اوج جدید فروشگاه آنلاین به ارمغان می آورد منحصر به فرد الت سنجش فواصل زمانی به ما مشتریان برای اولین بار

اوج را به تازگی راه اندازی تجارت الکترونیک پلت فرم را مستقر در ایالات متحده دیده بان-دوستداران زیادی را به نگاه به جلو به–شروع با یک limited-edition الت سنجش فواصل زمانی.

به طور معمول این سایت متعلق به یک در-فروشگاه-تنها سبک سوئیس شرکت خواهد شد سرپیچی El Primero 21 سرامیک های سیاه و سفید بوتیک نسخه در دسترس به طور انحصاری برای اولین بار در دیجیتال خروجی. محدود به اندک 250 قطعه آن El Primero 9004 جنبش اتوماتیک, نگه می دارد که زمان دقیق به عرض 1/100th از یک دوم استاندارد است-ستر در رده.

صنایع با پررنگ 44mm سرامیک های سیاه و سفید صورت, این گاه شمار یک تکرار سرپیچی 21 با شماره گیری است که نشان می دهد ریزه کاری از ساعت درونی کار که ورزش برقی آبی به پایان برسد. این گنبد کریستال یاقوت کبود در سراسر چهره محافظت می کند ظریف اجزای زیر است که کار در 36,000 VpH فرکانس و ارائه 50 ساعت قدرت رزرو.

به بهترین متناسب با سبک منحصر به فرد, خریداران خواهد شد که گزینه سه هماهنگی تسمه: یکی در سیاه و تمساح با لاستیک پشتوانه و آبی دوخت لاستیک سیاه و سفید نسخه با یک “کوردورا” اثر و آبی دوخت یا بافت آبی لاستیک تکرار.

Zenith Defy 21 El Primero Black Ceramic

دیده بان نام تجاری اولین بوتیک-تنها گاه شمار موجود در آمریکا به لطف جدید e-فروشگاه است. حسن نیت ارائه میدهد از اوج

همه از نوآوری و دهه تخصص pored به سرپیچی منعکس شده است در جدید آنلاین صفحه اصلی پایگاه. “ما افتخار می کنیم به ارائه یک واقعا 21 قرن گاه شمار به مناسبت راه اندازی یک قاطعانه 21 قرن معنی ارتباطات” گفت: مدیر عامل Julien Tornare در یک بیانیه مطبوعاتی.

“با ایفای دو نقش به عنوان یک نام تجاری ویترین مجازی و خرده فروشی بوتیک, e-commerce بسیار عالی استفاده از به طور مستقیم درگیر شدن طیف وسیع تری از مشتریان از طریق نام تجاری دیجیتال تجربه کنید. در حالی که ما همچنان به مؤمنان در اهمیت ما فروشندگان مجاز و حمایت از آنها را در خود وب سایت های تجارت الکترونیکی ما تغییر به دیجیتال است که بخشی از خودآگاه درایو توسط Zenith به عنوان در حال حاضر به عنوان امکان را برای مشتریان خود در خصوص زمان دشوار” Tornare گفت.

این سرپیچی El Primero 21 در دسترس است در اوج سایت در حال حاضر برای $13,600.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>