خود را قرنطینه “من می خواهم برای قرار دادن بچه ها من برای پذیرش’ جوک خنده دار نیست


adoption-jokes-1
Facebook و راشل Garlinghouse/Instagram

من به آسانی اعتراف من تجربه برخی از دمدمی مزاجی کردن لحظات هر روز از این لعنت شده است. بین کار-از-صفحه اصلی کمک من چهار فرزند فاصله-یادگیری با نگه داشتن وعده های غذایی و کارهای روزمره و تلاش برای کمی تمرین مراقبت از خود من بوده ام بر لبه برای هفته ها. انزوای اجتماعی زندگی آن شدید یو پی اس و فراز زندگی و من انجام داده اند مخفی در حمام, حرکت کاملا چند بار فقط به جمع آوری افکار من و تجربه چند دقیقه از نه شنیدن از بچه ها فریاد می زد “مامان!”

اما مهم نیست چقدر اذیت من زمانی که بچه های من در حال مجادله برای پانزدهمین بار (و آن را تنها از ظهر) من هرگز فکر می کنم و یا می گویند که آنها می خواهم بهتر است در جاهای دیگر که من فقط باید آنها را یا دور. این زمان به چالش کشیدن برای همه ما اما ما خانواده است و در این هم احتمالا برای مسافت های طولانی. بنابراین هنگامی که من تو را دیدم یک هولناک تصویب الگوی رفتاری در رسانه های اجتماعی برای اولین بار من در مورد آن را از دست داد. بله, آن را به معنای یک شوخی اما من هیچ چیز خنده دار در مورد آن. به عنوان یک مادر از کودکانی که اتخاذ شد این الگوی رفتاری است که کاملا توهین آمیز است.

Your Quarantine "I Want to Put My Kids Up for Adoption" Jokes Aren't Funny
Facebook

اگر من فقط به حال دیده می شود آن را یک بار من می تواند اجازه دهید آن را بروید اما که بود که چنین نیست. روز پس از روز پس از آن الگوی رفتاری نگه داشته popping تا در خوراک. آن را به سرعت تبدیل به یک موضوع داغ در میان تصویب گروه های رسانه های اجتماعی. تصویب تایی اعضا–که خوانده, پدر و مادر, adoptees (افرادی که به تصویب رسید) و تولد پدر و مادر—کاملا جرم و باعث شده است. چگونه کسی می تواند ایجاد و به اشتراک گذاری چیزی بسیار سبک و بی رحمانه است ؟

آن را فقط به این ضعیف ساخته و الگوی رفتاری است که من در وضعیتی وخیم. من دیده ام غیر از پدر و مادر خوانده پست در رسانه های اجتماعی که آنها خیلی بیش از این پناهگاه در محل قیمومیت چون خود بچه ها هستند که کاملا افتضاح. بچه ها احساسی هستند آنها استدلال آنها امتناع e-یادگیری آنها نیست انجام هر گونه کارهای آنها دائما ناله برای بیشتر زمان روی صفحه نمایش. شاید پدر و مادر باید فقط—ha ha—به بچه های خود را دور.

اول تولد پدر و مادر (همچنین شناخته شده به عنوان یک بیولوژیکی برای اولین بار و یا پدر و مادر) نمی دهد بچه ها خود را دور مانند در حال حاضر در کریسمس. تولد پدر و مادر مکان های کودک خود را برای پذیرش و یا در مورد مراقبت فاستر ممکن است خود والدین, حقوق فسخ توسط یک قاضی. در هر دو مورد وجود دارد عمیقی از دست دادن و غم و اندوه برای کسانی که به خصوص adoptee که نمی باید یک انتخاب در این زمینه است. تصویب نیست یک شوخی: نه در حال حاضر.

برت Carleton, co-creator از پلت فرم رسانه های اجتماعی من به تصویب رسید. نمی توان آن را عجیب و غریب, بررسی کردن الگوی رفتاری و گفت: مامان ترسناک “را به عنوان یک adoptee ما این ترس مداوم از رد شدن توسط کسانی که ما واقعا در مورد مراقبت و عشق است. گفت: این برای کسی است که وحشتناک اما به adoptee آن را یک کابوس می پیوندند.”

دوم تبدیل چیزی به عنوان زندگی-تغییر عنوان به تصویب یک بازی گاه به گاه و حساس بیانیه بی احترامی به تصویب سه گانه به دلیل آن می آید از محل امتیاز. بسیاری از تولد خانواده احساس آنها نمی تواند پدر و مادر فرزندان خود را در زمان که در آن آنها قرار داده و آنها را برای پذیرش اغلب به دلیل شرایطی مانند فقدان امنیت مالی ناعادلانه سیستم های اجتماعی و حمایت از خانواده است. شوخی در مورد از دست دادن یک بچه برای تصویب به عنوان اگر آن را آسان و ساده تصمیم به برکناری مبارزات و احساسات از تولد پدر و مادر در حالی که relishing شخصی امتیاز.

Ashley Mitchell یک تولد مادر قرار داده شده که پسر خود را برای تصویب چهارده سال پیش. او همچنین صاحب بزرگ خشن دختر پلت فرم که در آن او کار می کند به گونه ای خستگی ناپذیر برای آموزش دیگران در تصویب و غم و اندوه و از دست دادن. او گفت: مامان ترسناک “به عنوان یک زن که ساخته شده از روده غم انگیز زندگی در حال تغییر تصمیم گیری به جای پسر من برای پذیرش من برای پیدا کردن این نفرت انگیز و بی احترامی است.” او اضافه کرد که او و پسر او “به طور دائم جدا شده به دلیل انتخاب من ساخته شده است. ما عمیقا غمگین ما جدایی روزانه است.”

مشاهده این پست در Instagram

من که قرار بود برای نگه داشتن شما. من فکر کردم این امر می تواند ساده تر اگر من نیست. چگونه می تواند از من خداحافظی اگر من برگزار شد شما متصل کردم به شما, شما را بوسید. اوه پسر من من نمی دانم که چگونه من متصل بود و چقدر من در حال حاضر می دانستم که شما. دوم شما وارد این دنیا من رسیده برای شما مانند آن را طبیعی ترین چیز در جهان است. . . که گریه. که نوزاد گریه که خاص ترین و مقدس صدا. من می دانستم که من به اشتراک گذاری این گریه با زن دیگری گوش دادن از طریق یک cracked تحویل درب اتاق. من می دانم که زمانی که ما هر دو شنیده ام که گریه….ما گریستم. در فضایی خود ما با خود ما دلایل خود ما صدمه دیده است و امیدوارم که ما گریستم. . . تبدیل شدن به یک مادر بود تنها شگفت انگیز ترین چیز در زندگی من است. و سپس در کمتر از 72 ساعت بعد من یک تولد مادر. من راه می رفت دور. که در من است. و در پایان من از راهرو بیمارستان شد درد و غم و اندوه و سیاهی. در پایان خود را از راهرو ؟ جشن, خانواده, روشنایی. من حدس می زنم که تصویب. غم و اندوه و از دست دادن و امید و شفا. پیشنهاد ما به شما…یک فضا برای پردازش هر دو. شما هرگز یک بار برای خلاص شدن از شر. من نه قادر به درک. و انتخاب و تغییر زندگی خود را….و معدن. مادری از طریق تصویب. چه سوار لعنتی.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Ashley Mitchell• * * * بزرگ خشن دختر (@bigtoughgirl) on

میشل مادرید-شعبه بین المللی adoptee مادر-با-تصویب و تولد و تصویب نویسنده و سخنران مشترک, احساسات خود را در مورد الگوی رفتاری. او گفت: آن را “غیر قابل قبول و مضر است.” او در ادامه به توضیح “این بسیار مهم است به درک تاثیر منفی حساس پیام هایی که رفتار کودکان که اتخاذ کرده اند به خانواده ها است.” این پیام در این الگوی رفتاری خاص “insinuates که کودکان از تصویب در حال پرتاب-دور اقلام است.”

اجازه دهید فراموش نکنید که در ایالات متحده به تنهایی وجود دارد بیش از 100,000 کودکان در انتظار به تصویب رسید. بسیاری از این کودکان دارای معلولیت هستند, مسن بخشی از یک گروه خواهر و برادر و فرزندان از رنگ. آنها بخشی از 400,000 کودکان که در حال حاضر در بازار داخلی تقویت سیستم مراقبت. بله این اعداد متناوب و پشت اعداد هم انسان هستند و بسیاری از آنها را تحمل کرده اند پس از سانحه تجارب دوران کودکی که شامل سوء استفاده و غفلت است. شاید ما باید ترویج اطلاعاتی گرافیک در مورد کودکان-در-انتظار کسانی که در انتظار خود را برای همیشه لطفا برای خانواده ها به جای عطف تصویب به اشتراک گذاری گرافیک به معنای بیرون کشیدن خنده ؟

Jessenia Parmer, adoptee و صاحب پلت فرم من به تصویب رسیدگفت: مامان ترسناک “در هسته اصلی الگوهای رفتاری و جوک در مورد تصویب و یا قرار دادن یک کودک برای فرزندخواندگی در حال شرم و خجالت” و می افزاید که “توجه به کمی غم و اندوه و از دست دادن adoptees تجربه است.” برای کودکانی که نیست به تصویب رسید اما که پدر و مادر شوخی در مورد دادن آنها را دور “برای یک کودک است ترسناک و مضر به تصور اینکه برای تصویب قرار داده.” در واقع الگوی رفتاری است که تنها صدمه زدن به کودکان—که آیا آنها به تصویب رسید یا نه.

تصویب مثل مسابقه توانایی و بسیاری از موضوعات دیگر تنها می تواند ساخته شده خنده دار—معمولا sarcastically–به کسانی که خود را هویت و یا تجربه خود را. اگر یک adoptee می خواهد به کرک تصویب شوخی است که حق خود را به دلیل آن است که خود را تجربه. من سرگرم کننده را از خود من بیماری دیابت نوع 1 همه از زمان. اما شما سریع clapback اگر شما سعی می کنید به زیبا و دلفریب, در مورد بیماری من ساخت نوعی خارج از دست, نظر در مورد غذا خوردن بیش از حد قند و یا جعل هویت Wilford Brimley. من با کف دست زدن کلید آهک پای راست کردن صفحه شما است.

فرزندان من و شما انسان هستند. آنها نمی یکبار مصرف خود را بر اساس رفتارهای احساسات و یا دولت جهان است. آنها مجاز به مبارزه است. پدر و مادر باید فرزندان خود را خالص ایمنی. آیا این به این معنی ما می توانیم به چالش کشیدن ، البته که نه. اما اجازه دهید نگاهی به ناکامی های ما تا کنون به عنوان شوخی که ما باید آنها را دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de