از شما خواسته من پاسخ: 7 سوالات سخت در مورد نژاد پرستی


Difficult-Questions-About-Race-In-America-1
حسن نیت ارائه میدهد از Shola ریچاردز

به تازگی من ارسال شده مقاله ای با عنوان چرا, I Will Never Walk Alone, و من شده اند دمیده دور فوق العاده مهربان و دلگرم کننده پاسخ که من دریافت کرده اند. این شده است یک هفته (به صورت امیدوارم دلایل روشن) اما بسیاری از کلمات خود را باید تقویت ایمان من به خوبی از بشریت است. من می توانم شما به اندازه کافی برای آن است.

پس از مقاله من نوشته شده بود من یک تن متریک از پیام و متاسفانه من نمی توانم جواب همه آنها. شده اند وجود دارد برخی از تم ها که من متوجه شده ام در برخی از سوالات است که من دریافت کرده ام بنابراین من قصد دارم برای پاسخ به هفت شایع ترین آنهایی که در زیر (و یا دقیق تر باید بگویم که من به نظر من).

اگر شما در حال حاضر خواندن مقاله چرا i’ll Never Walk Alone, لطفا شروع اول وجود دارد. اگر شما در حال حاضر انجام می شود که در صورت تمایل به خواندن سوالات زیر یا پایین به یک است که شما منافع بیشتر است.

دو راه وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام بنابراین اجازه دهید ‘ پرش در:

1. “اگر شما تا ترس برای زندگی خود را افتضاح محله چرا شما فقط حرکت می کند؟”

You Asked, I Answered 7 Difficult Questions About Racism
حسن نیت ارائه میدهد از Shola ریچاردز

من هرگز گفت که محله من است “افتضاح”—اگر هر چیزی, آن را فقط مانند تقریبا هر محله در امریکا است. آنچه من می گویم هر چند که من می ترسم به راه رفتن به تنهایی در محله من.

من عاشق همسایه در خیابان من و بسیاری از آنها زندگی می کنند که در خانه های نزدیک من در حال حاضر دوستان شخصی من است. اما از آنجایی که من در لس آنجلس زندگی به عنوان شما می توانید تصور کنید که من نمی دانم همه همسایگان من در عرض سه بلوک شعاع (و آنها من را نمی دانم).

در چند سال گذشته در اینجا وقتی که من گرفته ام دیگر پیاده روی با سگ من (من و خیابان که در آن مردم نمی دانند من) من تا به حال مردم به معنای واقعی کلمه اجرا در سراسر یک خیابان شلوغ فقط به طوری که آنها نمی خواهد که به من رمز عبور در پیاده رو. زمانی که من سگ خرناس اطراف در مقابل یک خانه تصادفی به دنبال یک محل به ادرار من متوجه افراد مشابه خود را از طریق پنجره سایه تماشای من با تلفن های همراه خود را فشرده به گوش خود را. من نه یک تهدید برای هر کسی است. من به سادگی در تلاش برای وجود دارد و گرفتن برخی از هوای تازه. این تجارب غیر معمول نیست برای مردان سیاه و سفید و آن را دشوار است به توضیح “مرگ یک هزار مقاله کاهش” احساس است که ما باید برای تحمل و قدرت به دلیل آن است. علاوه بر این به عنوان یک HSP (بسیار حساس فرد) آن را بیش از طاقت فرسا—این روح از بین بردن.

نه به ذکر است آنچه که من در بالا توضیح داده شد چه اتفاقی می افتد زمانی که من با مسخره سگ شایان ستایش و/یا من به همان اندازه زیبا و دلفریب, دختر. اما اگر من به تنهایی راه رفتن بالا و پایین خیابان که من زندگی نمی کنند فقط به گرفتن برخی از هوای تازه (در پارچه ماسک صورت ذهن شما) آن را بسیار ممکن است که من می تواند هدفمند توسط یک overzealous صاحب خانه و یا یک افسر پلیس است. و بله ترساند که زندگی جهنم از من. من هدف اصلی از این عمر است که همیشه وجود دارد برای خانمها در زندگی من (من و همسر و دختر) و من مایل به انجام هر چیزی است که می تواند به خطر اندازد که. به همین دلیل من همیشه با من دختران و/یا سگ من هر زمان که من راه رفتن در اطراف در یک منطقه مسکونی است که نه در خیابان.

(و اگر شما در حال فکر کردن “خوب اگر شما نمی خواهید به نگاه تهدید و سپس توقف پوشیدن یک ماسک” متاسفانه شما به طور کامل از دست رفته است.)

2. “من همیشه در پاسخ به Black Lives Matter گفت:” همه چیز در زندگی مهم است.’ چرا نباید من انجام دهید؟”

You Asked, I Answered 7 Difficult Questions About Racism
حسن نیت ارائه میدهد از Shola ریچاردز

اجازه بدهید من آن را این راه: اگر من شکست من مچ بازی بسکتبال و من به دکتر رفتم برای مراقبت های پزشکی و پاسخ به درد من بود “تمام استخوان ماده” و پس از آن من در خانه است که می تواند بسیار بی اعتنا (اگر نه آشکار قصور) درست است ؟

بله من دنده مچ دست من و جمجمه من همه مهم—که آشکار است. اما در حال حاضر ؟ من effing مچ پا که شکسته و نیاز به توجه فوری. این زمان برای مطرح کردن هر گونه استخوان زیرا در این لحظه تنها یک استخوان در بحران است.

من می دانم که برخی از افراد در یادگیری مفاهیم ساده تر از طریق استعاره و این بهترین من می توانید انجام دهید در حال حاضر است.

اما قرار دادن استعاره کنار خط پایین در اینجا است: تمام زندگی می تواند مهم نیست تا زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

3. “من که مردم ناراحت هستند اما چگونه است که شورش کمک به خود را باعث می شود؟”

You Asked, I Answered 7 Difficult Questions About Racism
حسن نیت ارائه میدهد از Shola ریچاردز

سوال منصفانه. بیایید شکستن این پایین.

من مطمئن هستم که ما می توانیم قبول دارد که نگران روند غیر مسلح سیاه پوست کشته شدن توسط پلیس ، شبیه به Kubler-Ross’ مرحله از غم و اندوه من قصد دارم برای ایجاد “شولا سطوح خشم” (لطفا زحمت گوگل چون این کاری نیست که):

سطح 1: اعتماد به مقامات به گام و انجام کار درست توسط پیگرد و محکوم افسران پلیس که کشتن غیر مسلح سیاه مردان (بی اثر).

سطح 2: جمع آوری در گروه های بزرگ به صورت مسالمت آمیز (و حق با صدای بلند) مارس و بیان نارضایتی که این جنایات ادامه بدون کنترل (نیز در این نقطه بسیار موثر در تغییر هر چیزی).

سطح 3: ورزشکاران معروف در نظر گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه مردان است. این بود شدید موثر در جلب توجه, اما, متاسفانه, روایت شد به سرعت ربوده زمانی که مردم نامیده می شود که تظاهرات مسالمت آمیز “ضد آمریکایی” و “اقدام ضد نظامی” و “ضد پرچم” حتی اگر هیچ کدام درست نبود. به عنوان یک نتیجه مردم را فراموش کرده و هدف از این اعتراض (که دوباره شد صرفا در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه مردان) و ما هنوز در گیر در یک مربع.

سطح 4: شورش. بعد از دعا برای تغییر پس از التماس اجرای قانون به انجام کار درست پس از فریاد در بالای ریه های ما بی شماری در راهپیمایی پس از تماشای بسیار شایع تلاش برای جلب توجه به این موضوع شکست به دلیل داشتن روایت ربوده…هیچ چیز تغییر کرده است. مردان سیاه و سفید هنوز در حال کشته شدن توسط پلیس. مردم خشمگین که زندگی خود را به ظاهر مهم نیست. آنها عصبانی هستند که مردانی که آنها را دوست دارم به عنوان شوهران و پسران برادران و دوستان می میرند بدون هر گونه عواقب. بیشتر از همه آنها عصبانی هستند که نیاز های اساسی انسان بودن شنیده نشده است ملاقات کرد. به معنای واقعی کلمه هیچ چیز کار می کرد به صدای آنها شنیده می شود, بنابراین در حال حاضر آنها در حال گرفتن امور به دست خود. سال از نا امیدی و غم و اندوه و ترس و غضب است آب پز به خالص خشم. تصور کنید در حال هدایت به یک سطح از جنون است که به شما خواهد بود مایل به شکستن قانون به منظور شنیده می شود. نگه داشتن آن واقعی من رانده شده اند به جنون توسط این حوادث اخیر بیش از حد. اما از آنجایی که من عاشق یک جنگنده آن بیان شده است نه غذا خوردن احساس به طور مداوم بیمار و درد و رنج بسیاری از بی خوابی شبانه.

این است که توجیهی برای شورش بدیهی است. اجازه دهید من روشن شود (ببخشید کلاه, اما من نیاز به این برای تاکید بنابراین حرف های من را دریافت نمی twisted), شورش و غارت غیر قانونی است و باید تحت پیگرد قانونی قرار. و بدیهی است پس باید این جنایات است که با الهام از شورش در وهله اول (برای مثال خشونت پلیس علیه سیاه مردان).

شما لازم نیست که به توافق با شورش اما امیدوارم این ارائه خواهد شد برخی از شفافیت بیشتر که چرا این اتفاق می افتد.

همانطور که مارتین لوتر کینگ جونیور گفت: “یک شورش است که زبان از بی سابقه.”

4. “من نمی بینم رنگ در مردم و من خودم را colorblind. چه چیزی اشتباه است؟”

You Asked, I Answered 7 Difficult Questions About Racism
حسن نیت ارائه میدهد از Shola ریچاردز

بسیاری واقع است. روشن, من نیستم با اشاره به افرادی که در یک چشم انداز مسئله ای است که باعث می شود آن را دشوار است به تشخیص رنگ های خاص—که به من در مجموع حرکت تند و سریع. من صحبت کردن در مورد افرادی که فکر می کنم آن است که یک صفت مثبت به “کور” به دیگر نژادها و فرهنگ ها.

مخرب ترین جنبه colorblindness است که ما را تشویق می کند برای قرار دادن جمعی ما سر در شن و ماسه و وانمود کند که ما تفاوت وجود ندارد. اما در اینجا چیزی نیست—اگر شما نمی بینید من از نژاد و فرهنگ و میراث پس چگونه می تواند شما را واقعا دیدن من ؟

من Shola علامت ریچاردز—پسر یک غرب آفریقا و می سی سی پی و من بسیار افتخار از من چه کسی هستم. زندگی من به عنوان یک آفریقایی-آمریکایی است مرا من خود داستان مبارزات و شادی (که بسیاری از آنها من به اشتراک گذاشته شده در این صفحه) و من می خواهم شما را به دیدن آن است. برای ما برای اتصال در راه من نیاز به شما را به دیدن آن است. ارتباط ما عمیق تر می شود با تصدیق (و در حالت ایده آل, یادگیری از) تفاوت از دیگران است.

5. “من هنوز هم نمی فهمم مفهوم امتیاز سفید. آنچه در آن است که من می توانم به عنوان یک مرد سفید پوست است که شما نمی?”

من با شما به اشتراک گذاشتن یک مثال اخیر.

یکی از خوبی-معنی همسایه ها به خارج از شهر بود و برخی از آمازون جعبه انباشت اشیاء بدست آمده بودند تا در خود ایوان جلو. او پیامک من را ببینید اگر من می تواند به خانه خود را انتخاب کنید تا بسته و آن را بسته به خانه من تا زمانی که او به خانه بازگشت (من مطمئن هستم که شما می دانید که در آن من قصد دارم با این کار).

فکر من رفتن به خانه بود که خود من گرفتن یک دسته از بسته هایی که نمی متعلق به من (به یاد داشته باشید در یک ماسک پارچه) و سپس راه رفتن آنها را از بازگشت به خانه من قصد ندارم به اتفاق می افتد. حتی اگر او به معنای آن است که آسان به ببینید که چگونه است که می تواند به پایان رسید تا ضعیف برای من. به عنوان یک مرد سفید پوست شما احتمالا نمی خواهد که فکر می کردم دو بار درباره آن درخواست, اما من فکر می کنم در مورد کسانی که همه چیز هر روز از زندگی من است.

مثل من که در پست قبلی من سفید امتیاز به این معنا نیست که زندگی خود را دشوار نیست. آن را به سادگی بدان معنی است که رنگ پوست شما نیست, اضافه کردن به مشکلات خود را.

6. “من خیلی خسته از گوش دادن به مردم سیاه و سفید بودن خشم در مورد چند بد پلیس کشتار مردم سیاه و سفید. که در آن است همان خشم سیاه در سیاه و جنایت, که اتفاق می افتد راه بیشتر؟!”

You Asked, I Answered 7 Difficult Questions About Racism
حسن نیت ارائه میدهد از Shola ریچاردز

از همه این سوالات در این لیست این است که تا بحال حداقل های مورد علاقه من, چرا که آن را به ندرت (اگر نگوییم هرگز) خواسته شده در ایمان خوب است. اما من خوشحال برای پاسخ به این امید که آن را هرگز خواهد بود که دوباره پرسید…fingers crossed.

اولین حقایق است. سیاه, کشتن مردم دیگر مردم سیاه و سفید در یک بسیار بالا نرخ. این مسلم است. حدود 90 درصد از قربانیان قتل کشته شدند توسط مهاجمان. اما در اینجا چیزی دیگری که به همان اندازه مسلم: سفید, کشتن مردم دیگر مردم سفید در همین نرخ بالا. حدود 84 درصد از سفید قربانیان قتل کشته شدند توسط مهاجمان. این باعث می شود آشکار است زیرا در اکثر جرایم خشونت آمیز متعهد در برابر افرادی که می دانند. این اطلاعات مهم است که به نگه داشتن در ذهن که من آدرس این سوال.

صحبت که سه دلیل وجود دارد که چرا این سوال خاص معنا ندارد:

به عنوان ذکر شده در بالا آن را عمدا نادیده واقعیت است که اکثر جرایم خشونت آمیز هستند درون نژادی (سیاه و سفید در سیاه و سفید در, سفید, اسپانیایی-در-اسپانیایی و غیره.). به همین دلیل در آوردن لباس سیاه در سیاه و جنایت هر زمان که یک پلیس کشته شدن یک غیر مسلح سیاه مرد است تا خسته کننده است. آن را به سادگی مربوط نیست و آن را در خدمت تنها به عنوان یک حواس پرتی از موضوع است. آن را در این راه–اگر یک مرد سیاه و سفید به کشته شدن یک فرد سفید در خون سرد و مردم شروع به پرسش “من متاسفم برای از دست دادن خود را اما که در آن است خشم و انزجار خود را در مورد فراوانی سفید روی سفید جرم و جنایت در کشور ما؟” خواهد بود که هر دو حساس و مسخره است. همین امر در اینجا.

در سوال شماره 3 در بالا توضیح دادم من چهار “سطح از خشم.” به اندازه کافی جالب توجه زمانی که افرادی مرتکب جرایم خشونت آمیز آن به ندرت نیاز به تصویب سطح. چرا که در آن موارد, آنها به طور معمول محاکمه و به اعدام محکوم شده برای کسانی که جنایات. همان را نمی توان گفت برای افسران پلیس که کشتن غیر مسلح سیاه مردان است.

چرا هر کسی فکر می کنم که مردم سیاه و سفید نیست خشم زمانی که عزیزان خود را در حال کشته شدن? آیا کسی واقعا بر این باورند که ما تنها خشم اگر یک پلیس کشته و یک دوست اما اگر یکی دیگر از کشته شدن یک فرد سیاه و سفید عزیزان که به نحوی خوب است ؟ در می آیند. از همه مهمتر اینکه مگر اینکه شما در زندگی جوامع که در آن سیاه و سفید در سیاه و جنایت اتفاق می افتد, شما به احتمال زیاد غافل از همه از برنامه های طرح راه پیمایی و دیماه فعالیت برای کاهش جرم و جنایت در آن جوامع است. متاسفانه باند جلسات مشاوره برای در خطر معمولا نمی توان به اخبار ملی. اما می گویند که ما نمی خشمگین با هر گونه جرم و جنایت خشونت آمیز در برابر عزیزان ما (مهم نیست که چه کسی آن را ندارد) نه تنها شدید ناآگاهانه آن را در واقع بسیار توهین بیش از حد.

7. “آیا شما معنی است که نژادپرستی معکوس واقعی نیست ؟ من می دانم که بسیاری نژادپرستانه مردم سیاه و سفید و شما شوخی خودتان اگر شما باور نمی کنم که درست است.”

مردم سیاه و سفید می تواند قطعا تعصب بود (و من می دانم که تعداد کمی) ولی ما نمی تواند نژادپرستانه (و یا معکوس-نژادپرستانه که برای ماده).

بیش از حد عمیق به این اما نژاد پرستی خیلی بیشتر از تعصب است. نژادپرستی نیز نیاز سیستمیک قدرت است که می آید از یک سابقه طولانی بودن نژادی اکثریت. که سابقه ای طولانی از تعصب مخلوط با سیستمیک قدرت تحت تاثیر PoC زندگی در بسیاری از راه نامطلوب (از جمله اما نه محدود به مسکن مقرون به صرفه با سیستم عدالت آموزشی و فرصت های توسعه فرصت ها در محل کار, اعتبار, رسانه, تصاویر و درمان با اجرای قانون به نام چند).

بنابراین هنگامی که/اگر شما از شنیدن هر کسی شروع به ناله که ماه تاریخ سیاه, Black Entertainment Television, the تنوع و گنجاندن آموزش شما نیاز به گرفتن برای کار یا پلنگ سیاه و سفید فیلم نمونه هایی از معکوس-نژادپرستی لطفا از آنها بخواهید برای گرفتن چند کرسی است.

این همه که من در حال حاضر دوستان است. اگر شما خواندن این دور و سپس شما بدیهی است که بسیار جدی در مورد یادگیری بیشتر و به عنوان یک متحد قوی و من از شما بسیار برای آن است.

وجود دارد مقدار زیادی از کار مهم را انجام دهید و من آماده برای راه رفتن با شما به عنوان ما التیام این جهان با هم.

اوبونتو ❤️.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de