‘شما’ بازیگر Chris D’elia متهم به سوء رفتار جنسی مربوط به دختران زیر سن قانونی


Chris-D-Elia-Sexual-Misconduct–underage-girls
مایکل Tran/گتی

در شما, کمدین Chris d’elia بازی یک شخصیت که طعمه در زیر سن قانونی دختران — اما چندگانه زنان می گویند نیست همه یک عمل

هنر گفته تقلید زندگی در یک کشور عمیقا ننگین راه که در آن کمدین Chris d’elia نگران است. او در حال حاضر متعدد روبرو اتهام اذیت و آزار جنسی دختران نوجوان در یک طرز مرموزی به شیوه ای مشابه به خود شما فصل 2 شخصیت.

در Netflix بکشد سری d’elia را هندرسون یک کمدین محبوب است که lures های دختران جوان را به اویختن با او قبل از drugging آنها و گرفتن عکس های برهنه از آنها. در حال حاضر چند زنان رو به جلو آمده اند و در رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را با d’elia, بسیاری از آنها زیر سن قانونی بودند که او به دنبال آنها را برای عکس های برهنه و یا بینی آنها ،

روز سه شنبه یک کاربر توییتر به نام Simoné رسی شروع یک موضوع شخصی او از جمله گفتگو با d’elia در سال 2014. در زمان او بود 16.

“من هنوز هم نمی توانم باور netflix بازیگران chris d’elia به عنوان پدوفیلیا در فصل دوم از” شما “مانند ادبی طنز” او شروع به اشتراک گذاری یک رشته از پیام های که در آن d’elia هل او را به او ارسال تصاویر و ملاقات. “تصور کنید که 16 و مرتب توسط یک کمدین دو برابر تو سن و تنها دلیل شما هرگز ملاقات کرد و هرگز جسمی m*lested بود چون تو فقط بدست پسر تو سن خود.”

در طول زمان رسی توضیح احساسات خود را در مورد وضعیت تغییر کرده است. “برای طولانی ترین زمان من فکر کردم آن را شرم آور برای من است که من در تعامل با این پیرمرد اما او کسی است که DM نمايد من در توییتر و یکی که دو برابر سن من بود و یکی که با استفاده از عدم تعادل قدرت بین ما به نفع خود, بنابراین f*ck chris d’elia,” او ادامه داد: اضافه کردن او احساس مجبور به جلو آمده و پس از او “هنوز هم می تواند انجام این کار به دختران جوان.”

او سپس ادعا کرد که او تنها دختر زیر سن قانونی d’elia هدف باز کردن ضرب المثلی طبقه برای زنان دیگر برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را. که آنها را انجام داد.

یکی از تصاویر به اشتراک گذاشته شده خود را DMS که در آن d’elia می پرسد سن او اذعان او “خیلی جوان” و در ادامه به پیشنهاد آنها چت و ملاقات. دیگر نشان داد که او “تهدیدی برهنه کردن از من وقتی که من 17 سال داشت.” کمدین اما آرنولد نشان داد او هشدار داد به “هرگز ارسال Chris عکس قبل از میلاد ساخته شده او آنها را به الگوهای رفتاری و نشان داد به دیگر نر کمیک در را نشان می دهد.” یکی دیگر از کمدین-slash-بازیگر تکیه Knauer شرح داده شده پیام خود را به او در زمانی 19 عنوان “درنده” و “ترسناک است.”

برخی از زنان ادعا می کنند که d’elia تهدید به استفاده از عکس های برهنه آنها فرستاده بودم به عنوان معلم و یا که او را “عصبانی” اگر آنها حاضر به تهیه کردن به هوی و هوس است. چند توضیح داد که آنها بوده ام آوازی در مورد d’elia رفتار برای سال شده اند دمیده شده به هيچ عنوان در آنها “از لحاظ فنی” از سن و یا او “از لحاظ فنی” هیچ کار اشتباهی انجام داد.

داستان آمدن نگه دارید.

در این زمان نه تکرار برای d’elia یا Netflix بکشد (او همچنین دارای یک کمدی خاص در جریان غول پیکر) را در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر. اما زنان همچنان به جلو آمده و ارائه مدرک از d’elia بودن درنده — ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که او را در نهایت چهره برخی از عواقب آنچه به نظر می رسد واقعا نگران کننده الگوی رفتار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>