خود را نهایی آمازون کودک رجیستری, راهنمای: 10 مورد باید به شما Prepped برای BB


Baby_amazonbabyregistry

فکر گرفتن بازگشایی کودک ارائه خواهد شد را هر مادر جدید لبخند … تا زمانی که شما متوجه است که شما در واقع برای انتخاب تمام موارد قبل از هر کسی در واقع می توانید آنها را خرید برای شما. هیجان انگیز, مطمئن, اما قریب به اتفاق? بله! اولین گام برای ساخت این وظیفه بی نهایت آسان تر است برای راه اندازی یک آمازون کودک رجیستری است که بدون ذهن و بسیار خوشحال به چند دلیل:

  • بی نهایت انتخاب: آن را فقط در مورد همه چیز شما نیاز دارید البته (شما حتی می توانید اضافه کردن آیتم های از سایت های دیگر با نصب آمازون جهانی رجیستری را فشار دهید).
  • دسترسی آسان: از آن آسان است برای دوستان و خانواده خود را برای پیدا کردن رجیستری از طریق اشتراک گذاری لینک و یا ساده, ثبت, جستجو در Amazon.com. شما همچنین می توانید راه اندازی گروه “هدیه” برای اقلام به طوری که مردم می تواند کمک به افزایش قیمت اقلام بدون خرید همه چیز.
  • ساده ارسال: هدیه بخشندگان می توانید خرید و ارسال هدیه با فقط چند کلیک است که ایده آل برای یک کودک مجازی دوش وضعیت.
  • سخاوتمندانه سیاست بازگشت: شما یک سال کامل برای بازگشت ناخواسته و یا استفاده نشده هدیه است.
  • گردیده سازمان: شما می توانید پیگیری که می دهد آنچه که شما را در درک که آن زمان به نوشتن خود کوه با تشکر از شما یادداشت ها. (اگر تنها آشپزخانه شما می تواند باقی بماند که سازماندهی شده است.)
  • رایگان خوش آمدید جعبه: هنگامی که فهرست خود را واجد شرایط, شما واجد شرایط برای یک جعبه کودک کوله پشتی به ارزش تا $35.
  • اتمام تخفیف: اگر موارد باقی مانده در رجیستری خود را پس از حمام نوزاد خود را با شما و دریافت 10% تخفیف — 15% برای اعضای نخست — بنابراین شما نیز ممکن است ثبت نام برای همه چیز شما می خواهید و نیاز دارید!
  • پوشک تخفیف: اگر خود را به رجیستری می رسد $500 در خرید شما واجد شرایط برای یک 20% پوشک تخفیف تا 300 دلار در خرید پوشک برای یک سال (!)

خوب یک نفس — که بسیاری را در. اما ما در حال رها کردن شما است. ما گرد آمازون top baby registry اقلام بنابراین شما می توانید انتخاب کنید از بهترین از بهترین. چک کردن مامان-تایید محصولات در 10 عمده رجیستری دسته به علاوه لینک به لیست برای تن دیگر باید دارا. و قبل از اینکه شما بیش از حد غرق فقط به یاد داشته باشید: حداقل شما لازم نیست برای خرید همه چیز به خودتان.

امن و شیک تخت نوزاد

ناب ترین قطعه از چرخ دنده ها برای اضافه کردن به آمازون خود را حمام نوزاد رجیستری. مطمئن باشید که برای اضافه کردن دیگر مهد کودک ملزومات مانند یک تخت و تشک و صندلی rocking و سپس از طریق فهرست برخی از bassinets به نگه داشتن یک کمی خود را در آن چند ماه اول.

نگاهی به یک نگاه و شما غش کردن بیش از Babyletto اب نبات چوبدار گهواره. یادگیری در مورد ویژگی های آن, و شما خواهید بود در عشق است. علاوه بر آن مدرن با طراحی مینیمالیستی (که خیلی شیک, آن را حتی به فروش می رسد در Pottery Barn!), این اب نبات چوبدار ساخته شده از چوب جامد, این ارتفاع قابل تنظیم و آن را GREENGUARD طلا گواهی معنی آن را به رایگان از بیش از 10 ، 000 مواد شیمیایی مضر و VOC. آن را نیز می تواند تبدیل به تخت کودک نو پا و daybed و این را دریافت کنید — آن را همراه با قطعات شما نیاز دارید بنابراین شما لازم نیست برای خرید یک exorbitantly گران قیمت گهواره کیت تبدیل. همه چیز در نظر گرفته, اب نبات چوبدار فوق العاده قیمت عادلانه اما آن را حتی بهتر است اگر کسی آن را برای شما. را انتخاب کنید از سفید و خاکستری یا سیاه و سفید قاب با رنگ های طبیعی و میله های زندان است.

“این است که همه چیز را من می خواهم در یک فاحشه خانه” سهام یکی خوشحال مؤلف. “این است که تمام چوب – بدون پلاستیک! من نمی توانم تصور کنید که بهتر از گهواره برای من کمی کودک.”

$377.50 در آمازونآسان-قرار دادن کودک Swaddles

حق تغییر کلیدی است به گرفتن برخی از Zzz. به نام بسته بندی خود را بسته نرم افزاری از شادی در safe, نرم, مواد, مطمئن شوید که برای اضافه کردن برخی از مواد آلی پنبه لباس نوزاد به رجیستری خود را لیست. و فراموش نکنید که برای انتخاب یک دستگاه صوتی برای کمک به کودک بی اراده کار کردن به خواب وخیال!

شما احتمالا می دانید که بچه ها دوست دارم به swaddled اما آیا شما همچنین می دانیم که نوع حق تغییر را می توان در مجموع freakin’ نجات? در دنیای دنج نوزاد راحتی قابل تنظیم هاله Sleepsack قنداق تاپ است. آن را به شکل یک کیسه با نوار چسب بال بنابراین کودک را با اسلحه به صورت چسبیده باقی می ماند در محل, اما وجود دارد برخی از اتاق تکان دادن در انگشتان پا. شما همچنین می توانید فقط با قرار دادن آن در اطراف یک بازوی اگر BB ترجیح و یا نگه داشتن هر دو آغوش رایگان (و قرار دادن طرف در اطراف کمر) به استفاده از آن را مانند یک خواب منظم گونی.

در میانه-of-the-night changes شما درک چگونه آن را فشرده از پایین به بالا تا خود را پایین باقی می ماند برشته در حالی که گرفتن یک تازه پوشک. مطمئن شوید که یک تغییر ممکن است به نظر می رسد مانند یک نوزاد ژاکت راست به ما, اما به یاد داشته باشید که خود را کوچک انسانی است که مورد استفاده برای فضاهای تنگ (شما می دانید, از گذراندن 9 ماه در رحم) به علاوه نگه داشتن آنها را امن و امان است کلیدی در سرکوب رفلکس از جا پریدن به طوری که آنها خواب ماندن است. و با 4.6 میانگین امتیاز ستاره در بیش از 3000 نظرات شما می دانم که این چیزی که کار می کند. بله, شما ممکن است بخواهید برای ثبت نام در دو یا سه.

$21.99 در آمازون

هوشمند مانیتور کودک برای نهایی صلح از ذهن

صلح از ذهن است که بی بها و یک مانیتور خوب می تواند به شما آزادی از انجام “5 دقیقه بررسی” تمام شب طولانی است. همچنین در نظر قرار دادن یک نظارت تصویری خود را در آمازون رجیستری به نگه داشتن چشم در کودک زمانی که شما در اتاق.

جدید پدر و مادر باید به اندازه کافی به نگرانی در مورد و نظارت خود را خواب کودک اعضای حیاتی و موثر بدن را به یکی از نگرانی های عمده کردن بشقاب خود را. این جوجه جغد heartrate توسعه و اکسیژن-نظارت هوشمند Sock فقط منتشر شد و نسخه سوم آن که امکانات بهتر مناسب برای کوچکتر و بزرگتر نوزادان (0 تا 18 ماه) 16 ساعت عمر باتری, نظارت مستمر از طریق وزش خواب حرکات و بیشتر. همراه با پایه که در آن جوراب سنسور شارژ است چراغ که تغییر رنگ به شما بدهد نوزاد وضعیت در یک نگاه, به علاوه آن را برای تلفن های موبایل زنگ هشدار اگر چیزی بد. شما می توانید آن را از طریق یک نرم افزار بر روی تلفن خود را و همچنین به عنوان الگوهای خواب است که می تواند کمک به شما در تنظیم bedtimes و یا نشان می دهد دقیقا چرا آنها آنقدر زیاد می شه که بعد.

پدر و مادر با بیحوصلگی حرف زدن که جوجه جغد هوشمند Sock 2 بی نهایت ارائه می دهد صلح از ذهن; برخی حتی قسم می خورم که آن ذخیره شده خود را در زندگی کودک. شما می توانید انتظار همان اطمینان از جوجه جغد 3 به علاوه فن آوری و کاربر دوستی که حتی “دقیق است.” (نکته: از آنجا که نسل 3 فقط آمار بازار, شما همچنین می توانید سر به جوجه جغد وب سایت و اضافه کردن آن به رجیستری خود را از طریق آمازون جهانی رجیستری را فشار دهید.)

$365.20 در آمازون

تسکین دهنده نوسان نوزاد

نوسانات کودک می تواند تسکین داد و بیداد کن بچه ها برای ساعت ها در پایان. زمانی که آنها کمی قدیمی تر, شما می خواهید به یک تشک بازی (ایده آل برای شکم زمان) کف صندلی فعالیت مرکز و حیاط در دست برای نگه داشتن BB اشغال — یکnd موجود)! و به نام BB ماندن, شاد, فراموش نکنید که به ثبت نام برای برخی از اسباب بازی های دندان — شما نیاز به آنها را قبل از شما آن را می دانم!

اگر شما نمی خواهید به خطر از سلاح های خود را در حال سقوط کردن شما نیاز به یک نوسان به سنگ BB به محتوای قلب خود را. خوب است که اغراق اما از آن خواهد شد شما را با برخی از مقدار مورد نیاز دست آزاد لحظات در حالی که یکی از کوچک خود را نفوذی. بنابراین در روح اجازه دادن به دیگر مردم به خرید چیزهای برای شما, چرا فوق العاده-مد روز و فوق العاده براق high-tech mamaRoo? مناسب برای نوزادان تا 25 پوند ‘رو reclines و دارای پنج حرکت تنظیمات (مثل ماشین سواری و موج) قابل تنظیم سرعت و چهار صداهای مختلف است. همچنین بلوتوث را فعال کنید بنابراین شما می توانید کنترل آن را به سمت راست از گوشی های هوشمند خود و سازگار برای اتصال به هر دستگاه پخش MP3 خود را با ساخته شده است در پلاگین. و فانتزی از ویژگی های گذشته شما را دوست دارم که آن را جمع و جور محجوب و نگاه نمی مانند eyesore در اتاق نشیمن خود را.

یکی از بررسی لیست مورد علاقه خود را ویژگی ها: “فوق العاده آسان مونتاژ شوهر من آن را با هم به معنای واقعی کلمه در دقیقه است. پاکسازی آسان: این mamaRoo پایه فشرده بیرون میآید و به سمت راست بشویید. منحصر به فرد مش طراحی اجازه می دهد هوا به گردش من LO بنابراین من نه چپ با یک فقیر عرق نوزاد پس از. در نهایت براق طراحی کوچک نه تنها تعارف هر دکور داخلی بلکه نمی کشد تا مقدار زیادی از اتاق. آن را بسیار سبک و به راحتی منقول.”

$249.99 در آمازونBedtime Stories برای شب Snuggles با کودک

برخی از بهترین خاطرات را شامل cuddling به خواندن داستان قبل از خواب. محکم کتاب هیئت مدیره و لمس و احساس کتاب های مناسب برای کمی کنجکاو دست.

آه معشوق داستان قبل از خواب. مطمئن شوید که یکی از کوچک خود را نمی خواهد به دنبال کتاب اما هنگامی که آنها به اندازه کافی قدیمی, تصور لحظات خاص شما به اشتراک گذاری. شروع به خواندن به جوانه زدن خود را bookworm اولیه توسط ثبت نام برای هیئت مدیره این کتاب مجموعه ای است. آن را ویژگی های کلاسیک دکتر سوس داستان شما با محبت اما در دوام فرمت است که می خواهید نگه دارید تا یک بار BB شروع می شود برای رسیدن به صفحات. این مجموعه همراه با چهار احمقانه Seuss books, و آنها همه بسته بندی در حمل دستی مورد بنابراین شما می توانید آنها را بسته برای sleepovers در مادر بزرگ.

“من نمی توانم باور کنم که چگونه شاد من با این برای من 15 ماه-کودک نو پا قدیمی می گوید:” یک خریدار. “او آسین عاشق این کتاب او است که همیشه در آوردن آنها به من به عنوان خوانده شده به او. پاداش! این جعبه کوچک آنها باعث می شود یک کمی سرگرم کننده و ذخیره سازی مورد بیش از حد. خوب است که آنها لازم نیست که مقاله به پاره کردن. فقط تصاویر سرگرم کننده و محکم صفحات به نوبه خود!”

$10.95 در آمازون

بطری کودک است که برای شما کار می کنند و کمی خود را

البته شما می خواهید بطری که خود را لو چفت اما مدرن بطری دارای ویژگی های است که برای شما کار بیش از حد. دیدن راهنمای ما برای بهترین کودک بطری شیر مادر تغذیه و فرمول تغذیه نوزادان و مطمئن باشید به مرور بطری بخار و بطری ستریلیزرس در حالی که شما در آن هستید!

Satisfyingly پیچ و تابدار برای پدر و مادر و نوزادان Comotomos بهترین فروشندگان در آمازون دلیل خوب است. آنها آسان به گرفتن کاری که با سهولت به پاک و ساده را با هم قرار داده و اجازه دهید آن صورت, آنها رفو ، (شما می توانید انتخاب کنید ‘اونا تا با لهجه های بیش از حد.) در دسترس در 5 و 8 اونس اندازه این نرم افزار بسته نرم افزاری دارای دو هر به شما آغاز شده است. این Comotomo مجموعه تقریبا کامل امتیاز در بیش از 400 بررسی و 8 اونس دو دارای بیش از 9000 رتبه بندی… حالا که چیزی گفته!

“این بطری بزرگ شده است برای من با شیر مادر تغذیه 8-هفته ای می گوید:” یک بسته نرم افزاری خریدار. “آنها خیلی شبیه سینه در شکل و اندازه پستان و کمترین جریان است واقعا آهسته جریان است که ایده آل برای سوئیچینگ بین بطری و پستان. آنها آسان برای تمیز کردن و اصلا یک میلیون آزار دهنده قطعات به جمع آوری و پیاده کردن در هر زمان از آنها استفاده کنید. من دختر بسیار گازدار و او نمی تواند در یک دسته از هوا با این. من شک و تردید بود به دلیل هزینه اما آمازون تا به حال بهترین قیمت آنلاین من در بر داشت و آنها به ارزش هر پنی است.”

$59.99 در آمازون

صرف غذا باید-دارا برای کودک

فقط در چند ماه کوتاه خود را کوچک انسان را آماده خواهد شد برای جامدات (با اطفال را تصویب, البته). مطمئن شوید که به برخی از کودک پسند تغذیه قاشق و بشقاب و کاسه آماده به علاوه برخی از سیلیکون bibs برای جلوگیری از ساز و برگ تغییر بعد از هر وعده غذایی. شما همچنین می خواهید یک صندلی بالا و تقویت کننده صندلی بنابراین BB می توانید پیوستن به خانواده سر میز شام!

این یک placemat … آن یک بشقاب … این هر دو! این ezpz مینی حصیر باعث صرف غذا, خوب, آسان peasy! این سیلیکون تشک (عاری از BPA, BPS پی وی سی, لاتکس و فتالات) مکش به سطوح سخت برای کمتر لغزش به علاوه آنها در ماشین ظرفشویی و مایکروویو امن است. از همه مهمتر, آنها نرم کنجکاو کودک دست و شکستن-مقاوم در برابر اگر شما یک نشت تصادفی. اونا در انواع رنگ خاکستری و صورتی و آبی و اشکال مختلف از جمله میکی موس, علم و Cookie Monster. این تشک به راحتی می توانید خود را kiddo از طریق toddlerhood و ایده آل است برای مینی خبره که ترجیح می دهند برای حفظ مواد غذایی خود را از هم جدا.

“عشق, عشق این ezpz تشک! می گوید:” یک مؤلف. “این کمک می کند تا خیلی با برآورد اندازه بخش و کمک من آمد تا با ایده برای شام آن را باور یا نه! این بود که ما برای اولین بار حصیر و من نمی توانم صبر کنید برای سفارش چند و کاسه را به خوبی! بسیار آسان برای تمیز کردن گوشیها و دختر من شده است و قادر به تخلیه آن را از صندلی بلند سینی که یک تغییر خوب.”

$19.99 در آمازونکودک در حال تغییر نیازهای

آیا نمی شود خجالتی در مورد ثبت نام برای نوزاد دستمال مرطوب و پوشک (غیر سمی پوشک شبانه, پوشک, پوشک های پارچه ای و شنا پوشک ما اونا رو همه!) چون شما را از طریق بسیاری! در نظر گرفتن یک پاک گرمتر نگه داشتن خنک کردن کودک شما ادم بیکار و تنبل (شما را در درک این, بعد از شب #1) و مناسب و معقول پوشک سطل برای دفع آسان.

قبول آن در حال حاضر: شما در حال رفتن برای دیدن سهم خود را از بد بو, چسبنده, چسبنده messes تغییر جدول گنجانده شده است. پس چرا سرمایه گذاری در ساده ترین برای تمیز کردن تغییر پد در اطراف ؟ در حالی که اکثر فوم-بر اساس پد نیاز به پارچه را پوشش می دهد که نیاز به تغییر مکرر مایع-دفع سوراخ-مقاوم در برابر Keekaroo می توان در ثانیه تخت را با یک روش ساده پاک کردن. بیشتر بافت آن مدتها سطوح برای از بین بردن لغزش و آن را با یک دست و پنجه نرم برای اطمینان از ایمنی اضافی (اما بدون توجه به آنچه هرگز کودک را در جدول تغییر مراقب!). را انتخاب کنید از ورزشهای آبی و خاکستری و تمشک یا وانیل و رنگ خود را برای مطابقت با دکور مهد کودک.

داوران با بیحوصلگی حرف زدن که این sanity-صرفه جویی در محصول است که ارزش پول اضافی است. “شوهر من و من موافقت می کنم که این است که به راحتی ما بچه های مورد علاقه مورد!” یکی را توضیح می دهد. “ما بحث گرفتن یک سنتی در حال تغییر با پوشش و آستر اما ما خیلی خوشحالم که ما این رو به جای. آن را فوق العاده نرم و بسیار آسان برای پاک کردن. و هنگامی که شما در نظر هزینه های یک جدول در حال تغییر پد آستر و…. این اساسا همان قیمت اما بسیار کمتر رختشویی!”

$129.95 در آمازون

Bathtime & Grooming مراقبت از نوزاد

مطمئن باشید برای بررسی از مورد علاقه ما وان حمام و حمام با اسباب بازی های خود را کوتاه ظرف غذا ساز جیر جیر تمیز. شما می خواهید برای پیدا کردن یک مجموعه حمام مناسب برای BB پوست های حساس و وقتی که می آید به نگه داشتن ناخن های کمرنگ, مجموعه ای از baby-safe کلیپرز ناخن را به کارهای عادی و روزمره بسیار کمتر دلخراش. و بعد از همه که نظافت درمان خود را لو به یک آرامش بخش ماساژ نوزاد و آنها را آماده برای یک شب از خواب مسالمت آمیز.

پس از یک جلسه splashin’ در وان وجود دارد هیچ چیز مانند بسته بندی خود را تازه شسته شده نوزاد در یک آنجاییکه حوله. شما می خواهید آن را به صورت فوق العاده نرم برای پوست حساس, به علاوه فوق العاده جذب و خشک شدن سریع بیش از حد. خوشبختانه, burt’s Bees, حوله باشلق دار چک کردن تمام جعبه. آنها ساخته شده با 100% تنفس پنبه آلی به علاوه آنها GOTS گواهی به این معنی که آنها عاری از مواد شیمیایی مضر مانند سمی رنگ یا سفید به ذکر آنها فقط ساده دوستداشتنی. و اگر شما مانند آنچه شما در حال خواندن شما ممکن است بخواهید به ثبت نام برای مجموعه ای از محصولات مراقبت از پوست آلی لیف ماساژور نوزاد حوله تن پوش و یک نوزاد داخل جعبه محصول به عنوان به خوبی.

می گوید: یکی حوله باشلق دار فن “رنگ را محو کنید و هنگامی که شما آنها را بشویید مواد نرم است و آن را به اندازه مناسب و معقول. دیگر نوزاد, حوله ما رو به عنوان هدیه کوچک هستند و نمی خواهد رشد با مرد کوچک ما. این Burt زنبور عسل حوله به اندازه کافی بزرگ هستند استفاده کنید تا زمانی که او یک کودک نو پا!”

$21.45 در آمازون

سفر دنده برای کودک

عملا مهم ترین موارد فراتر از تخت جمع و جور کالسکه و صندلی ماشین مناسب شده برای آمازون خود را در رجیستری (شما همچنین می توانید پیدا کردن برخی از بسیار شیرین کالسکه و لوازم جانبی طراحی شده برای زندگی شما را آسان تر است). و به یاد داشته باشید شما نیاز به یک حامل نوزاد پوشک کیسه برای تمام ماجراهای خود را … و یا اجازه دهید آن صورت, ماموریت خود را اجرا می شود.

اگر شما غرق در فکر خرید یک ماشین صندلی یک پرسه زن و یک ماشین پایه یک, سفر, سیستم است که قطعا راه رفتن است. به طور معمول این سه قطعه مجموعه آمده است که با یک پرسه زن صندلی ماشین و صندلی ماشین پایه است که همه سازگار با یکدیگر است. در بسیاری از موارد از جمله این Chicco Brava سیستم پرسه زن خوانده شده است; می توان آن را راه اندازی به طوری که صندلی ماشین کلیک راست به پرسه زن (خواندن: شما می توانید نوزاد خواب خود را از ماشین به حمل بدون بیدار کردن آنها و سپس انتقال به جلوی سواری خود را به عنوان kiddo رشد می کند. این Chicco سیستم همچنین ویژگی های یک دست کالسکه تاشو پدر و مادر سینی با cupholder و خوب به نظر می رسد به بوت.

خریداران با بیحوصلگی حرف زدن در مورد سیستم قدرت مانور و راه اندازی آسان و برخی حتی می گویند صندلی اتومبیل محافظت شده با ارزش خود را به آنهایی که کمی در زندگی واقعی اتومبیل wrecks. “ما برای اولین بار پدر و مادر و غرق شد با انتخاب بین های مختلف و متعدد صندلی ماشین و کالسکه” می گوید: یک منتقد. “ما در مورد به خرید یک مقدار گران تر سفر سیستم (1500 دلار) هنگامی که ما در سراسر Chicco براوو. این فقط در مورد هر ویژگی که گران تر از سیستم بود و پس از آن برخی از.”

$379.99 در آمازونهنوز هم به دنبال بیشتر ؟ ما از تن کردم مامان-تایید نوزاد دنده میدارد ساخته شده برای پدر و مادر در سال 2020 است.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان

stroke red

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>