mental-heath-more-important
CSA تصاویر/گتی

من در کار آموزش و پرورش عمومی و من اینجا هستم تا به شما بگویم – با صدای بلند و روشن است که سلامت روانی خود را مهم تر از مدرسه در منزل بچه های خود را. من در کار آموزش و پرورش عمومی و دو نفر از فرزندان خود من هستند بخشی از همان سیستم مدرسه (بخشی از همان مدرسه ابتدایی در واقعیت) که من در آن کار می کنند و من در اینجا به فریاد از پشت بام که من سلامت روان مهم تر از مدرسه در منزل بچه های من. من یک مدافع برای آموزش عمومی برای همه آموزش و پرورش – و من میگویم که ما جمعی سلامت روان مهم تر از مدرسه در منزل در حال حاضر.

ما در حال تجربه یک بحران مانند قبل از هرگز. ما از دست داده ایم و شغل و درآمد و توانایی برای پیدا کردن پوشک نوزاد فرمول پزشکی است. ما از دست خواب. ما ته ما daycares و خواب احزاب با مادر بزرگ. ما از دست داده ایم, موسیقی, کلاس, کتابخانه, داستان زمان, مهد کودک و playdates. ما از دست داده ایم توانایی سرگردان راهرو هدف فقط به خارج از خانه دریافت کنید. ما تمام ایجاد کرد. اما ما به دست آورده ایم و عنوان homeschool ،

سلامت روانی خود را مهم تر از مدرسه در منزل بچه های خود را.

شاید شما در خط مقدم (با تشکر از شما!) و هر روز شما وحشت زده. وحشت زده از بیمار شدن. یا وحشت زده از حمل این ویروس در صفحه اصلی به عزیزان. شاید شما و یا همسر خود را مجبور به قرنطینه در انزوا و دور از خانه و دور از بقیه خانواده. شما به تنهایی و وحشت زده. اما شما می دانید که نه قرنطینه دور از خانه ؟ بچه های خود را که در حال حاضر نیاز به homeschooled. احتمالا توسط شما.

اما سلامت روانی خود را مهم تر از مدرسه در منزل بچه های خود را.

شاید شما یک پدر و مادر که در حال حاضر مشغول به کار تمام وقت از خانه با یک, دو, سه, چهار و یا بیشتر کودکانی که پوشک انفجار بداخلاقی یا tattles نمی دهد دو shits اگر شما در یک کنفرانس تلفنی و یا زوم نشست. شاید همسر یا شریک زندگی ضروری است و در ادامه به ارائه گزارش کار هر روز و این همه بر شما. آن را در شما به کار کررل کودکان و نوجوانان و در حال حاضر homeschool.

شاید شما رنج می برند از یک بیماری روانی و در یک روز خوب شما را به سختی در حال برگزاری است اما در جهانی همه گیر? شما در حال از دست دادن خود را گرفتن.

شاید شما احساس می کنید مانند یک پوسته که شما یک بار بود و شما شروع به کرک.

سلامت روانی خود را مهم تر از مدرسه در منزل بچه های خود را.

من گفت: این را به عنوان یک مادر که می افتد به چند گروه مذکور. شوهر من در حالی که در مراقبت های بهداشتی ضروری محسوب می شود به طوری که او به کار می رود. من در حال حاضر کار از خانه. همراه با چهار بچه که در محدوده سنی 16 سال به 11 سال است. من اضطراب و افسردگی است. در یک روز خوب من و بهداشت روان است که در یک متزلزل محل. و در حال حاضر بین زوم جلسات والدین, تلفن, تماس, توسعه حرفه ای پرتاب تنقلات در چهار سال مطمئن شوید من “tabie” (کودک نو پا/کودک) نمی افتد پایین پله (چون من تنها کسی است که به خاطر به نزدیک دروازه) آماده سازی و تمیز کردن پنج هزار وعده غذا در روز (چرا بچه های من خوردن تا این حد؟!), من در حال حاضر یک مادر homeschool. من حتی باید کمک کند در طول روز و در سر من هنوز هم به سختی بالای آب.

من سلامت روان مهم تر از مدرسه در منزل بچه های من.

من و گفت به پرتاب دست خود را در هوا و به مدرسه به خورد آن ؟ البته که نه. مدارس در حال ارائه آموزش از راه دور به دلیل ارائه برخی تداوم آموزش و پرورش مهم است. آن را تقریبا اجتناب ناپذیر است که کودکان شروع سال تحصیلی آینده از دست داشتن برخی از دانش و مهارت; آموزش از راه دور است که تلاش کاهش این اسلاید. آن را نیز یک راه برای مدارس به ماندن در تماس با دانش آموزان و خانواده های, بنابراین ما می توانید انجام بهترین های ما به مطمئن شوید که آنها درست است. چون ما واقعا دست همه شما و دل ما شکسته که وجود دارد به هیچ وجه بسته شدن برای دانش آموزان است. یک روز ما در مدرسه بعدی ما قرنطینه در خانه.

و آه خدای من چه مدارس باید انجام شود در یک زمان کوتاه است هیچ چیز کمتر از شگفت انگیز است. کل سیستم آموزشی به طور کامل باز آفرینی یک شبه. به عنوان یک کارمند و یک پدر و مادر من بیشترین احترام را برای آنچه که همکاران من که پسران من’ معلمان انجام شده و ادامه خواهد داد به انجام.

این مدرسه در منزل است که نمی تواند ضرب المثلی نی که می شکند این شتر را به عقب. و نه باید آن را مال شما.

اگر آن است که همه بیش از حد – واقعا بیش از حد — من به شما التماس برای رسیدن به معلم فرزند خود را. اجازه دهید آنها را می دانم که شما در حال مبارزه. اجازه دهید آنها را می دانم که شما در حال حاضر انفرادی پدر و مادر و یا کار از خانه و یا خدای ناکرده مراقبت از کسی که بیمار است. رویکرد آنها را با احترام و قدردانی واقعی برای آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام. اجازه دهید آنها را می دانم که این همه بیش از حد و بپرسید پس چه گزینه های شما. اجازه دهید آنها را ببینید که شما مایل به امتحان کنید.

هنگامی که پسر من در حال مبارزه با یکی از خود را آنلاین تکالیف و من اعصابم رسیدن به نقطه شکستن چون آه خدای من هیچ کس استدلال می کند بیش از یک کلاس برای اولین بار که مادر نیست “به راه راست” من به نام معلم خود را. از طریق اشک (خود را و معدن) من پرسید که آیا او می تواند نوشتن کار خود را و من می خواهم به ضربه محکم و ناگهانی یک عکس به عنوان مدرک به جای مبارزه با جعبه متن اشکالات در فن آوری پلت فرم. او پاسخ ؟ “کاملا! شما را در انجام آنچه برای شما کار می کند.” خدا او را دوست دارم. وقتی که من فقط نمی کنید در اطراف برای کمک به او رکورد خود را آواز خواندن برای کلاس موسیقی من خواسته های مختلف معلم اگر او می تواند تمدید. “البته هیچ عجله!” خدا او را دوست دارم بیش از حد.

ببینید همه ما در بازی uncharted waters. پدر و مادر و معلمان و مدیران. ما آن را روز به روز هفته به هفته. من فکر نمی کنم هر کسی می داند که حق و یا بهترین راه برای رسیدگی به وضعیت همه ما در. اما چیزی که من نمی دانم ؟ ما نمی توانیم پدر و مادر بچه های ما با صبر و شکیبایی مهربانی, ایمنی و عشق آنها نیاز دارند و سزاوار زمانی که ما سلامت روان در توالت.

ما نیاز به مراقبت از خود را بنابراین ما می توانیم مراقبت از بچه های ما. و یعنی ممکن است ما homeschool کمی کمتر و یا خیلی کمتر. شاید حتی نه در همه.

در حال حاضر سلامت روان خود را اولویت است. مراقبت از شما Mama.

شما مهم تر از homeschool در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im