بودجه بندی برنامه می تواند کمک به شما در مدیریت پول خود را عاقلانه تر و نگه داشتن زبانه ها در اهداف مالی. در رقابت بین YNAB مقابل نعناع که برنامه طول می کشد خانه طلا ؟

Ramit Sethi

Takeaways کلیدی:

 • بودجه بندی برنامه می تواند به شما کمک کند خود را تحکیم بانکی را بیشتر یک نقش فعال در مدیریت پول خود را و راهنمای شما جهت نیل به اهداف مالی.
 • نعناع ارائه طیف گسترده ای از ابزار بودجه بندی مانند نمره اعتباری نظارت و پیگیری لایحه رفتن فراتر از اساسی مدیریت پول.
 • YNAB منابع مالی از روش های ساده تر و عملی نظر و تشویق کاربران برای زندگی به معنی درون خود از طریق صفحات گسترده و گزارش.

چرا باید من با استفاده از یک برنامه بودجه?

اگر چه هیچ مشکلی با شکستن یک مداد و کاغذ را به شکل یک بودجه دیجیتالی شدن منابع مالی خود را کاهش در هر دو زمان و کاهش کاغذ. بودجه بندی برنامه به شما یک راه مناسب برای اتصال به تمام حساب های بانکی خود و وام و کارت های اعتباری در یک مکان. برنامه ویژگی های متفاوت است اما آنها اغلب شامل درآمد و هزینه های خرابی معامله الگوی داده ها و گزارش ها – همه از مشاهده چشم پرنده.

با که گفت, همه بودجه بندی برنامه ها به همان اندازه ایجاد شده. دو بازیکن برتر در برنامه بودجه بازی نعناع و YNAB. در زیر ما به شما شیرجه رفتن به تفاوت و به همین دلیل ممکن است برای شما بهتر از دیگری است.

پاداش:اگر COVID-19 همه گیر شده شما نگران پول, چک کردن رایگان من Coronavirus تصحیح امور مالی خود را هدایت و محافظت از پول خود را در طول این همه گیر!

چه Mint?

نعناع رایگان برنامه بودجه به طراحی مناسب کاربران از جنبه های مختلف زندگی که گسترده مالی در اولویت است. کاربران می توانند چوب به این نرم افزار ویژگی های ساده مانند ایجاد یک بودجه و یا طبقه بندی معاملات. اما نعناع را ارزش واقعی می آید از تمام فرصت های دیگر برای به دست آوردن بینش به زندگی مالی شما را مانند نمره اعتباری نظارت و لایحه ردیابی است.

ویژگی های نعناع

 • لایحه ردیاب: آیا تا کنون شده است blindsided توسط غیر منتظره بیل ؟ نعناع لایحه ردیاب اجازه می دهد تا شما را به لایحه برنامه پرداخت درون برنامه با هشدار برای آینده پرداخت خرما به علت.
 • صرف الگوهای: پس از چند ماه از معاملات نعناع را به شما نشان می دهد تفکیک هزینه های خود را. شما می توانید انتخاب کنید که چگونه به جلوه داده ها: دسته, توسط تاجر یا با بودجه تگ.
 • نمره های اعتباری نظارت: شما در زمان واقعی دسترسی به نمره اعتباری خود را به شما اجازه می دهد به یاد داشته باشید هر گونه افزایش یا کاهش دهد.
 • سرمایه گذاری بینش: اطلاعات بیشتر در مورد پرتفوی سرمایه گذاری خود را شکست و آنچه (در صورت وجود) مدیریت سرمایه گذاری هزینه های شما پرداخت.
 • روزانه بودجه: با استفاده از نعناع را بودجه بندی شما می توانید مانیتور خود را هر روز صرف و تجزیه و تحلیل که در آن پول خود را در حال رفتن.
 • اهداف: ایجاد اهداف مانند پرداخت بدهی و یا صرفه جویی در یک صندوق اضطراری در داخل نرم افزار.

اشکالاتی از نعناع

 • عدم آینده گرا بودجه: شما نمی توانید ویرایش یک ماه آینده بودجه جلوتر از زمان اگر شما می دانید که منابع مالی خود را تغییر خواهد کرد. متاسفانه شما نیاز به صبر کنید تا زمانی که برای اولین بار از ماه خود را برای شروع جدید بودجه ماهانه.
 • قریب به اتفاق اطلاعات بیشتر: اگر شما جدید به بودجه می توان آن را تهدید آمیز را در تمام برنامه را از ویژگی های. زنگ ها و سوت ممکن است بیش از حد برای کاربران هنوز هم یادگیری طناب.

چه YNAB?

YNAB کوتاه برای شما نیاز به یک بودجه. آن را پرداخت بودجه برنامه طراحی شده در اطراف خود را پس انداز و صرف قوانین. به جای باور است که بودجه = محدودیت YNAB کمک می کند تا شما هیجان زده در مورد تعیین اهداف و دستیابی به آنها. چهار اصل قوانین برای مدیریت پول در این برنامه به شرح زیر است:

 1. به هر دلار یک شغل
 2. خود را در آغوش هزینه های واقعی
 3. رول با مشت
 4. سن پول خود را

ویژگی های YNAB

 • گزارش: نمودار و نمودار به شما بصری تصویر از امور مالی خود را به عنوان یک کل.
 • هدف ردیابی: YNAB اجازه می دهد تا شما را به مجموعه بودجه بندی اهداف مانند صرفه جویی در مقدار مشخصی از پول و یا گرفتن خارج از بدهی کارت اعتباری.
 • بودجه هم این است تخصصی از ویژگی های که باعث می شود آن را آسان تر برای به اشتراک گذاری حساب های خود را و عادات هزینه های خود را با شریک زندگی. مراقب باشید با این قابلیت اگر… “عسل آیا شما متوجه شما بدست دونات هشت بار جداگانه در این ماه به تنهایی؟”
 • آنلاین رایگان کارگاه های آموزشی: YNAB می دهد کاربران آن دسترسی به ثروت از ویدئو زندگی می کنند منابع به یاد بگیرند که چگونه برای رسیدگی به پول خود را بهتر است.
 • پشتیبانی از مشتری: دریافت پاسخ سوالات خود از طریق ایمیل و یا از طریق نرم افزار خود کمک پلت فرم.

جایزه: داشتن بیش از یک جریان درآمد می تواند به شما کمک کند از طریق دوران سخت اقتصادی. یاد بگیرند که چگونه به شروع به کسب درآمد پول در کنار با من رایگان راهنمای نهایی برای ساخت پول

اشکالاتی از YNAB

 • مینیمالیستی امکانات: بر خلاف نعناع YNAB است ساده تر تنظیم. برای جزئیات گرا مردم مینیمالیسم از نرم افزار ممکن است به عنوان مفید است.
 • رایگان نیست: اگر چه شما نیاز به پرداخت هزینه برای استفاده از YNAB نرم افزار ارائه می دهد یک محاکمه رایگان بنابراین شما می توانید تست اینکه آیا این نرم افزار برای شما مناسب است قبل از ارتکاب.

بودجه بندی برنامه: پیدا کردن مناسب

بودجه بندی نیست پر زرق و برق اما این بدان معنا نیست که مهم نیست. یا با استفاده از نعناع یا YNAB می تواند کمک به افزایش سواد مالی خود. هر دو برنامه ارائه کاربر پسند ابزار بودجه بندی و یک راه برای همگام سازی تمام حساب های خود را در یک مکان. برای کاربران که می خواهند به یادگیری به معنی درون خود زندگی می کنند و صرف عاقلانه YNAB ممکن است یک برنامه بهتر از آن no-frills رویکرد به پول است. برای کسانی که ترجیح می دهند بیشتر ویژگی های جامع مانند نمره اعتباری نظارت و توانایی برای پیگیری بیشتر بودجه بندی نعناع یک انتخاب عالی است.

آیا می دانید درآمد بالقوه خود را?

من پتانسیل درآمد مسابقه و دریافت گزارش های سفارشی خود را بر اساس نقاط قوت منحصر به فرد و کشف چگونه برای شروع به ساختن پول اضافی در عنوان کمی تا یک ساعت.

شروع مسابقه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de