استفان فرایبرگ

می خواهید بدانید که چگونه یک متخصص بیهوشی می تواند تولد انسانی دیگر قابل تحمل تر?

سپس به من اجازه می دهد برای رسیدگی به یکی از مناطق که در آن من دریافت خواهید کرد بسیاری از سوالات هر دو از بیماران بلکه دوستان و خانواده: اپیدورال.

An Anesthesiologist And Father Gives The Low Down To Help You Bear Down: man with. mask on
حسن نیت ارائه میدهد از دکتر استفان فرایبرگ

به طور خاص اپیدورال کمری. بیشتر به طور خاص کاتتر اپیدورال کمری. و حتی بیشتر به طور خاص, کاتتر اپیدورال کمری برای کار. چرا تمام مشخصات?

اپیدورال مشتق شده نام خود را از این واقعیت است که این روش شامل دسترسی به اپیدورال فضا. این منطقه که در اطراف نخاع را شامل نخاع خود را. این گسترش در تمام طول نخاع است. چنین فضای اپیدورال را می توان در سطوح مختلف: گردن فضای اپيدورال (در اطراف گردن) فضای اپيدورال توراسيک (اواسط پشت در اطراف تیغه شانه) و فضای اپیدورال کمری (کمر).

An Anesthesiologist And Father Gives The Low Down To Help You Bear Down: father and child
حسن نیت ارائه میدهد از دکتر استفان فرایبرگ

این منطقه قابل دسترسی است با یک سوزن مخصوص. هنگامی که سوزن در جای مناسب دارو تزریق می شود می تواند از طریق آن و یا یک لوله مخصوص به نام کاتتر را می توان به آن منطقه است. نه لوله ای که می رود به مثانه — که توسط یک کاتتر ادراری. یک کاتتر ادراری است که اغلب مورد استفاده در طول کار نیز هست و چیزی است که بسیاری از مردمی با اشاره به زمانی که آنها می گویند "کاتتر." اما این بار دیگر برجسته چرا ويژگی زبان مهم است.

An Anesthesiologist And Father Gives The Low Down To Help You Bear Down: father and child
حسن نیت ارائه میدهد از دکتر استفان فرایبرگ

دسترسی به فضای اپیدورال انجام می شود به دلایل مختلف عمل جراحی و شرایط. دهانه رحم تزریق اپیدورال ممکن است مورد استفاده برای درد گردن و شانه. قفسه سینه کاتتر اپیدورال ممکن است مورد استفاده برای عمل جراحی در قفسه سینه. اپیدورال کمری استفاده می شود برای انواع روش های مانند شکستگی لگن, زانو, عمل جراحی و عمل جراحی شکم. اما آن است که اغلب مورد استفاده در ناحیه کمری با یک کاتتر برای تسکین درد در هنگام زایمان.

این همه blabbering کنار, اگر شما می رسند در بیمارستان به طرز محسوسی باردار و درخواست اپیدورال هر کس می دانید دقیقا چه شما برای درخواست.

An Anesthesiologist And Father Gives The Low Down To Help You Bear Down: father and child
حسن نیت ارائه میدهد از دکتر استفان فرایبرگ

هنگامی که کاتتر در محل تزریق دارو آغاز شده است. این متفاوت است در میان موسسات است اما به طور معمول یک بی حسی موضعی مانند روپیواکائین یا بوپيواکايين (بسیار شبیه به novocaine شما ممکن است از دریافت دندانپزشک) با یا بدون مواد مخدر مانند فنتانیل یا hydromorphone در دوزهای بسیار پایین. این کمک می کند به کاهش درد همراه با انقباضات رحمی و اتساع دهانه رحم در زايمان.

به طوری که آنچه در آن است.

در حال حاضر برخی از رایج ترین سوالات من در مورد دریافت کاتتر اپیدورال کمری برای کار:

آن را صدمه دیده است ؟

پاسخ به این متفاوت است برای هر زن به تمام زنان به طور چشمگیری متفاوت درد تحمل (هر چند کسانی که عموما بيشتر از مردان #girlpower). اما آن را واقعا نمی باید. این متخصص بیهوشی یا پرستار را با استفاده از یک سوزن بسیار کوچک برای بی حس کردن پوست و بافت های عمیق تر. برای بسیاری از بیماران این بدترین بخش به عنوان شما احساس خرج کردن که سوزن و سوزاندن بی حسی موضعی. این کلاسیک تشبیه به احساس یک زنبور نیش اما به سرعت فروکش.

سپس یک سوزن بزرگتر استفاده می شود در واقع وارد فضای اپیدورال. این است که اغلب احساس فشار یا درد مبهم اما نباید احساس درد شدید. اگر آن را نشانی از آن است که در واقع بسیار مفید به اجازه فرد با قرار دادن اپیدورال می دانم که اگر شما احساس می کنید که در سمت چپ یا در وسط. هنگامی که سوزن در جای مناسب یک بسیار نازک کاتتر رشته چند سانتی متر (کلاسیک 3-5 سانتی متر) به آن فضا است. پس از آن امن با ویژه پانسمان و نوار و متصل به یک پمپ تزریق. بسته به اینکه چگونه کاتتر دوز بندی, بهبود, در, درد معمولا متوجه شده است در هر نقطه از 1 تا 15 دقیقه.

آن را موجب طولانی مدت کمر درد ؟

تقریبا جهانی ، موضعی درد مشترک است برای چند روز. اما در دراز مدت کمر درد بعد از زایمان معمولا بیشتر مربوط به فشار عضلانی در دوران بارداری, فشار, ضعف عضلات شکم و موقعیت یابی استفاده می شود در هنگام تحويل نوزاد.

آن را فلج کند ؟

دوباره تقریبا جهانی ، همانطور که گفته شد یک کاتتر اپیدورال می رود به فضای اپیدورال. مانند آن را شامل نمی شود واقعی نخاع است. بعلاوه یک کاتتر اپیدورال است که به طور معمول قرار داده شده بین سطوح L3 و L5. بزرگسالان نخاع تمایل برای پایان دادن به اطراف L1. این به این معنی اپیدورال است که قرار داده شده دور از نخاع در تمام جهات. دائم فلج نیاز به آسیب به طناب نخاعی خود است که بسیار سخت برای به انجام رساندن با یک کاتتر اپیدورال کمری.

آن را باعث آسیب عصب?

این است که بسیار غیر معمول به عنوان به خوبی. چون یک بار دیگر ما در حال کار کاملا دور از هر گونه واقعی اعصاب. بروز آسیب عصبی گزارش شده است که کمتر از 1 در 10000 و به طور معمول به طور موقت. عصب آسیب بیشتر است که معمولا همراه با روند و موقعیت کار خود را با سایت های بالقوه آسیب از جمله رایج پرونئال عصب لترال فمور جلدی عصب استخوان ران عصب یا lumbosacral تنه. اما مثل همیشه فقط آن را آسان تر به سرزنش بیهوشی.

چرا مصرف آن را تا زمانی ؟

در این مدت از این روش به طور معمول متفاوت است و بر اساس هر دو بیمار و ارائه دهنده عوامل است. از آن زمان من موقعیت یک بیمار برای اپیدورال به من راه رفتن به بیرون از اتاق است که معمولا کمتر از 15 دقیقه. اکثریت از آن زمان است که صرف آماده سازی کیت اپیدورال (که دارای چند مولفه), عقیم سازی پوست با مداخله کاتتر در محل و تهیه پمپ تزریق. من می خواهم استدلال می کنند من صرف کمتر از یک سوم از آن زمان در واقع مجبور بیمار با یک سوزن.

من فکر می کنم من لعنتی خیلی خوب در قرار دادن اپیدورال. من مطمئن هستم که برخی از افراد بهتر هستند و من ضمانت بسیاری هستند بدتر است. برخی ممکن است هیچ بدتر یا بهتر...فقط کندتر است. بنابراین مطمئن شوید که تجربه و مهارت فرد را با قرار دادن آن ها یک عامل اما بیشتر از آن زیر را در نظر بگیرید:

این است که به طور موثر یک "کور روش." ما این کار را با احساس و شناسایی نشانه های که به ما سرنخ در مورد محل صحیح ما می خواهید به آن بروید. ما لازم نیست که x-ray. هر چیزی که تحریف این نشانه را افزایش می دهد مشکل از روش — اسکولیوز قبلی به عمل جراحی و غیره. چاقی یک عامل عمده است. من نه مرد بشود من نه انتقاد و یا گفت: وزن فرد است هر آینه بر روی شخصیت. آن است که به سادگی واقعی که چاق تر بیمار است و سخت تر از آن است که به طور معمول برای شناسایی کسانی که نشانه و در نتیجه بیشتر به چالش کشیدن روش.

چرا من هنوز هم احساس همه چیز ؟

هدف از کار کاتتر اپیدورال است که برای رسیدن به بی دردی نیست بیهوشی. بی دردی به معنی تسکین درد. بیهوشی به طور موثر به معنی بی حس به نقطه تحمل یک برش جراحی. این می تواند در واقع زمانی با اپیدورال برای سزارین, مثلا, اما تراکم این بلوک باعث اختلال در توانایی به فشار موثر است. که نه آنچه شما می خواهید برای ارائه یک نوزاد. بهبود درد زايمان توسط 60-70 ٪ است یک هدف معقول. بنابراین از خودتان بپرسید این است که درد به عنوان بد به عنوان قبل از اپیدورال? این است که هنوز هم غیر قابل تحمل? من احساس آن را در یک سمت بیشتر از دیگری? اگر چنین است باید پرستار خود تماس بگیرید محله دوستانه متخصص بیهوشی! ما در اینجا برای کمک به. کمک ممکن است شامل دوز اضافی دارو از طریق کاتتر تغییر کاتتر یا گاهی اوقات قرار دادن در یکی از جدید. ما می خواهیم شما را راحت تر. که کار ما است. اما برخی از انتظارات واقع بینانه می تواند یک راه طولانی بروید.

علاوه بر این شما به عنوان پیشرفت به مراحل بعد از زايمان اعصاب درگیر هستند کمتر در بدن و همیشه هدفمند و به طور موثر توسط اپیدورال. آن را در هر راه غیر معمول و این به آن معنا نیست خود را اپیدورال "کار متوقف شد." خبر خوب این است که اگر شما احساس فشار زیادی در پایین خود و یا احساس می کنید مثل شما نیاز به مدفوع ممکن است معنی این زمان برای دیدار با کودک خود!

و بله, شما مدفوع. همه poops. هیچ کس مراقبت.

می اپیدورال آسیب عزیزم ؟

هیچ. مقدار دارو می رسد که کودک از اپیدورال بسیار بسیار بسیار کوچک و هیچ شواهدی وجود ندارد که این باعث می شود هر گونه آسیب.

می اپیدورال آهسته کار و یا منجر به سزارين?

نوچ.

هر کسی می تواند با من بمون طول روش ؟

آن بستگی دارد. COVID مدیرکل کل می دانستند آچار به این سوال. اما قبل از COVID آن را هنوز هم خواهد بستگی بیمارستان سیاست. برخی اجازه می دهد یک فرد است. برخی اجازه می دهد none. هر آنچه در آن است, لطفا ماند. آن را نمی دهد هر یک از ما شادی به اخراج خانواده خود را از اتاق. ما فقط می خواهم به نگه داشتن هر کس امن است. و اگر شما اقامت لطفا بنشینید. با من که غیر قابل مذاکره است. بیماران و اعضای خانواده را گذرانده اند در حالی که تماشای اپیدورال و آن را ممکن است به طور جدی مجروح شدن و حتی مرگ ناشی از ضربه به سر. برای من مهم نیست چقدر سخت شما فکر می کنم شما هستند. بزرگتر آنها سخت تر از آنها قرار می گیرند.

می توان آن را "دیر" به صورت اپیدورال?

نوع بله. این سخت است که به صورت. اما همانطور که گفته شد شکل آن طول می کشد حدود 15 دقیقه برای تمام مراحل. اگر شما بسیار دور در این روند و یا پیشرفت از طریق کار خود را بسیار سریع و تحویل نوزاد به نظر می رسد قریب الوقوع بله ممکن است که وجود دارد نه به اندازه کافی زمان برای هر دو روش انجام شود و نوزاد به تحویل داده می شود با خیال راحت.

اما چرا x, y, z و یا اتفاق می افتد به دوست من/خواهر/پسر عمو/عمه/مادر بزرگ/کارن?

من نمی دانم. وجود دارد تقریبا هیچ راهی برای دانستن. مشترک امکانات عبارتند از: سرعت کار به چالش کشیدن آناتومی و خطاب کاتتر. اما رک و پوست کنده محتمل ترین توضیح این است که هر بیمار متفاوت است.

اگر آن همسر خود را که شما می خواهید او را به یک اپیدورال?

بله. جهنم بله.

و او انجام داد. به عنوان به زودی به عنوان او احتمالا می تواند آن را دریافت کند. هر دو بار. او بدن خود را انتخاب کنید.

می تواند به شما تحویل بدون اپیدورال?

کاملا. مردم آن را برای هزاران سال. و هنوز هم آن را انجام دهد در سراسر جهان است. و اگر شما می خواهید برای رفتن au naturaleشما به شما انجام دهد. اما لطفا درک کنید انجام این کار را ندارد شما بهتر و دقیق تر سخت تر و ارزشمندتر از کسانی که نمی. همانطور که من به بیمارانم این جایزه است. و آن را بهترین جایزه در جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب