بچه های خود را احتمالا رگرسیون–آن را خوب


Outgrown-toys-1
کهربا Leventry/Instagram

مانند بسیاری از کودکان و نوجوانان احساس اثرات گیر من کودکان استرس آشکار گرديد. آنها در حال اقدام در راه آنها را زمانی که آنها جوان بودند. برخی از آنها بزرگ “babyish” احساسات و مبارز واکنش های اضافه کردن به استرس همه ما در حال تجربه, اما من می دانم که بچه ندارد و همه ابزار لازم و در عین حال برای مدیریت آنچه که آنها احساس. زمانی که آنها clingy و یا به دنبال محبت فیزیکی و من بهترین من انجام به حال با آنها.

بعد از ناهار یک روز من را لرزاند در تاشو با 75 پوند و بسیار طولانی nine-year-old daughter بخور سراسر دامان من. او نیاز به برخی از snuggles بنابراین ما در حل و فصل برای چند دقیقه. من مالیده و او را به عقب و ما داشتند حرف زدند تا زمانی که او آماده بود برای دیدن آنچه که مشکل او خواهر و برادر جوان تر بودند ، بچه ها من نیز بازگشت به ساده تر و قابل پیش بینی بازی های, کتاب و اسباب بازی. من غرقه شدن خود نیاز به آرامش و حالت عادی در موارد یا من یا آنها معتقد بودند آنها تا به حال بزرگتر شدن است.

بچه ها من’ آخرین کشف دوباره شد حیاط خلوت گودال ماسهبازی. زمانی که من اقامت در خانه پدر و مادر من دوقلو (در حال حاضر تقریبا هفت) برای ساعت هر روز در گودال ماسهبازی. من یا نشستن در کنار آنها در روی یک صندلی و یا پاپ در داخل به تمیز کردن آشپزخانه و یا دبستان شام. من می توانم آنها را از پنجره و با وجود cringing هر زمان آنها پرت شن و ماسه به چمن من سپاسگزار آنها خوشحال بودند و سرگرم. هنوز تابستان گذشته به عنوان من mowed در اطراف میدان گودال ماسهبازی هر هفته من تعجب اگر آن زمان به تصویب آن را به شخص دیگری—آنها بازی نمی کند دیگر در آن. من خوشحالم که من نمی باید قلب به خلاص شدن از شر آن به تازگی بچه ها من زد به گودال ماسهبازی که اگر آن را به محل های مورد علاقه خود و پرسید: اگر من می توانید برخی از کامیون ها و اسباب بازی های شن و ماسه از گاراژ. کاملا.

من برداشت بیل سطل بئر صفترس—هر چیزی من می تواند به جرقه علاقه خود را. آنها مقدار زیادی از مسائل فراموش شده اند اما بی قرار است. احساسات خود مجبور شده است همه جا از آنجایی که ما تا به حال به لحاظ جسمی فاصله خودمان را از دوستان خود ما روال عادی و طبیعی خود را. آنها از دست افراد خود را و در حال عزاداری مدرسه بهار ورزش و توانایی برای رفتن به پارک. آنها به نظر نمی رسد به می خواهید برای ایجاد خود را معمول خیالی و استادانه درست شده جهان در طول زمان بازی. آنها به راحتی نا امید با کارت و هیئت مدیره بازی از آنها استفاده می شود به بازی. آنها بسیار کمی صبر و شکیبایی برای به, همراه, هنر, آموزش, آنها عشق در یوتیوب. انرژی ذهنی خود را به نظر می رسد برافروخت.

آنها با stuffies بیشتر بیرون کشیدن تصویر قدیمی کتاب و ساخت قلعه شن و ماسه دوباره. در حالی که آن را شیرین و نوستالژیک برای دیدن بچه ها من بازگشت به فراموش یا نادیده گرفته شده, اسباب بازی, آن را نیز کمی دلخراش است. من می دانم که آنها در حال مبارزه است.

رگرسيون در کودکان اتفاق می افتد, در بخشی به دلیل آنها می خواهند توجه از مردم آنها پیدا کردن ثبات و آرامش در خود و پدر و مادر و مراقبان. آنها عقب نشینی به آن استعاری رحم ایمنی در حالی که همچنین تلاش برای به دست آوردن کنترل بیش از ناشناخته ها. آن را نیز در مورد رفتن به عقب به زمانی که همه چیز احساس آشنا و آسان است. و چه آسان تر است برای یک کودک نسبت به حفاری از اسباب بازی های قدیمی و پخش انیمیشن از زمانی که همه چیز احساس امن تر?

دکتر دبورا Gilboa, پزشک متخصص رشد کودک و مادر چهار می گوید مامان ترسناک این است که امن مکانیسم مقابله ای را نشان می دهد و بینش و مهارت خودنظمدهی. “به همین دلیل است که بسیاری از بزرگسالان در حال تماشای دوباره نشان می دهد و یا نگاهی به کتاب است که آنها را به ارمغان آورد شادی در گذشته کودکان و نوجوانان اغلب در زمان عدم قطعیت — به دنبال اشیاء آشنا و یا تجربیات خود را با اثرات شناخته شده. تلاش یک بازی جدید و یا فعالیت است که به عنوان مشخصی برای تسکین.”

پدر و مادر دیگر در حال دیدن این در فرزندان خود را بیش از حد.

لگو در حال ساخت یک محبوب گشت برای tweens و نوجوانان است. “بچه ها من 15 و 17 کشیده کردن LEGOs—حتی من را متقاعد به خرید آنها را در هر یک مجموعه جدید می گوید:” جنیفر مامان از ورمونت. کلی (CO) می گوید: او 14 سال فقط دستور داد یک مجموعه برای خودش همیشه و جنیفر (WI) می گوید مامان ترسناک او 10 سال است که آزاد سازی دوباره. کمیته مبارزه با سانسور در حال ساخت یک ظهور در بسیاری از خانه های بیش از حد. جنیفر (نیوجرسی) می گوید: او 13 ساله پسر “نقش کمیته مبارزه با سانسور در حال حاضر تحت های مختلف ورود از او در زمانی که او کوچک بود و شب دیگر از او پرسید: پدر خود را به نگاه خود را با نام کاربری و رمز عبور خود را به طوری که او می توانید ببینید چه چیزی او ساخته شده است زمانی که او پنج و شش ساله است. او که بچه ای که نمی خواهید به رشد… در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از.”

کودک عروسک و باربی در حال گرفتن دوم زندگی می کند. قلعه ها در حال بازسازی و فیلم های قدیمی در حال تماشا دوباره. والری (SC) می گوید: “پسر من که سپری کرده است در سال گذشته و یا حال التماس به تماشای فیلم های ترسناک و به طور کلی اقدام ‘بزرگ’ است که به طور ناگهانی به بچه کوچک فیلم دوباره. او را تماشا راز زندگی حیوانات 2 با من شب گذشته بود و او واقعا لذت بردن از آن. من فکر می کنم ما همه به دنبال راحتی برای اطمینان حاصل کنید.”

Sadie (CA) می گوید: او و او به زودی به 16 ساله خود را آغاز کرده اند تا دوباره به تماشای جنگ های کلون. “ما در کنار یکدیگر در 1:30 am. ما هر دو بیدار و او به من می گوید که او به خاطر از پنج و چیزهای مختلف او احساس کردند و سپس در مقابل در حال حاضر. آن را خوب است برای شنیدن او را باز کنید تا در مورد همه چیز. بعضی از قسمت ها او را عاطفی بنابراین او دارای دست من است. و ما را در مک و پنیر فنجان در حالی که ما تماشا کنید. این بهترین بخش از روز است.”

خواهر و برادر در حال پیدا کردن راحتی در هر یک از دیگر بیش از حد. بچه ها داشتن sleepovers و های فضایی در راه پدر و مادر هرگز فکر نمی کردم آنها را دوباره اتفاق می افتد. جسیکا (TX), “من شده اند ظاهر پاپ کورن و holing در یکی از اتاق های خود به تماشای انیمیشن با هم در یک لپ تاپ کوچک صفحه نمایش به ساعت اندکی. آنها انجام نشده است که در سال و من آن را دوست دارم.”

در حالی که این بیماری همه گیر است و باعث بسیاری از ناراحت کننده و ترسناک احساسات است و همچنین ایجاد برخی واقعا لحظات زیبا. فرزندان ما به دنبال راحتی و از آن اطمینان که آنها می توانید پیدا کنید که در فضاهای ما برای آنها فراهم می کند. اگر بچه ها خود را سرگرم کننده خود را راه آنها سال پیش اجازه دهید آنها را. آن را کاملا طبیعی و بسیار شیرین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im