شما می توانید در حال حاضر خرید یک ‘Golden Girls’ ماسک صورت


golden-girls-masks
BeautifulPeaceShop.com

دختران طلایی ماسک صورت در حال حاضر یک چیز و این می رود بدون گفت ما باید آنها را در زندگی ما ASAP

مهم نیست که چگونه بسیاری از سال پس از تصویب این نشان می دهد پخش دختران طلایی را همیشه جایگاه ویژه ای در قلب ما و آنها به زودی جایگاه ویژه ای بر چهره ما هم به دلیل وجود دارد به مراتب بیشتر نیروهای کار در جهان از شما یا من. با تشکر از آنها را (برای یک دوست) همه ما می توانیم در حال حاضر خرید ماسک صورت مزین با تصاویر مورد علاقه همه سایه سنبه ساکنان: سوفیا (Estelle Getty) دوروتی (Bea آرتور), بلانش (Rue McClanahan) و رز (بتی سفید).

مسلما تنظیم به زندگی در میان coronavirus همه گیر نشده دقیقا سرگرم کننده است. بنابراین آن را به خوبی زمانی که چیزی است که می آید همراه است که ما ذهن این gravitas از همه چیز می گذرد. به ویژه هنگامی که آن چیزی که می آید در قالب شخصی, دنده محافظ است که اجازه می دهد تا ما کانال چهار نفر از شدیدترین داستانی خانمها به فضل تلویزیون ما.

برای تنها $14.99 شما می توانید یک ماسک با سه لایه PM یا ذرات ماده 2.5 فیلتر. پا زدن های اضافی 30 دلار و شما می توانید دو ماسک اضافی برای یک مجموع از 9 لایه های فیلتر. و از آنجا که هشت سبک های از انتخاب شما مطمئن هستید برای پیدا کردن چیزی حتی سوفیا را تایید. صحبت از لودگی مادر او اعتصاب آشنا و مطرح در ماسک.

Golden Girls face masks
زیبا, صلح, فروشگاه

بلانش دارای یک سبک مشابه (بدون “نمی آیند در من” دست) شامل مرجان پس زمینه.

Golden Girls face masks
زیبا, صلح, فروشگاه

بنابراین افزایش یافت اما با روشن با پس زمینه زرد.

زیبا, صلح, فروشگاه

به عنوان دوروتی او خود نسخه ویژه ای است که در آن او ورزش یک ماسک صورت. فقط زیر آن را اشاره به بی نظیر بازیگر که با بازی شخصیت Bea آرتور: “Bea امن است.”

Golden Girls face masks
زیبا, صلح, فروشگاه

اگر شما نمی توانید به را انتخاب کنید فقط یک دختر طلایی برای پوشیدن در یک زمان — و کسی که می تواند شما را سرزنش ؟ — شما می توانید همه آنها را در یک کارتونی رنگارنگ کولاژ.

Golden Girls face masks
زیبا, صلح, فروشگاه

و OMG هر سوفیا فن نیازهای این بلافاصله.

زیبا, صلح, فروشگاه

هنگامی که شما خود را دستور داد دختران طلایی ماسک صورت, شما بدون شک خارش برای همه چیز GG. خوشبختانه برای شما, اینترنت یک نیکوکار مهربان است که با وسواس این چهار شدید خانمها از فلوریدا.

نیاز به اضافه کردن یک لمس از رنگ سبز به خود را قرنطینه فضا ؟ سعی کنید یک دختران طلایی چیا حیوان خانگی. ولع مصرف شیرین درمان ؟ خود را کنار گذاشته کیک پنیر و پاپ دختران طلایی Pez. شما حتی می توانید در حالی که دور خود-جداسازی با یک بازی دختران طلایی انحصار است.

اقامت طلایی میشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im