شما می توانید خود را یک دیزنی پارک-نسخه مضمون انحصار


monopoly-disney-parks
دیزنی فروشگاه

دیزنی پارک مضمون انحصار می تواند کمک به پر کردن سحر و جادو باطل در حالی که پارک ها بسته هستند

آن را به عنوان روشن شد هفته پیش که دیزنی پارک نخواهد بود بازگشایی هر زمان به زودی خانواده ها لغو و یا تعویق طولانی-برنامه ریزی سفر و خود را گرفتن, دیزنی, رفع در خانه. بین اوایل VOD انتشار برای بعد و به اشتراک گذاری محبوب پارک-تنها دستور العمل های دیزنی شده است وجود دارد برای ما حتی زمانی که ما نمی توانیم از لحاظ جسمی و بازدید. در حال حاضر شما می توانید بازی یک بازی خاص از انحصار است که همه در مورد دیزنی لند و دیزنی جهان.

بازی کلاسیک تخته را مجددا راه دیزنی نسخه در دسترس است در فروشگاه دیزنی سایت برای $49.99. به خوبی به ارزش قیمت برای سطح شایان ستایش دیزنی پارک-جزئیات خاص شما در داخل جعبه است.

دیزنی

“ترکیب محبوب ترین در جهان, پارک, با محبوب ترین بازی های هیئت مدیره و شما باید جهان را بیشتر سرگرم کننده! این نسخه ویژگی های جدید هیجان انگیز خواص مورد علاقه خود را از جاذبه های دیزنی, شخصیت, نشانه, و یک pop-up دیزنی قلعه” محصول توضیحات خوانده شده. متوقف می شود در هیئت مدیره عبارتند از یاد دیزنی پارک های سواری از قبیل: زیبای خفته قلعه, فضا, کوه, دیزنی, Skylinerو از عمارت خالی از سکنه.

دیزنی

هیئت مدیره محور یک pop-up Fantasyland قلعه و معمول انحصار خانه ها و هتل ها با جایگزین Toontown خانه ها و قلعه ها. سحر و جادو و فانتزی کارت جایگزین شانس و جامعه قفسه سینه و بازی نشانه ها عبارتند از: موش گوش سیندرلا کفش راحتی شیشه ای و بیشتر. کلاسیک انحصار پول جادویی دیزنی-لمس مجدد بیش از حد.

به عنوان ما به پایان بسیار از آنچه ما در جریان خدمات باید ارائه دهد در حالی که در خانه تحت قرنطینه برای هفته جدید هیئت مدیره بازی تمام خانواده می تواند لذت بردن از است کاملا خوش آمدید و امیدوارم کمتر خسته کننده برای همه از پازل. و اگر شما تا به حال به شکستن غمگین اخبار لغو سفر دیزنی به خود kiddos این ممکن است برای یک خانواده خوب و سرگرم کننده شب برای منحرف کردن اذهان از ناامیدی.

و اگر شما به دنبال حتی بیشتر دیزنی مربوط به بازی تخته, سرگرمی, شما می توانید قبل از سفارش نوزاد Yoda انحصار است. آن را نمی خواهد می رسند تا سپتامبر اما این هرگز یک زمان بد برای یک کودک سیاه Yoda-مرتبط با هدیه در پست الکترونیکی صادقانه میگویم.

'Baby Yoda' Monopoly Edition Is Now Available For Pre-Order InsiderInsider
HASBRO

بازی قطعات کودک Yoda در مختلف به شمار: خوردن یک قورباغه با استفاده از نیروی نوشیدن یک فنجان آبگوشت و نشستن در خود شناور لگنچه. این واقعا خیلی ناز و حتی وجود داشته باشد و در عین حال در اینجا ما هستند.

Entertainment Earth

جهان ممکن است احساس تلخ اما دیزنی قطعا پشت ما وقتی که می آید به گذشت زمان و داشتن کمی سرگرم کننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>