یوتیوب برای کودکان و نوجوانان: ما به تماشای FGTeeV و ما باید افکار

آیا بچه های خود را به تماشای امن محتوا در یوتیوب ؟ این که آیا آن را FGTeeV, کالینز کلید و یا غیر قابل بیان ما در حال بررسی بچه های کانال های یوتیوب و بررسی آنهایی که بچه های خود را با وسواس تماشای بنابراین شما لازم نیست که برای تماشای آن بیش از حد. شما در حال خوش آمدید. امروز ما در حال بررسی FGTeeV!

مامان ترسناک تلویزیون رسمی خود را نقشه راه برای تعیین که در یوتیوب کانال های مناسب برای بچه های خود را با امتیاز لعن قدیمی پیام, محصول هل دادن و البته چقدر سخت است در پدر و مادر گوش. اشتراک مامان ترسناک TV بنابراین شما را از دست ندهید یک قسمت.

شما شنیده ام از FGTeeV. اگر شما در میانهی شب به ما بگویید راز خود را به خاطر من می تواند آن را بشنود از یک مایل دور در خانه من! FGTeeV است gaming کانال بسیار معروف یوتیوب, خانواده, قیف چشم انداز وجود دارد قیف پدر, قیف, مادر, خوشگل, زن زیبا, مایک, شاون و تعقیب و گریز. قیف پدر ستاره نشان می دهد. او نمرات جدی پدر و نقاط با بچه بینندگان خود را با احمقانه, طنز, بازی و خنده دار رپ آهنگ هایی که او می نویسد و انجام با بچه ها.

پس چه چه ما فکر می کنم از FGTeeV کانال یوتیوب. وجود دارد لعن? هیچ. شما امن وجود دارد. بدترین چیزی که می آید از این کانال در حال قورت دادن و گوزیدن, جوک. وجود دارد مادر پیام? مطلقا نه. در واقع اگر هر چیزی آن را بسیار نابالغ پیام. وجود دارد محصول هل دادن? خانواده می کند, ویترین, هدیه تولد, خانواده, vacays جدید بازی های ویدئویی و بسیاری از آب نبات خوردن. و در حال حاضر برای سر و صدا عامل. برخی از شاخه گوش. قیف پدر با صدای بلند و جیغ می در سطح بالا سخت تن به تن است که هر دو شوک و تحت تاثیر قرار دادن شما. سطح سر و صدا بسیار شدید است.

اگر شما فکر می کنید این نظر مفید بود, عضویت در کانال ما به آینده ما در بررسی بر روی Collins Key غیر قابل بیان و بیشتر کانال های یوتیوب بچه های خود را دوست دارم. باید یک کانال شما می خواهید ما را به بررسی? اجازه دهید ما می دانیم که با ترک یک نظر بر ما youtube video.

اقامت متصل به مامان ترسناک

یوتیوب: https://www.youtube.com/user/ScaryMommyTV

سایت: https://www.scarymommy.com

Facebook: https://www.facebook.com/thescarymommy/

Instagram: https://www.instagram.com/scarymommy/

توییتر: https://twitter.com/scarymommy

Giphy: https://giphy.com/scarymommy

در مورد ترسناک مامان: مامان ترسناک #1 نام تجاری رسانه های ایجاد سرگرم کننده و صادقانه و فیلتر محتوا برای مادران. به ما بگویید که در جذاب داستان که در ارتباط با میلیون ها نفر از زنان ایران توسط مادر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>