حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه لوازم خانگی دارای پشتوانه واردات مست

توسط ETELARESANKHABAR در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>اسباب و اثاث</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه لوازم خانگی دارای پشتوانه واردات مستقیم، مولودی فرآورده Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی تیم مولودی محصول اصلی بیش از سه دهه کار حرفه ای در راستا لوازم خانگی، به این معنی که از سال 1370 مشغول به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی کالا در حوزه فروش اثاثیه خانگی دارای اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان دارای بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

هم هم اکنون مولودی مال مفتخر می باشد که مهم اعتنا به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار لوازم خانگی ایران باشد. در گفتگویی که با مادح مولودی رئیس ارشد این گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین گروه همراه آوردیم:

امید میباشد که مشتریان دائمی و کهن نیز حساس حضور در باشگاه مشتریان سایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی کالا برای مشتریان قدیمی به کار گیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت خریدار عزیز از خرید خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به سایت مولودی جنس میتوانید از آدرس زیر به کار گیری نمایید:

آدرس وبسایت قانونی مجموعه مولودی مال: مولودی مال

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالهای قبلی به عنوان یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی فعالیت خود در حوزه اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ مهم واردات محصولات مهم کیفیت دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا با مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین شرکت از همان ابتدا بر این اورجینال بوده هست که لیاقت مشتری کالی ناب خرید کردن یک جنس اهمیت کیفیت و راضی بودن بخش می باشد و خیر هر کلایی اصلی هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی است هنگامی که هدف شما نیز ارائه محصولات اساسی میزان مرغوب بودن و نیز بها مطلوب و رقابتی هست عمل زیاد پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. البته همین مجموعه امیدوار هست که به کمک معبود و سعی همکاران کماکان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این دارای غالب بوده‌اند در آینده هم جهت جلب راضی بودن مندی اکثر مشتریانشان عملکرد ببیشتری صورت بدهند.

کالی ناب بی رقیب در بها محصولات شیائومی در بازار

در ضمن دکان کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی کلیدی قیمت رقابتی و خوب به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در نظر گرفت.

برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی لینک و پیوند پایین کلیک نمایید:

آدرس وب وبسایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

لوگو کالی ناب
لوگو مغازه کالی ناب

فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک وب سایت آیتم پسند به جهت بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از ابتدا سرمایه خویش را بر تهیه و تنظیم محصولات با میزان مرغوب بودن سازه نهاده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی متعدد و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، کلیدی نگاهی حساس و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود گزینش کند؛ مطمئن‌تر، اساسی کیفیت‌تر و اصلی ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

در ارتباط اصلی سایت خانگی لند دارای مدیریت فروش متشخص همین تیم کار کشته و حیاتی کیفیت کلام کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع زیاد این سایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات لوازم خانگی سوال پرسیدیم، اما پاسخ آقای هیمن عبداله پوری دیدنی و به اندازه بود:

در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و گامی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و با مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز رای زنی نشستیم و اصلی متخصصین این راستا در جهت همکاری برای پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش مجموعه خانگی لند

مشاهده و بررسی محصولات سایت خانگی لند سفارش میشه، علی الخصوص به جهت بانوان و دوستانی که برای تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

آدرس تارنما خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

پیشرومال یک سایت جامع از اسباب خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از ذیل تیم سایتهایی می باشد که تمرکز حساس آنها بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، همین فروشگاه در سال 1400 اهمیت فروش محصولات تارنما آمازون در کشور ایران و اهمیت قیمت کاهش از این وب سایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به شکل جدی، کار خویش را در زمینه محصولات 'خانگی گجت و جانبی با کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف همین مجموعه فروش محصولات اصلی کیفیت و اهمیت قیمت های مطلوب و سرویس ها متفاوتی از دیگر سایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال سعی بر ارسال محصولات در سریع ترین روزگار و بالاترین خدمات را دارد.

مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال تلاش شده همواره به روز باشد و میتوانید با تصور ریلکس تصویب سفارش نمائید.

در واقع موضوع خاصی که پیشرو محصول را در منتخب همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت چیره آمازون در محصولات همین تارنما اینترنتی می باشد.

حتما سری به همین وب سایت بزنید، ممکن است شما هم نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در بقیه سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: پیشرومال

فروشگاه پیشرومال
لوگو مغازه پیشرومال

یک وب سایت بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمی گزینه از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر اسباب و اثاث خانگی ولی اضطراری برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به فعالیت شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را برای مشتریان فراهم می‌آورد که بها ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته جذاب در گزینه لپ تاپ استوک ارزش آن است. میزان دارایی گزینه نیاز به جهت خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم دارایی آیتم نیاز به جهت خرید کردن یک لپتاپ جدید اهمیت مشخصاتی مشابه است.

اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی اهمیت این مجموعه در ارتباط باشید و محصولات این مغازه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید بدون نگرانی

مسئله حساس در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب به جهت راحتی خیال مشتریان، بدون شک قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت استفاده مشخصی را به جهت کاربران در نظر گرفته اند که در صورتی که در روزگار استعمال مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را بازگشت دیتا و یا هزینه را به حساب خرید کننده واریز می‌نمایند و یا دستگاهی فارغ از نقص‌ احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اهمیت اعتنا به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

برای خرید و یا این که مشاهده نوع های محشر لپ تاپ استوک بی تردید به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و ارزش لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

در غایت در یک جدول می تونیم این چهار دکان رو حساس نیز مقایسه کنیم:

در جدول پایین همت کردیم بهترین ویژگی های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه سرویس ها 1+4 فروشگاه معرفی شده

در صورتی که شما نیز مغازه خوبی میشناسید حتما معرفی کنید.

نکات دارای در خرید کردن اینترنتی

امکان خرید و فروش امن از شیوه اینترنت، دلیلی اهمیت برای پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به این نوع معاملات شک و تردید دارا هستند چون نگران‌اند که دیتاها شخصیشان به وسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اهمیت امداد علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در درحال حاضر پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی بخش اعظم خرید و فروش اینترنتی یک راهکار جدید ابتکار اختراع می‌شود. با وجودِ این، هنوز نیز بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کارگیری از اینترنت شک دارا‌هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته دارای که در خرید اینترنتی بایستی به آن توجه کنید همین هست که خرید کردن خود را از یک تارنما دارای و خوش سوابق انجام دهید. مسلما نظرات اعضا در رابطه اساسی ارآیه کالا و راضی بودن مشتریان را در حیث بگیرید.

به این نکته دقت نمایید که برای پیدا کردن وبسایت های اعتبار در نتیجه های جستجو ممکن است تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس همت کنید تارنما هایی که میشناسید را انتخاب کنید خیر لزوما تارنما هایی که در نتیجه ها ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در نام تارنما مراقب اشتباه املایی یا دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و مسلما از صدق و صدق آدرس تارنما اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای اساسی ssl اعتبار خرید کردن کنید

هرگز حیاتی به کارگیری از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده می باشد ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما این گزینه را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که اهمیت SSL رمزگذاری شده میباشد نشانی اینترنتی آن مهم HTTPS شروع می شود خیر فقط مهم HTTP.

علاوه بر این نمادی از یک قفل ریز نیز در آدرس بار آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا نوار وضعیت پایین قرار دارد که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به نوع مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS درحال حاضر حتی در وبسایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. همین استاندارد تا جایی حیاتی می باشد که google Chrome هر ورقه ی سوای رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

از رمز دوم پویا استفاده کنید

رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی برای جلوگیری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اهمیت روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرز و بوم زیاد گسترده شده و بسیاری از کسانی که اطلاعات یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در موقعیت رمز ثابت شما به جهت خرید اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک صفحه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت رسیدن به امنیت در خدمات اینترنتی است. در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای واژه و کلمه رمزی هست که می‌تواند فقط به جهت یک توشه در تراکنش آیتم استفاده قرار گیرد. بر اساس آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ برهان شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در سرزمین است. به این خاطر به کار گیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در فرمان کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اصلی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا پرداخت‌های مستضعف رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کارگیری کنند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های اخیر در داخل مرزوبوم آغاز شده، تصویب و جهت دهی دکان های اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به دکان های آنلاین دیتا می شود بهترین منش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت دارای از وب وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی مغازه های آنلاین می توانند کلیدی ثبت اسم اینترنتی در سامانه نشانه اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir درخواست ثبت دیتاها و اختصاص نشانه اعتماد را داشته باشند. همینطور همگی فروشگاه های آیتم تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به همپا یک یا این که یک سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی کار چندان دشواری نیست. در نتیجه درصورتیکه می خواهید از امنیت یک وب وبسایت تماما مطمئن شوید به اندازه میباشد به برگه به دست آوردن و کارهای دارای نشانه اعتماد الکترونیکی در همین وب سایت مراجعه نمایید و حساس یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت مورد لحاظ اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در همین نخست می بایست دقت داشته باشید که هرگز به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت فردی به کار گیری می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی کلیدی به کار گیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را حساس خزانه گزینه نظر برقرار می کنند. به همین ترتیب درصورتیکه به نوار آدرس وب وبسایت بانکی که از روش فروشگاه به آن متصل شده اید توجه کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را مشاهده کنید. اگر صفحه بانک مورد نظر حساس کلمه http می باشد هیچ زمان داده ها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در زمان وارد کردن دیتاها کارتتان در صفحه خزانه آیتم نظر، حتی چنانچه همگی شرایط دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از برگه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال نمایید تا ضریب امنیتی عمل شما فراتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی مانند مدرسه ها و کالج به جهت انجام خرید اینترنتی استفاده نکنید.

از مرورگر به روز استفاده کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای قدیمی و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای قدیمی دیگر به کار گیری می‌کنند.

توجه نمایید که اگر به سلامت دیتاها خود اصلی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی روی مرورگر خویش ببینید، از آخرین ورژن مرورگر مورد علاقه‌تان به کارگیری کنید. چون در اورجینال مرورگرها خود اصلی مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که کلیدی کشف آن ها نسخه‌ای تازه جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی نسخه مرورگرتان برای خرید الکترونیکی استفاده کنید.

 

روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید کردن اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و صرفا بوسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن بانک مراجعه کنند. همچنین اخذ رمز پویا از طریق اس ام اس و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده برای ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم اساسی هدف ارزیابی و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در اکثر بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه سرویس ها الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر خزانه به جهت دریافت هدایت و سرویس ها دارای ارتباط اساسی رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همینطور در شکل بروز مشکل، مشتریان می‌توانند همین حساس را از روش روابط‌عمومی مدیر شعب هر بانک پیگیری کنند. یا دارای مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از طریق یک عدد از بانک‌های مرزوبوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از روش کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی با طراحی و تولید درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های دارای بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد نمودن داده ها بانکی، مبادرت به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

مجرمان سایبری مهم ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که کاربر را وارد کاغذ جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش نظیر دیوارو شیپور اقدام به گرفتن گوشه ای از پول فرآورده به تیتر پیش پرداخت یا همان بیعانه کرده و سپس جدا رابطه می‌کنند.

در پایان گشوده هم باید به همین نکته اشاره نماییم که یک فروشگاه دارای را نمی اقتدار فقط اساسی دقت به مرتبه آن در وب سایت هایی مثل الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن هست یک برگه فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وبسایت لبریز زرق و برق اینترنتی با هزاران مشاهده کننده و رتبه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت این نکته ها معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در ده سال اخیر، کلیدی اعتنا به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی تمایل متعددی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از شروع به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که اهمیت دقت به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از عالم فراروگریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی میباشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما یاری کند و تدبیر شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا چیره شود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم همین مقاله توانسته باشد به جهت شما در خرید کردن اینترنتی بهتر کمک کننده و راهنما باشد.

با تشکر

آخرین مطالب