در یک راه منحصر به فرد از حرکت محصول در صنعت موتور سیکلت های هندی, موتور سیکلت به تازگی اعلام کرد جدید پلت فرم آنلاین برای خرید یک دوچرخه جدید نام کلیک کنید.ارائه.سوار شدن.

این برنامه آمد و به عنوان یک واکنش اضطراری به Covid-19 بحران و اجازه می دهد تا مشتریان بالقوه به خرید و سفارشی کردن دوچرخه های جدید خود را و سپس آن را به خود را درب تحویل.

Clockwise from front: Indian's 100th Anniversary Scout, Scout, Scout Sixty and Scout Bobber.

در جهت عقربه های ساعت از جلو: هندی 100th Anniversary, طلایه دار, طلایه دار, طلایه دار شصت و طلایه دار Bobber. عکس: حسن هندی, موتور سیکلت است.

خرید هنوز هم می شود ساخته شده با استفاده از مشتری های محلی هندی, نمایندگی موتور سیکلت به جای به طور مستقیم به مصرف کننده کمک هند را خط مقدم حفظ حداقل نوعی از ثبات مالی در زمانی که سود شده اند به شدت تضعیف در زمان ثبت.

“ما همیشه به دنبال ایجاد فرآیند خرید ساده تر برای ما سواران اما این خاص تقلیدی بود در پاسخ به Covid-19,” هندی, موتور سیکلت معاون رئیس جمهور رید ویلسون گفت: Robb Report. “پاسخ ما تا به حال از این برنامه را راه اندازی بسیار مثبت بوده است. نمایندگی های ما بسیار راحت با استفاده از این تکنولوژی برای سهولت در فرآیند خرید, بنابراین این یک گسترش طبیعی برای آنها است.”

Clockwise from front: the Indian Chief Vintage, Springfield, Roadmaster and Chieftain Classic.

در جهت عقربه های ساعت از جلو: رئیس هند, قدیمی, Springfield, Roadmaster و سالار کلاسیک. عکس: حسن هندی, موتور سیکلت است.

قبل از coronavirus آب و هوا مالی, هندی, بود, با بهره گیری از یک شروع موفق به 2020 سواری در فصل خاص تقاضا برای رقیب جدید و دیده بانی Bobber شصت آمدن از مصرف کنندگان است. این است که در ادامه علاقه شدیدی تولید شده توسط کلاس تعریف FTR1200 که ما تست شده در مکزیک در ماه ژوئن 2019.

The FTR1200 S is priced at $15,499.

هند FTR1200 S. عکس بری هاتاوی حسن نیت ارائه میدهد از موتور سیکلت.

با وجود این, ویلسون معتقد است کلیک کنید.ارائه.سوار برنامه نمی خواهد به نفع یک مدل خاص و اضافه میکند: “در بسیاری از موارد فرد با استفاده از این سرویس است تکلیف خود را انجام داده و آماده است برای خرید. این خدمات ارائه شده است برای مدت زمان محدود در پاسخ به Covid-19. که گفت: ما ادامه خواهد داد به منظور توسعه خدمات است که فرایند خرید آسان تر برای ما سواران.”

هند موتور سیکلت برنامه شبیه کسانی که در حال حاضر و در حال اجرا در خودرو قلمرو مانند Carvarna که اجازه می دهد تا برای خریدار هرگز به ترک خانه های خود را در هنگام خرید یک وسیله نقلیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de