شما نیاز به مطلقا به بحث در مورد مسابقه در بین روابط

آنا Shvets/Pexels من همواره در روابط است. اما صحبت کردن با همکاران در مورد مسابقه چیزی است که من همیشه انج

توسط ETELARESANKHABAR در 24 تیر 1399
Talk-About-Race-In-Interracial-Relationships
آنا Shvets/Pexels

من همواره در روابط است. اما صحبت کردن با همکاران در مورد مسابقه چیزی است که من همیشه انجام می شود. آن را در زمان زمان و جهان در حال تغییر به شدت به کسانی که مشکل مکالمات. صحبت کردن در مورد مسابقه فقط چیزی نیست که من احساس راحتی با زمانی که من جوانتر بود. همانطور که من مسن, من می دانم که داشتن گفتگو در مورد مسابقه فوق العاده مهم است. به خصوص اگر شما در یک, نژادهای ارتباط است. صحبت کردن در مورد مسابقه با سفید خود را شریک نیست همیشه سرگرم کننده است, اما آن را بسیار ضروری است.

در اولین رابطه من بود در 20s. ما ملاقات کرد زمانی که ما حدود 23 و بدیهی است که ما اذعان کرد ما تفاوت نژادی, اما در مورد آن. آن بود که دولت اوباما زمانی که همه ما در این پست از نژادی مدینه فاضله است. تا زمانی که ما می تواند توجه ما تفاوت های نژادی و خانواده های ما می تواند سرد که برای ما کافی بود.

همه چیز شروع به تغییر برای من در سال 2014 زمانی که اریک گارنر توسط پلیس به قتل رسید. این اتفاق افتاد در محله من و آن من را تکان داد به من هسته. پس از آن مایکل براون کشته شد در فرگوسن میسوری همان شهر دوست پسر من بزرگ شدم. البته گفتگو در مورد آن, اما عمدتا چگونه ما هر دو فکر آن وحشتناک بود و تموم. او واقعا بخواهید احساسات من در مورد آن را به عنوان یک فرد سیاه و سفید, اما فقط در یک مفهوم کلی.

و البته او این کار را نکرد. ما هرگز قرار می گیرد اهمیت در صحبت کردن در مورد مسابقه قبل از بنابراین ما نمی دانم چگونه. در حال حاضر ما در یک محل که در آن ما نمی تواند صادقانه و فرانک گفتگو در مورد مسابقه از آنجا که ما هرگز قبل از. و همه چیز را پیچیده تر ما در حال حاضر یک نژاد مخلوط ، نیاز به مقابله با این واقعیت در حال حاضر که ما نمی گذاشته هر پایه سخت است. این باعث می شود من متوجه چقدر صحبت کردن در مورد مسابقه واقعا انجام می شود ما زیانی.

وقتی که من شروع آشنایی دوباره چند سال پیش به من می دانستم که صحبت کردن در مورد مسابقه با هر شریک جدید خواهد بود حیاتی به روابط ما. بودن با کسی که درک شد مهم ترین به من. من نیاز به قادر به صادق و فرانک گفتگو در مورد مسابقه مسائل در این کشور و من می دانم که هر کس نیست و مایل به انجام این کار. و اگر من می توانم صحبت در مورد این نوع از مسائل با شخص من آشنایی تا چه حد می تواند یک رابطه واقعا رفتن ؟

شما نمی توانید فقط بازجویی از کسی که زمانی که شما در یک تاریخ ، به خصوص در تاریخ اول زمانی که تنها ارتباط شما انجام داده ایم این است که از طریق یک برنامه دوستیابی و یا متون. اما این بدان معنا نیست که من می توانم پیدا کردن یک راه برای درخواست مخفیانه. خوشبختانه همیشه وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس زباله آتش می افتد در این کشور پس از آن آسان است برای آوردن چیزی. به این ترتیب به نظر نمی رسد عجیب و غریب اما فقط یک بازی گاه به گاه گفتگو در مورد رویدادهای جاری. کاملا استاندارد مکالمه برای آنها, اما فوق العاده گفتن اطلاعات برای من.

"شما تست من ؟ " یکی از شوخی بعد از من به او گفتم من خوشحال بودم که ما توافق کردیم در بسیاری از چیزها است.

اما من نمی آن را به عنوان "تست" او بسیار به عنوان مطمئن شوید که من احساس می کنم راحت با یک فرد. دانستن که آنها ارزش من انسانیت و آگاه از بی عدالتی مردم سیاه و سفید چهره به من می گوید زیادی در مورد آنچه که من نیاز به دانستن است. آنها لازم نیست برای رفتن به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع راهپیمایی یا مشابه اما دانستن که آنها حداقل احساس راحت صحبت کردن در مورد مسابقه قرار می دهد و من در سهولت.

دوستیابی, کسی که نمی, سیاه و چالش برانگیز است. حتی زمانی که آنها فوق العاده همدلانه آن را سخت را برای آنها به طور کامل درک چگونه همه چیز تاثیر شما به عنوان یک فرد سیاه و سفید. صحبت کردن در مورد مسابقه آشکارا و اغلب کمک می کند تا نگه داشتن مکالمه. با باز بودن و به چالش کشیدن درک خود را از نژاد آنها به احتمال زیاد کمتر از خود راضی. نادیده گرفتن نژاد و نه داشتن آن دشوار مکالمات باعث می شود آن را آسان برای سفید همکاران برای جلوگیری از انجام این کار.

سفید افرادی که اعتقاد خود را به متحدان به جامعه سیاه و سفید بسیاری از نقاط کور. این درست است به خصوص از سفید و متحدان هستند که در روابط با مردم است. آنها معاف از انتقاد فقط به خاطر اینکه آنها در یک رابطه متعهد با یک فرد سیاه و سفید. متاسفانه این اتفاق برای بسیاری از مردم سفید که تاریخ سیاه و مردمی است. من همیشه نمی توانید مطمئن باشید که آنها در حال رفتن به tokenize یا تسلیحاتی من زمانی که من در اطراف نیست.

آنچه که من می توانید انجام دهید این است که تماس با آنها را اگر من می بینم که نوع رفتار. که کار نمی کند اگر ما نه در عادت به طور منظم صحبت کردن در مورد مسابقه. چرا که آنها در حال حاضر من می دانم مواضع و احساسات در مورد این موضوع. بنابراین اگر آنها می توانند که انتقاد من می دانم که آنها نه از نوع شخصی من باید های زندگی من ،

بزرگترین چیزی که سفید خود را شریک می توانید انجام دهید زمانی که آنها درک نمی کنند این است که گوش دادن. که در آن بسیاری برای یادگیری و درک اتفاق می افتد. از آن آسان است صحبت کردن در مورد مسابقه. اما نه به عنوان آسان به واقعا آرام و گوش دادن. بله گاهی اوقات صحبت کردن دو راه خیابان اما گاهی اوقات شما فقط نیاز به نشستن و شنیدن آنچه شما شریک زندگی گفت.

من زمان شریک است که واقعا شگفت انگیز در گوش دادن و نگه داشتن فضای کافی برای من. حتی زمانی که او نمی تواند درک او می تواند همدلی و اجازه می دهد تا من احساسات من. پس از جورج فلوید مرگ ramped تا گفتگو در مورد سیاه و سفید زندگی می کند و ماده بودن در امریکا او شده است به طور فعال گوش دادن. وقتی که من نیاز به صحبت کردن من پیچیده احساسات در مورد همه چیز اتفاق می افتد, او فقط نشسته وجود دارد و می شنود چه میگویم.

صحبت کردن در مورد مسابقه ای است که هرگز رفتن به چیزی است که راحت برای هر کدام از شما. و این نقطه است. اگر شما می توانید به بحث در مورد چیزهایی ناراحت کننده بود چرا که نه نژاد ؟ مردم سیاه و سفید نیاز به دانستن است که آنها شرکای واقعا باید پشت خود را هنگامی که گه می شود واقعی است. و سفید مردم نیاز به دانستن است که آنها را پاسخگو باشند. هیچ کدام از آن اتفاق می افتد بدون باز کردن ارتباطات مهم نیست که چقدر سخت ممکن است. عشق ممکن است آسان است اما درک سیاه و سفید خود را شریک زندگی تجربه کار طول می کشد. آنها نشان می دهد شما مایل به نشان می دهد تا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن