بچه های خود را خواهد شد عشق دیدن پشت صحنه تصویری از ‘کف گدازه’


floor-is-lava-bts-1
Neflix/Youtube

تمام سوالات شما در حالی که شراب خواری تماشای Netflix بکشد کف گدازه? آنها در مورد پاسخ داده شود

یکی از چیزهای مورد علاقه ما برای بیرون آمدن از قرنطینه شد تمام مطالب Netflix بکشد که مردم فقط نمی تواند به توقف صحبت کردن در مورد از جمله خدمات جریان سریع واقعیت جدید رقابت, نشان کف گدازه. اما در حالی که ما binged سری بود که ماه گذشته منتشر شد ما قطعا تا به حال برخی از سوالات. و در حال حاضر ما در حال گرفتن پاسخ.

جدید پشت صحنه ویدئو در مورد ساخت طبقه گدازه پاسخ تمام پرسش های ما می دانستیم که ما تا به حال — و برخی از ما نیست.

برای مثال تماشای فیلم ما آموخته است که نشان می دهد تیم تولید اجاره یک ساختمان استفاده می شود که به یک IKEA — به وضوح آنها نیاز به مقدار زیادی از فضا برای کار در. آنها را در زمان شش ماه برای طراحی و ساخت تمام استادانه درست شده مجموعه شما را در کف گدازهاز جمله هر اتاق سرپا نگه داشتن ساخته شده بود که از ابتدا و پس از آن تست شده به مطمئن شوید که آن را گدازه ضد و امن است. تیم تولید ساخته شده و حتی یک استخر بزرگ در پارکینگ به طوری که آنها می تواند با خیال راحت تست کردن برخی از موانع طرح های در آب است.

در حالی که نشان می دهد به نظر می رسد مانند یک فیزیکی شدید چالش های کف گدازه تیم تولید ظاهرا می خواستم مطمئن شوید هر دوره شدنی بود برای کسی که در هر سطح مهارت — این فقط بستگی دارد که مسیر شما را به پایان برساند. آسان تر از مسیرهای شد سخت تر برای پیدا کردن و واضح تر مسیرهای شد خیلی بیشتر به چالش کشیدن فیزیکی به عنوان ما می تواند از تماشای نشان می دهد.

یک سوال بزرگ ما تا به حال در حالی که تماشای این بود که آیا این موانع بودند در واقع طراحی شده برای نرم تماشای مردم در نشان دادن پرش از فاصله های بسیار دور تنها به شدت بهم زدن به اشیاء با چهره خود را به ما نگران است. آنها نمی, نرم, اما همه چیز طراحی شده بود با در نظر گرفتن ایمنی و وجود ایمنی و کمک های اولیه خدمه در سایت در همه زمان ها است. ظاهرا هیچ کس به شدت مجروح شد در حالی که فصل اول از طبقه گدازه فیلم برداری شده بود.

و در نهایت ما باید پاسخ در مورد گدازه خود را. ظاهرا نشان می دهد خدمه رفت و به همین استودیو ساخته شده است که بزاق برای بیگانه و برون مایه برای Ghostbusters برای ایجاد چسبناک قرمز مایع که تحت پوشش کف هر دوره مانع است. در حالی که روشنایی ترفندهای استفاده شد آن را به نگاه سرد گدازه بود و در واقع سایه روشن از قرمز-نارنجی است. همانطور که برای چه این موج و حباب و پاشیده شرکت کنندگان در این دوره ؟ مجموعه طراحان با استفاده از طیف گسترده ای از ابزار — برخی از آنها اختراع فقط برای این هدف — را به گدازه به زندگی و طبقه گدازه هیجان انگیز نشان می دهد همه ما binged.

وجود دارد مقدار زیادی از دیگر اسرار به یاد بگیرند که با تماشای پشت صحنه فیلم. اگر شما و خانواده تان را دوست داشتم کف گدازهشما از این عشق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im