Yoox Net-a-Porter مدیر عامل فدریکو Marchetti تجارت الکترونیک پیشگام در دولت از خرید

یک کسب و کار را از دست دادن یکی دیگر را به دست آورید. زمانی که Covid-19 مجبور آجر و ملات فروشگاه به بستن درهای خود را در بهار امسال رونق در خرید و فروش آنلاین در گرفت. به عنوان پیشگام در خرید آنلاین فدریکو Marchetti مدیر عامل و رئیس Yoox Net-a-Porter Group, شد مجهز به حرکت در دریا را تغییر دهید. در سال 2000 Marchetti تاسیس Yoox یکی از اولین آنلاین-خرید مقصد و در سال 2015 او سوار ادغام با Net-a-Porter برای ایجاد تجارت الکترونیکی titan که او امروز است.

Marchetti اعتبار با معرفی تعدادی از e-دم شیوه که در حال حاضر استانداردهای صنعت—از ایجاد دیجیتال flagships برای خیمه برندها به فروش طلا و جواهر و ساعت آنلاین. YNAP گروه—که شامل Yoox Net-a-Porter, Mr Porter و Outnet و شد به دست آورد ریشمون در سال 2018 است—e-commerce رهبر بازار با بیش از 4.3 میلیون نفر در 180 کشور و یک میلیارد بازدیدکننده داشته است به وب سایت های سالانه است.

حتی قبل از همه گیر آن است که تخمین زده است که بیش از یک میلیارد یورو از کالاهای لوکس به فروش می رسد از طریق تلفن همراه در هر سال. در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان اگر e-comm ممکن است طبیعی جدید. ما با Marchetti به چت در مورد چگونه این صنعت تا به حال به انطباق و آنچه بحران به معنی خرده فروشی مد را به آینده.

چگونه است که آب و هوای فعلی تحت تاثیر تجارت الکترونیک ؟

FM: همه گیر مجبور جهان را در آغوش e-commerce بیشتر از همیشه قبل از. به عنوان یک کسب و کار جهانی ما دیدیم که چگونه این ویروس تأثیر هر کشور است. ما یاد گرفتیم از مارک های ما و عامل تیم در مکان های مختلف—این بود که اگر ما به حال خود ما مینی سازمان ملل متحد برای هدایت ما از طریق. این به معنای ما می تواند اقامت یک قدم جلوتر در حالی که حسابداری به صورت خاص و تفاوت های محلی و یا خواسته. چه چیزی باعث این دوره تعریف شده است که هر کس در حال حاضر در آغوش فن آوری در راه آنها هرگز قبل از انجام—آنها در حال پیوستن به جهان ما. مردم فکر کردند که ما در حال حاضر در عصر اینترنت, اما من فکر می کنم آن را واقعا فقط آغاز شده است.

شما تعطیل عملیات خود را در آغاز زمانی که بسیاری از شرکت های دیگر بودند و از جان گذشته برای یک حضور آنلاین. چرا بود ؟

FM: ما به طور داوطلبانه و به طور موقت بسته برخی از ما جهانی مراکز توزیع در اوج بحران برای حفاظت از همکاران ما و جامعه. اعتقاد من این بود که کار درست را انجام دهید. آن را یک عامل کلیدی در بسیار کم حوادث coronavirus در میان کارکنان ما تنها 0.1%. ما مشتریان ما پشتیبانی می کند. من هرگز دریافت نامه حمایت از آنها را از طول این بحران است.

همه ما جهانی مراکز توزیع در حال حاضر بازگشایی با افزایش ایمنی و بهداشت اقدامات در محل برای تیم ما. بریتانیا از اتحادیه های کارگری در واقع به ما گفت ما یک معیار. همچنین ما شده اند به دنبال نوآوری های جدید برای محافظت از مردم ما است. یکی از این ‘StaySafe’, اختصاصی برنامه فراهم می کند که همکاران ما با سلامت و امنیت اطلاعات, امنیت, به روز رسانی تندرستی نظرسنجی و رزرو تابع اجازه می دهد آنها را برای رزرو جای خود را در دفتر اگر آنها می خواهم به در آمده—ما اجازه می دهد برای اطمینان از پیشرفته اجتماعی فاصله.

چه شده است تعجب آور ترین تغییر در عادات مصرف از مارس?

FM: ما دیده می شود مشتریان با ملاحظه بودن در مورد انتخاب خود به دنبال طرح که آزمون زمان ایستاده. و ما تو را دیدم برخی از روندهای در حال ظهور است که من فکر می کنم ما را دستگیر جمعی سفر از طریق قرنطینه. در آغازین هفته مردم, خرید, زیبایی, مراقبت از خود و ورزشی. بعد از آن به عنوان مردم بالا برده بازی خود را در زوم تماس ما شاهد بهره متمرکز بر “گردن” و پانسمان. گاهی اوقات ما اطلاعات ایجاد روشنگری تصویر چگونه مردم را احساس می کنند.

Yoox's homepage

Yoox

تجارت الکترونیک یک بازار شلوغ. چگونه شما اقامت پیش از بازی ؟

FM: دارد ایتالیایی است که شعار من زنده توسط: غیر dormire sugli alloriبرای استراحت است به روست. به نظر من این به این معنی نوآوری—این چیزی است که مرا هدایت کرده است برای 20 سال است. در سال 2006 ما راه اندازی اولین آنلاین فروشگاه گل سرسبد با Marni و از ما وجود دارد ادامه داد: به ما تخصص فنی برای معتبر ترین لوکس مارک های مد در سراسر جهان است. ما در دوره بعدی مدل در حال حاضر ایجاد یک طرح برای آینده لوکس خرده فروشی با استفاده از YNAP تکنولوژی برای ساخت یک ادغام بدون درز از آنلاین و آفلاین انقلابی تجربه خرید.

[اد. توجه: دوره بعدی اجازه می دهد تا مشتری به بازدید از یک نام تجاری وب سایت برای دسترسی به موجودی در آجر و ملات بوتیک در سراسر جهان به عنوان به خوبی به عنوان YNAP توزیع مراکز اساسا اجازه می دهد یک به فروشگاه آنلاین و آفلاین محصولات به طور همزمان و انتخاب بین داشتن چیزی حمل می شود و یا تلاش آن بر روی فرد در یک فروشگاه. آن است که در حال حاضر شاغل در Valentino.com]

چگونه می توانم هوش مصنوعی و رباتیک موثر بر کسب و کار شما در آینده نزدیک و آینده دور? آنچه که دقیقا آنها را جایگزین?

FM: هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل داده ها در حال کمک به ما در ایجاد خدمات شخصی برای مشتریان و بهبود تجربه خرید. ما Yoox آینه ویژگی با استفاده از هوش مصنوعی و واقعیت تقویت اجازه می دهد تا مشتریان ما را به ایجاد یک آواتار خود را با چهره و ویژگی ها و سعی کنید در سرپرستی لباس در Yoox برنامه.

تصاویر به طور موثر داده های جدید. ما محققان در حال بررسی قدرت هوش مصنوعی به فرایند آرشیو عظیمی از تصاویر. چگونه ما تعادل کسانی که اختلال با لوکس سنتی تعریف عوامل ؟ با ساخت عمدی انتخاب به ادامه انجام انسان چیزهایی است که تکنولوژی قادر است برای ما انجام می دهند. در زمان این معنی خواهد بود که ما آگاهانه رد برخی از دستاوردهای بهره وری امکان پذیر ساخته شده توسط فن آوری. در لحظات دیگر در حال ظهور فن آوری می تواند افزایش لوکس.

من باور دارم که یک روز انسان جنبه ای از طراحی خواهد بود یک انتخاب است. من ساخته شده یک پیش بینی سال گذشته: ما با استفاده از برچسب های مانند ساخته شده در ایتالیا, بریتانیا ساخته شده و طراحی شده در کالیفرنیا, آلمانی, ماشین, ساعتهای سوئیس که انتقال حس با کیفیت به مشتریان است. یک روز “ساخته شده توسط انسان’ برچسب زینت ما اکثر محصولات ویژه.

چگونه می توانم به شما فکر می کنم که همه گیر خواهد شد و ایجاد تغییرات پایدار برای مصرف کننده عادات ؟

FM: من دو رانندگی نیروهای: تکنولوژی و توسعه پایدار. من یک آینده با کمتر مجموعه کمتر تولید کمتر زباله خلاقیت بیشتر و بیشتر حساسیت. وجود دارد, البته, شده است, تقاضا برای این در حال حاضر, اما من امیدوارم که ما می بینیم یک شتاب از این. بیشتر فکر خرید: خرید محصولات با کیفیت است که آخرین تکه های است که می تواند برای یک عمر گرامی و فراتر از آن. به من که لوکس واقعی است.

اتحاد بحران صدا ناقوس مرگ به صورت فیزیکی ذخیره ؟

FM: برخی از آنها صدایی ناقوس مرگ برای فروشگاه های فیزیکی خود را آغاز Yoox در سال 2000. من باور نمی آنها را ناپدید می شوند و سپس من ایستاده این امروز است. من باور دارم که یک اتحادیه می تواند ایجاد شده بین دو جهان—آنلاین و آفلاین—یک نامرئی مرز ادغام با تکنولوژی بالا بردن تجربه. من نیز بر این باورند که ما باید عمیقی مسئولیت برای فعال کردن و حمایت از نسل بعدی کارآفرینی استعداد برای صنعت ما بود که در تکنولوژی و طراحی و ساخت پایداری.

این مصاحبه ویرایش شده است و فشرده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>