در سال 2017 میلادی Van Winkle سوم نوه جولیان “Pappy” Van Winkle, Sr., در رابطه با بوفالو ردیابی رسومات منتشر شد خانواده اش قدیمی ترین بوربن تا کنون 25 سال, Rip Van Winkle—فراتر حتی بسیار محترم Pappy 23 در سن و کمبود. مقطر در سال 1989 قرار داده و به 11 بلوط آمریکایی بشکه ویسکی از دست داده بود کمی به سهم فرشته از تبخیر. فقط به اندازه کافی باقی مانده برای پر کردن 710 جوش که فروخته شد به 1800 دلار در هر.

این بوربن برنده Robb Report‘s بهترین بهترین جایزه است که در سال و به طور کامل به فروش می رسد. کسانی که بطری را که مصرف می شود باید از در ارزش افزایش یافت در بازار ثانویه است. اما در زمان رکود اقتصادی ناشی از Covid 19 یک بطری اخیرا به حراج گذاشته برای $17,000 توسط یک فلوریدا رستوراناما ذهن $40,000 لطف سپاسگزار نیکوکار-مشتری.

به جای جستجو برای یکی دیگر از پنج رقم تنگ که 25 سال, Rip Van Winkle, شما می توانید پیشنهاد خود را به یکی از بشکه سر که به این سن کمیاب ویسکی. وجود دارد در اصل 22 بشکه سر (یکی برای هر یک از 11 casks) اما شش از دست داده اند در طول سال. هر بشکه سر هیچ. 9 (از باقی مانده 16) مرمت شده و برجسته با Rip Van Winkle آرم. این نادر است که به اندازه کافی اما از آن ساخته شده است حتی بیشتر کلکسیونی با علاوه بر این از جولیان Van Winkle سوم تولدش.

bourbon pappy van winkle 25 Y.O. Old Rip Van Winkle barrel heads

جولیان امضای هر بشکه ، عکس: Pappy و شرکت

به عنوان درک توسط کری سبزتر یکی از جولیان دختران و بزرگ و نوه “Pappy” و به نمایندگی از ون جابجا خانواده Pappy و شرکت های خرده فروشی خروجیاین نسخه ویژه بشکه سر حال حراج آنلاین امروز با 100 درصد از درآمد حاصل از رفتن به نفعتیاو لی ابتکار رستوران کارگران امداد برنامهآغاز شده توسط جیمز ریش برنده جایزه آشپز Edward Lee خالق لوئیزویل, کنتاکی را 601, Magnolia Milkwood و ویسکی خشک رستوران. ابتکار عمل در 19 شهر که در آن رستوران خاص تعیین شده اند به عنوان تسکین آشپزخانه. خارج از محل کار و یا furloughed رستوران کارگران داده می شود, مواد غذایی, لوازم و پشتیبانی از طریق این سازمان نیز آماده صدها برو وعده های غذایی برای نیازمندان است.

اینترنت حراج در حال حاضر در جریان است برای این نسخه ویژه در هر بشکه را تا پایان امروز, مارس 29 در 11:30 pm EDT. را وارد کنید یک پیشنهاد در اینجا را انتخاب کنید و یا $20,000 “خرید در حال حاضر” گزینه اگر شما نمی توانید صبر کنید برای به دست آوردن این یکی-از-یک-نوع بشکه و انجام یک عمل خوب در همان زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im