10 بهترین Cribs کودک از سال 2020 به صورت مسالمت آمیز خواب شب (یا حداقل یکی از امن!)


Best Baby Cribs

از دقیقه ما با شنیدن واژه “شما حامله هستید” سند چشم انداز زیبا کودک مهد کودک چرخشی در مغز ما (که $ دلار نشانه). آن را آسان به تصور آرام تن و cutesy بچه های حیوانات ما قرار داده خواهد شد بر روی دیوار, اما آنچه در مورد واقعی کودک مبلمان ؟ یک تخت نوزاد مسلما مهم ترین قطعه از مبلمان ما خرید برای مهد کودک (و یا دعا های ما از بچه های ما رجیستری). پس از همه, ما حقیقت را صرف بیش از دو سال در آن اگر نه بیشتر. هر کس یک ذهن بیحس کننده مقدار خوبی معنی مشاوره در مورد آنچه که می توانید و چه كربس بودند در روز خود را. (اگر ما به شنیدن یک بار که بچه ها خواب خود tummies و هر کس با استفاده از ضربه گیر تخت نوزاد…)

صرف نظر از آنچه گهواره ما خرید برای ما بسته نرم افزاری از شادی ما می خواهیم آن را به ساخته شده از سم-رایگان مواد (تا واقعیت— و نه همه آنها, حتی, شیک, مرسوم, مد روز, آنهایی که!) و خانه اسلاید است که بیش از 6 سانتی متر یا 2 ⅜ اینچ از هم جدا. برای بررسی یک بچه استانداردهای ایمنی دیدن اگر آن را تایید توسط JPMA (نوجوانان انجمن تولید کنندگان محصولات) و یا در دیدار انجمن آمریکایی آزمایش و مواد (ASTM) استاندارد. همچنین مطمئن شوید که به دنبال یک تخت و تشک با قابلیت تنظیم ارتفاع است. در حالت ایده آل یک گهواره امن باید شامل 3 تا 5 ارتفاع موقعیت های که اجازه می دهد تا تشک به کاهش یافته است به عنوان فعال می شود قوی تر و بلندتر (با نام مستعار فکر می کند در مورد بالا رفتن!).

گذشته از این باید ویژگی های ایمنی این قابلیت به شما است. ما می دانیم که مغز نوزاد یک چیز واقعی است (کلید های ماشین در یخچال هر کسی؟) اما سعی کنید به فکر می کنم از طریق مه و در نظر گرفتن اگر آن را به ارزش خرید یک تبدیل خوانده شده crib. اکثر بچه این روزها در حال طراحی می شود “برای همیشه لطفا برای تخت” مصرف ما لوس از گهواره به مدل به عنوان آنها تبدیل به تخت در اندازه کامل. (جدی که فکر ترسناک است! شما هنوز هم برنامه ریزی خود را برای همیشه لطفا برای در حال حاضر برای همیشه لطفا برای یک تخت؟) یک تخت نوزاد خود را با جدول تغییر و یا یکی با underbed سازی ممکن است فقط آنچه شما نیاز دارید در حال حاضر.

ما گرد کرده ام تا 10 بهترین cribs کودک برای شما— از مرسوم گهواره شما را دیده ام در IG به مینی و بودجه دوستانه انتخاب به تبدیل خوانده شده 4-در-1 گزینه های. فراموش نکنید که شما با خرید آن شما ساخت و آن را (مگر اینکه شما ریخت و پاش به صورت فانتزی گهواره می آید که با دستکش سفید تحویل و نصب— وسوسه انگیز ما می دانیم) اما فکر می کنم از آن به عنوان یک ورزش در ارتباط با شریک زندگی خود را. افت غیر سمی تخت نوزاد تشک, نرم, نصب, کودک, ورق, و شما آماده برای BB بهترین خواب شب (منظورم ما امیدوار…)!

بهترین مینی Cribs کودک برای فضاهای کوچک

هنگامی که فضا از حق بیمه که آیا آن را به دلیل BB کمپینگ در اتاق خود و یا فقط آن مهد کودک است که واقعا واقعا کوچک مینی گهواره راه رفتن است. این مینی تاب گهواره از داوینچی ویژگی های قابل جابجایی چرخ ها اجازه می دهد که به صورت گهواره به حرکت از یک اتاق به اتاق دیگر است که فوق العاده از ویژگی های مناسب. همچنین حذف نیاز به لگنچه برای نوزادان پس از اندازه و تحرک آن را آسان برای انتقال از اتاق ما به ایشان هنگامی که آنها (خوب وقتی ما) آماده شده است. زمانی که چرخ ها می آیند (به معنای واقعی کلمه و ظاهرا) به فاحشه خانه تبدیل به یک قید برای کمک به آرامش BB به خواب.

ما از ویژگی های مورد علاقه از سه تنظیم تشک مواضع و شش شیک رنگ است که آن را GREENGUARD طلا خبره. این است که هیچ شاهکار آسان برای رسیدن به. همه محصولات گواهی شده به عنوان GREENGOLD طلا آزمایش شده است برای بیش از 10 ، 000 مواد شیمیایی و بیش از 360 VOCs تضمین شده برای تولید هوای پاک با کیفیت برای مهد کودک خود را.

$101.71 در آمازوندلتا کودکان تاشو قابل حمل مینی گهواره است و گزینه خوبی برای استفاده روزمره شما در مهد کودک و یا به نگه داشتن در خانه مادر بزرگ. ما دوست دارم که آن را برابر برای ذخیره سازی مناسب زمانی که آن را استفاده نمی کنید و همراه با نازک فوم تشک است که می تواند اقامت در گهواره حتی هنگامی که خورده! این شامل نوزاد تشک حذف نیاز به یک خرید اضافی, اما شما قطعا می توانید ارتقاء به ضخامت تشک سفت برای ترویج BB بهترین خواب.

این گهواره ممکن است کوتاه اما آن را هنوز هم دارای پنج گزینه های رنگ و دو تشک ارتفاع برای تنظیم به عنوان کودک رشد می کند. یک مادر و مؤلف اظهار داشت:”ما عاشق این تخت! آن را فوق العاده آسان برای قرار دادن با هم برای شوهرم. یک کمی ما آماده است برای اندازه کامل تخت و در عین حال ما دگرگون و او را از لگنچه به این مینی تخت در 4 ماه در حالی که او هنوز در اتاق خواب ما. گهواره جمع و جور و متناسب با حق ما کینگ سایز تخت. چرخ آن را قابل حمل و بسیار آسان به حرکت در اطراف. ما در حال حاضر آن را در بالا و موقعیت های پایین تر خواهد شد هنگامی که پسر ما کمی قدیمی تر است.” برای تلفن های موبایل مانند یک موقعیت برنده برنده است!

$103.00 در آمازون

بهترین خوانده شده Cribs کودک

این شگفت انگیز است چقدر چیزهای BB نیاز و حتی بیشتر شگفت انگیز چگونه اتاق کوچک ما را به آن قرار داده است. Graco هدلی 4-در-1 تخت جلوی این نیاز به در نظر با استفاده از زیر تخت فضا به عنوان یک ذخیره سازی اضافی کشو. مناسب برای ذخیره سازی پوشک اضافی ورق و یا حتی لباس های ما پایین متناسب نیست و در عین حال آن را تنها حس می کند به سرمایه گذاری در این فضا است. درهم و برهمی از دید بله لطفا! هدلی تخت تبدیل به تخت کودک نو پا daybed و تخت نوجوان همراه با ارائه سه قابلیت تنظیم ارتفاع تشک همه به مناسب نوزاد به عنوان او رشد می کند.

یک منتقد با اشاره به جایزه از ویژگی های این تخت با داشتن کشو زیر “این گهواره بود آسان برای قرار دادن با هم و محصول به پایان رسید به نظر می رسد بزرگ است. کشو در پایین یک اندازه خوب و زیبا سازی اضافی برای crib ملافه و لباس خواب. آن هم خوب است که پستانک نمی توانید از دست رفته زیر تخت. دوست دارم که آن را تبدیل به تخت کودک نو پا هنگامی که او آماده است.”

$249.99 در آمازون


ظریف و ساده دلتا کودکان امری لوکس 6-در-1 Crib تبدیل ویژگی های توانایی برای تبدیل خود را بارها و بارها و به طور مستمر به نیازهای خانواده ما. این گهواره می کند استاندارد تبدیل به daybed کودک نو پا و پر حجم اما همچنین می افزاید: در این گزینه برای تبدیل شدن به یک مبل اگر ما در نهایت می خواهید برای ایجاد یک خواندن گوشه در اتاق بازی. (ما نمی خواهد بگوید اگر شما لازم نیست که خود را از مبل استفاده می شود به یک تخت.)

مقابل راه آهن است که کمی پایین تر از دیگر cribs در این نقطه قیمت ساخت آن را آسان تر برای دریافت BB در داخل و خارج. یکی mama با 4-در-1 سبک اشاره کرد:”دلتا امری 4-1 گهواره بود بهتر از ما انتظار می رود! مقرون به صرفه محکم و آسان به جمع آوری. آن را در زمان حدود 45 دقیقه است. من 5’4 و آن این است که ارتفاع زیادی برای من رسیدن و برای بلند کردن نوزاد. قطعا توصیه می کنیم این محصول و یا سایر محصولات دلتا!”

$194.56 در آمازونBabyletto را هادسون گهواره است GREENGUARD طلا خبره و زحمت شیک و مدرن راه است. ساخته شده با نیوزیلند چوب کاج (با نام مستعار بسیار پایدار چوب) تمیز و مدرن از این تخت زیبا را نگاه کنید در هر مهد کودک. پایین مشخصات طراحی باعث می شود چیدن BB آسان هنگامی که ما رها کردن تشک (وجود چهار سطح مختلف در اینجا). گذشته از معمول انتخاب رنگ از, اسپرسو, سفید و خاکستری, Babyletto در آغوش اواسط قرن پرنیان مدرن با دو تن از گزینه های مانند خاکستری با سفید اسلاید و سفید با اسلاید.

واقعی جم با این گهواره ارزش برای نقطه قیمت می باشد. بیشتر خوانده شده تخت نیاز به خرید جداگانه برای انتقال به تخت کودک نو پا و یا بد نیست و بعضی اوقات زمانی که ما تصمیم به انجام این قطعات متوقف شده است. Babyletto گرفته درد از این فرآیند از جمله تخت کودک نو پا تبدیل کیت اصلی خرید. اعتماد ما به شما خواهد شد با تشکر از ما بعد!

$379.00 در آمازون

بهترین Cribs کودک با تغییر جدول

همه ما می دانیم بچه ها رفتن را از طریق آنچه به نظر می رسد مانند یک میلیون پوشک در یک روز. نیاز به انجام رقص در گهواره از گهواره بر روی میز در حال تغییر پیدا کردن پوشک و کرم در وسط شب هیچ سرگرم کننده در همه. ما در حال خواب محروم و تلاش برای عملکرد در تاریکی های دسته کوچک موسیقی جاز. برای کسانی از ما که فقط می خواهید برای دریافت در و می توانید آن را انجام كربس با تعویض اختراع شد. ما عاشق این یکی از Sorelle به ارمغان می آورد که سازمان غیر این صورت وضعیت هرج و مرج.

با یک فضای باز قفسه و دو closable کشو وجود دارد این است که اتاق به اندازه کافی برای ذخیره تمام از پوشک و دستمال مرطوب و حتی اضافی ورق یا onesies ما همیشه می تواند نیاز در 1 هستم. در تمام این یک صرفه جویی در فضا سازمانی کمک های زیبا تخت! می آید در خنثی سفید و خاکستری و اسپرسو.

$244 در BUYBUY کودک


Storkcraft را استیونسون خوانده شده تعویض تخت یک فاصله صرفه جویی در رویا. کلاسیک گهواره طراحی (موجود در رنگ سفید و سنگریزه خاکستری و خاکستری) است زوج با یک زیر گهواره سازی کشو و یک کودک در حال تغییر ایستگاه. تغییر ایستگاه شامل وینیل تغییر پد چون شما می دانید… و ایمنی در بند نگه BB ایمن در محل. هوا باز قفسه بندی بزرگ است به اندازه کافی برای نگه داشتن سطل پوشک کتاب و یا حتی اسباب بازی به نگه داشتن درهم و برهمی رایگان مهد کودک.

یک مادر صحبت به سهولت مونتاژ (زهر از وجود ما در حالی که باردار است!) “من عاشق این تخت! بسیار آسان برای قرار دادن با هم! قطعات همه در آمد سازمان یافته و مهر و موم شده با برچسب زدن مناسب. شما نمی نیاز به هر گونه ابزار دیگر به جز آنهایی که ارائه شده است. ارتفاع یک ارتفاع خوب با چند تنظیم. من معدن در بالاترین تنظیمات در حال حاضر. عشق کشو زیر استفاده خواهد شد اضافی ورق crib.”

$ در آمازونرویای من است آنا گهواره و تعویض هر دو بودجه دوستانه و صرفه جویی در فضا در حالی که فوق العاده راحت است. موجود در شش چوب پس از اتمام همه از آن به طور طبیعی تعریف سبک کلاسیک از این گهواره. ما عشق بالاتر به طرف گهواره برای جلوگیری از BB از فکر کردن در مورد بالا رفتن در changer زمانی که او می شود به اندازه کافی قوی. هوا باز قفسه بندی اندازه مناسب برای مخازن و موارد مورد نیاز در حالی که در حال تغییر و همان است که در مقابل آن را به عنوان به طوری که گهواره می تواند تبدیل به چهره هر کدام جهت کار در مهد کودک.

یکی از بررسی این افکار به اشتراک گذاری در ارزش این گهواره “خرید این تخت بود و بهترین چیزی که من همیشه می تواند انجام دهد را کاملا به پایان کودک من مهد کودک. انتظار نداشتم چنین یک محصول با کیفیت خوب با ظاهر خوب. همچنین من با افتخار می گویم که من آن را با هم همراه با من 7 ساله دختر من 8 ماه حامله با شکم بزرگ!). بهترین از همه, آن می تواند استفاده به عنوان یک تخت کودک نو پا بدون نیاز به خرید یک کیت تبدیل!”

$170 در خارج

بهترین بودجه دوستانه Cribs کودک

عبارت “ارزان cribs کودک” است که هر کسی می خواهد نسبت به این SNIGLAR crib نوزاد از Ikea ما تغییر ذهن ما است. شناخته شده برای شیک و مدرن مبلمان (و نسبتا ساده دستورالعمل مونتاژ), IKEA گوشه است بازار مقرون به صرفه cribs کودک نیز هست. گذشته از قیمت های شگفت انگیز نقطه این جامد چوب راش گهواره هم خوب است برای محیط زیست از چوب راش درجه یک با دوام و در عین حال منابع تجدید پذیر. پایه این گهواره است که به خوبی تهویه مناسب برای بهبود کیفیت خواب و تشک می توان به دو ارتفاع به عنوان BB رشد می کند. ما عاشق که از جبهه می آمد به عنوان به خوبی و تبدیل به تخت کودک نو پا به عنوان یک جایزه اضافه شده.

یکی mama مؤلف, به اشتراک گذاشته, خنده دار, دلیل برای خرید یک دوم “این است که در واقع دومین Sniglar crib که ما خریداری کرده ام. برای اولین بار استفاده شد و برای 4 سال با ما قدیمی ترین پسر تبدیل به تخت کودک نو پا هنگامی که او به اندازه کافی. ما می خواهم هنوز هم می تواند با استفاده از آن اصلی گهواره جز این که من بزرگ 250lbs شوهر خود را کامل وزن به علاوه 35lbs از پسر ما در گهواره پایه که ناشی از آن را به کرک. آن را در برابر پسر من پریدن از روی آن بازی با سگ ما در آن فقط به طور کلی به عنوان یک بچه. تقریبا 300lbs خواسته است کمی بیش از حد.”

80 دلار در IKEA


این آسان به جمع آوری و شیک تخت از رویا در من رشد می کند با کودک خود را برای همه بسیار دوستانه بودجه قیمت. چلسی تخت تبدیل به تخت کودک نو پا یک daybed و اندازه تخت شما باید آن پهلو دور پس از BB است که با آن انجام می شود و سپس می خواهید به استفاده از آن بعد از آن به عنوان یک اندازه کامل مهمان تخت. ما عاشق که نه تنها آن را بیش از ASTM استانداردهای ایمنی, اما آن را می آید در 6 چوب های مختلف به پایان رساندن گزینه های که به معنی ایمنی و سبک لازم نیست به خطر بیافتد برای هزینه.

پرچین و متقارن تخت نرده ممکن است نگاه شیک اما pro-tip آن نیز عالی برای مادران. چیزی است که ما فکر نمی کنم در مورد زمانی که ما لوس هستند روز اما ما به عنوان قطره تشک (این یکی 4 موقعیت btw) ما نیاز به گسترش سلاح های ما دورتر و دورتر به حرکت شبیه چمچه زنی BB است. یک swooped سمت پایین مانند طراحی در این یکی باعث می شود یک نقطه کمتر و در نتیجه باعث می شود آن را آسان تر برای ما mamas به راستی ما تازه است.

$112.14 در آمازونبه دنبال باید دنده کودک قبل از BB می رسد ؟ اتمام همه ما مامان تصویب پیشنهادات خود را برای همه چیز عزیزم!

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>