شما می توانید خرید دو جعبه Cheez-آن و شراب برای کمک به شما در مقابله با 2020


rose-cheez-it-mix-1
CheezIt

این Cheez-It و شراب جفت شدن است که در اینجا برای نجات ما

برخی از مردم لذت بردن از رنگ قرمز پررنگ با یک قطعه پنیر بری و یا شبیه به جفت ترد Chardonnay با قطعه قطعه گلابی. ظاهرا وجود یک باند جدید در شهر می خواهم که خود را گل رز با طرف Cheez-آن و واقعا که ما به قضاوت ؟

خانه شراب و Cheez-آن را در حال همکاری برای بار دوم به تابستان تا درجه یک با دو بسته پنیر چدار سفید Cheez-آن خانه شراب آناناس. شما ممکن است به یاد داشته باشید dynamic duo فروش بسته های مشابه در سال گذشته بود که قسمت قرمز قسمت به طور منظم پنیر چدار Cheez-آن اما آناناس فصل در حال حاضر و انتشار آن فقط در زمان برای جشن ملی شراب و پنیر بعد در جولای 25 (و یا به عنوان برخی از ما می خواهم به آن تماس بگیرید — جمعه).

خانه اصلی شراب

“پس از موفقیت اولین نسخه از Cheez-It و شراب که به فروش می رسد در دقیقه ما می دانستیم که ما را به مشارکت این تابستان با طعم جدید جفت شدن” گفت: Jeff Delonis مدیر ارشد بازاریابی برای Cheez-It. “سیاه و سفید و پنیر چدار یک مدت طولانی مورد علاقه Cheez-It طرفداران و چه بازی بهتر از نور و طراوت گل رز? نه تنها آن را کاملا تکمیل قشنگ خوبی آن را نیز غیر رسمی شراب از تابستان!”

اما بیشتر وجود دارد.

شراب طرف جفت شدن است معادل چهار بطری از آناناس به اندازه کافی به گذشته بسیاری از ما از طریق یکی از اخبار چرخه. محدود نسخه جعبه موجود است در OriginalHouseWine.com شروع در 2 p. m. ET در جولای 23. “بر خلاف آناناس در دسترس بودن احتمالا نمی خواهد همه روز گذشته” وب سایت آمده است: “پس گیر یکی قبل از آن فروش را!” جعبه فروش برای $29.99. مطمئن شوید که شما می توانید خرید خود را شراب و Cheez-آن را به طور جداگانه اما آن را سرگرم کننده در آن است ؟ ما همه دستکاری زیادی در حال حاضر از آن زمان به همه چیز آسان است.

خانه اصلی شراب

“شبیه به بسیاری از انواع Cheez-Itما شراب اجرای طیف کامل از عطر و طعم” گفت: Hal Landvoigtشراب برای خانه شراب است. “ما دیده ایم آناناس موشک وار رفتن در محبوبیت بیش از چند سال گذشته به خصوص در فصل گرم تابستان. برای دومین سال از این مشارکت ما می دانستیم که این جفت تا به حال به ویژگی های آناناس به عنوان مکمل به واقعی و طعم پنیر در Cheez-It , سفید, پنیر چدار.”

اگر آناناس نیست با جم خود, خانه, شراب نیز فراهم می کند یک راهنمای دستی برای همه از آن شراب و کامل Cheez-It برای جفت کردن آن با.

خانه اصلی شراب

البته در حال حاضر زمان برای جذب آن با دوستان, اما آنها قطعا تحت تاثیر قرار اگر شما نیم تنه این پسر بد در طول یک زوم تماس بگیرید و یا در اواخر شب FaceTime چت خود را با بهترین دوستتان به شما از دست خود را گه به صورت 11th زمان امروز و شما فقط نیاز به یک لحظه در گنجه خود را به گریه به برخی از کراکر ترد.

و یا اگر شما هنوز هم مانند دیگر قابل توجه خود را در این مرحله شما حتی می توانید به اشتراک گذاری با آنها را به عنوان شما پهلو در عین حال یکی دیگر از Netflix شراب خواری. امکانات واقعا بی پایان هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>