خود را COVID-19 تئوری های توطئه را شما صدا مانند یک Dumba*s


Keep-Conspiracy-Theories-Away-From-Me-1
مامان ترسناک, Gary Miller/JGI/تام گریل/گتی و icon0.com/Unsplash

در اوایل COVID-19 بازی من گوش دادن به پادکست که در آن یک پزشک بود و وزن در بر او بود که چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر و همچنین دادن برخی نکات را برای عموم مردم به نگه داشتن خود را به عنوان سالم به عنوان حق ممکن است در حال حاضر.

آن را در اواخر ماه مارس و ما نمی دانیم تا آنجا که ما می دانیم در حال حاضر. یک چیز این پزشک تاکید کرد چند بار که شیوع تئوری های توطئه است. آنها در حال حاضر شروع به نشان می دهد تا در اینترنت و او نظر آنها می تواند ما را از نگرانی و اضطراب به موشک وار رفتن.

حق با او بود. و او با تاکید بر این که مهم ترین چیز در حال حاضر است که برای صاف و منحنی است که ما را به کشف کردن که در آن این ویروس در آمد از در زمان, اما در حال حاضر نیست آن زمان چه با جهان رو به یک بحران است. من در زمان که قطعه از اطلاعات و ذخیره آن در جیب عقب دانستن من ممکن است نیاز به آن را برای نگه داشتن سر من مستقیم از طریق این.

همه شما باید انجام دهید در حال باز کردن لپ تاپ و یا تلفن کنید و ببینید که تئوری های توطئه داشتن یک لحظه — و آن را تحریک AF به حداقل می گویند.

زمان گزارش “به عنوان این COVID-19 همچنان به گسترش در سراسر کشور و جهان, اطلاعات غلط در اطراف coronavirus نیز گسترش در نرخ هشدار دهنده است.” نگاه هیچ بیشتر از اخیر ویروسی ویدئو کلیپ از یک فیلم مستند به نام “Plandemic” در آن بی اعتبار دانشمند دکتر جودی Mikovits rambled در مورد چگونه واکسن می تواند آسیب به مردم و سیستم ایمنی بدن آنها را بیشتر مستعد ابتلا به بیماری هایی مانند COVID-19. YouTube و Facebook را پس از حذف اما آسیب در حال حاضر انجام می شود. و متاسفانه این نه تنها در خارج وجود دارد نظریه به دست آوردن کشش.

شاید شما شنیده ام برخی از. من می دانم که من فرستاده شده ام همه چیز از یک دوست به من گفتن چگونه بیل گیتس است که در پشت تمام این. و هر که واکسن برای COVID-19 حاوی میکروچیپ طراحی شده برای قرار دادن مردم تحت کنترل دولت. (Eyeroll برای همیشه لطفا برای.)

شده اند وجود دارد داستان که COVID-19 ایجاد شده در آزمایشگاه مورد استفاده قرار گیرد در برابر مردم به عنوان یک سلاح. پس از آن وجود دارد مردمی که باور آن را ناشی از 5G امواج در حال اجرا را از طریق شبکه های ما با وجود این واقعیت است که حتی کشورهایی که نمی باید 5G شبکه های تحت تاثیر قرار.

به نظر می رسد آنچه که مردم نمی دانند این است که تئوری های توطئه هستند و باعث به تماشا. ما همه فقط تلاش برای آن را از طریق هر روز. ما در حال حاضر معلمان در تلاش برای کشف کردن که چگونه به کار از خانه در طول یک بیماری همه گیر — ما در حال برخورد با از دست دادن خواب و استرس و اضطراب از همیشه.

مغز انسان تنها می تواند روند بسیار, و من می دانم که هر زمان که کسی به من می فرستد یک متن در مورد چگونه COVID-19 نشات گرفته از GMOs و یا آن را نمی کند حتی واقعا وجود دارد و این یک شگرد برای ترساندن گه از هر کس و به دست آوردن کنترل “sheeple,” ذهن من فرستاده شده است به اوردرایو و من احساس می کنم حتی تیره تر و bleaker از من قبل از. نه چون من می ترسم که هر حقیقت در پشت این wack نظریه اما به دلیل وجود دارد در واقع افرادی که بر این باورند که وجود دارد است. همان افرادی که به احتمال زیاد در خارج وجود دارد بدون ماسک زندگی می کنند زندگی خود را بدون توجه به سلامت و امنیت به عنوان اگر هیچ بیماری همه گیر در جریان است.

من تا به حال به چند نفر در زندگی من به قطع گه و مرا از خود تئوری توطئه مزخرف. این خوب نیست برای من سلامت روان — و من اهمیتی نمی دهند که چگونه اعتقاد آنها در مورد این خبر جعلی. آنها باید آن را ذخیره کنید برای مغز خود را برای رسیدگی به این دلیل که تنها چیزی که آنها در حال انجام است گسترش نفرت و نارضایتی.

دکتر امیلی Vraga می گوید زمان , “تئوری های توطئه را پر کنید در جاهای خالی که علم نمی تواند در حال حاضر که علم ندارد پاسخ رضایت بخش است. مردم وحشت زده و به تنهایی. اطلاعات غلط به آنها توهم از کنترل است.”

رسانه های اجتماعی است و بدیهی است که کانون بسیاری از تئوری های توطئه اما همه ما یک دوست و یا خانواده است که خم جهنم در تفکر آنها می دانند که همه چیز در مورد این بیماری حتی اگر آنها به سختی گذشت زیست شناسی در دبیرستان. صندلی دانشمندان گردند و ساختگی “اطلاعات” است که به طور مستقیم در تضاد با حقایق مطرح شده توسط تحصیل کرده با تجربه و حرفه ای — و متاسفانه آنها در حال گسترش مانند ویروس خود را.

من در اینجا می گویند نگه داشتن خود را به تئوری های توطئه به دور از مردم است. اگر شما می خواهم به این باور است که ما در حال گرفتن اطلاعات دقیق در مورد تلفات و “تصادف با خودرو کشتن مردم بیش از COVID-19 یک سال, اما ما می ترسند به درایو” پیش بروید.

اما متوقف کردن لکه آن را بر هر کس دیگری و توقف تلاش برای برخی از آنها به بیش از آمدن به سمت خود را از استخر شنا.

هدف ما در حال حاضر به نگه داشتن بیشتر مردم از مرگ. هدف ما این است که برای حفظ سلامت روان ما دست نخورده است. و این نظریه ممکن است به شما یک توهم کنترل اما سردستی رها کردن آنها را در گروه خود پیام متنی و یا آوردن آنها را در یک مکالمه تلفنی باعث می شود مردم احساس می گه برای بسیاری از دلایل.

شما به معنای واقعی کلمه نیست کمک به هر کسی.

اگر شما احساس ترس و اشتباه (من فکر می کنم همه ما بدون در نظر گرفتن اگر ما به آن اعتراف یا نه) Vraga نشان می دهد خود را به گرفتن اطلاعات از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها(CDC) و بهداشت و خدمات انسانی (HHS). شما می دانید, مکان هایی که واقعی علمی و پزشکی حرفه ای خود را به اشتراک بگذارید (واقعی) يافته است.

شما مجاز به هر نظریه شما احساس می کنید مانند داشتن, اما اگر شما در خارج وجود دارد ارائه آنها را به عنوان اگر آنها بنیادی قابل اثبات از داده های شما بخشی از مشکل است. مگر اینکه شما می توانید به استدلال خود را با معتبر حقایق بسته دهان خود را گام به دور از صفحه کلید و پیدا کردن یک متفاوت سرگرمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im