david-2

در نهایت Schitt نهر شدن به فصل جوایز به رسمیت شناختن آن را سزاوار شش فصل

ما عشق Schitt نهر. ما فکر می کنیم هر کسی که آن را دیده است باید آن را دوست دارم و که شامل این گروه از بینندگان که نامزد را نشان می دهد به صورت سالانه جوایز نجومی که اساسا توبیخ این خنده دار و دلگرم کننده کانادا سری پنج از شکوه فصل است.

اما در این سال نیست. نه — این سال نامزد امی فقط بیرون آمد و Schitt نهر در حال ساخت برای پنج فصل از جوایز آن را سزاوار و برنده نشد. نشان می دهد یک مجنون 15 نامزد. ما جمع آوری یک لیوان zhampagne به آن است.

Schitt نهر گل اول خود را-تا کنون چهار نامزد امی سال گذشته و آن نیست تا پایان گرفتن خانه و حتی یکی از کسانی که طلایی غنائم. اگر شما را دیده ام یک قسمت (به خصوص از بعد از فصل زمانی که ما گریه در واقعا دلگرم کننده لحظات فقط به عنوان اغلب به عنوان ما خندید خنده دار آنهایی که) شما می دانید که چگونه جنایی است. نشان می دهد سزاوار به رسمیت شناختن. بازیگران سزاوار به رسمیت شناختن. نویسندگان تولید خدمه. آنها همه Emmys با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.

البته این امکان وجود دارد که Schitt نهر هنوز هم نمی برنده تمام جوایز آن را سزاوار این سال با وجود اینکه نامزد 15 از آنها. اما این واقعیت که ما در حال حاضر به قبول در حال حاضر, بنابراین بهانه ای ما در حالی که ما به نوبه خود در برخی از ماریا کری و جشن در پیش است.

جوایز Schitt نهر است تا برای این سال عبارتند از:

  • برجسته سریال کمدی
  • برجسته نوشتن برای یک سریال کمدی (برای دو قسمت جداگانه)
  • Outstanding Lead Actor in a Comedy Series: Eugene Levy
  • برجسته منجر بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال کمدی: Catherine o’hara
  • برجسته بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال کمدی: Dan Levy
  • برجسته بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال کمدی: آنی مورفی
  • به علاوه یک تن از دیگر جوایز برای برجسته کارگردانی, ریخته گری, costuming یک ظاهر طراحی شده, در حال ویرایش, و بیشتر.

Dan Levy ارسال شده برای اولین بار در توییتر توسط retweeting اعلام رسمی از Schitt نهر حساب اضافه میکند: “برای یک بار من لال هستم.”

او بعدها به دنبال آن است که با احساسی Instagram پست نوشتن “هست. امروز صبح شده است باور نکردنی ترین جای تعجب است. ما در حال ضعف و پر از قدردانی برای این شناخت. Unfathomably افتخار ما کمی نشان می دهد.”

اگر شما بخواهید ما آن را سزاوار ترین مجموعه ای از نامزد جایزه احتمالا در امی تاریخ است. در حال حاضر از آن زمان برای Schitt نهر بروید و همه آنها را برنده. این تنها راه برای به دست آوردن عدالت برای کمی الکسیسکه نبود نامزد دریافت یک جایزه. یک تقلید مسخره امیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im