قایق بادبانی دکتر ؟ این 164-پا ادم بددهن و ماجراجو می تواند تبدیل به یک شناور بیمارستان

در حالی که حمایت از عروق نشان دهنده رو به رشد بخش از جهان ترجمه شده آنها به ندرت شیک. این no-frills اسب های کاری تمایل به نفع عملکرد بیش از فرم اما اکو قایق بادبانی فقط حرف اسکریپت با قابل توجه طراحی جدید شناخته شده به عنوان پروژه اکو بشردوستانه حمایت از کشتی.

استرالیا حیاط با همکاری لندن با استودیو Bannenberg & Rowell و Incat Crowther نیروی دریایی معماران برای ایجاد 164-پا ادم بددهن و ماجراجو است که در راستای “بشردوستانه مشتریان به دنبال حمایت از ماموریت های انسان دوستانه در به چالش کشیدن از راه دور و کم عمق آب محل.”

ساختمان در پروژه اکو ماجراجویی پشتیبانی قایق بادبانی (ASY) که رونمایی شد در سال 2017, این multihull جفت یک طرح کاربردی برای حرکت تن از تجهیزات پزشکی با خوش تیپ بیرونی که حیاط شناخته شده است. هدف از HSV است به عنوان پریشان و پزشکی مربوطه به هر سایه کشتی را می توان بدون به خطر انداختن عملکرد و قابلیت re-انطباق با mothership.

پروژه اکو HSV می تواند سفارشی برای هر مالک مورد نیاز است. داخلی ممکن است با نصب پزشکی اتاق آزمایشگاه پزشکی تامین فضای ذخیره سازی و همچنین جدا شده اتاق درمان در خارج, که از ویژگی های خاص پیکربندی سیستم تهویه مطبوع به ارائه 100 درصد هوای تازه و به حداقل رساندن خطر آلودگی.

Project Echo Humanitarian Support Vessel

اکو قایق بادبانی

بیرونی همچنین ورزش گسترده عرشه عقبی که همراه با یکپارچه حمل و نقل-عرشه ریلی-سیستم چفت و بست. عرشه می تواند جای زیادی مناقصه تجهیزات پزشکی و یک هلیکوپتر برای پشتیبانی medevac مهمان یا انتقال. در بالا از آن, سنگین, 12-تن بند انگشت بوم جرثقیل می تواند مورد استفاده قرار گیرد به حرکت به ظروف حمل و نقل, ساخت تحویل حیاتی لوازم پزشکی و یا حتی آب آشامیدنی بسیار آسان تر است.

عملکرد عاقلانه رگ استثنایی ارائه می شود بهره وری سوخت و 4000 مایل محدوده. او ساخته شده است به آب و دشوار اقیانوسی شرایط بنابراین هیچ مقصد از حد است.

“ادم بددهن و ماجراجو پلت فرم ارائه می دهد ثبات سوخت دامنه و فضا—ارائه ایده آل کشتی مادر برای ماجراجویی و عملیات بشردوستانه در هر زمان که نیاز ممکن است بوجود می آیند” ریچارد Bannenberg مدیر عامل در Bannenberg & Rowell گفت: در آزادی مطبوعات.

داده, در شرایط کنونی, گربه می تواند ثابت کند بسیار مفید در انتشار Covid-19 واکسن به مکان های از راه دور که در آن روز می رسد.

چک کردن عکس های بیشتر از ادم بددهن و ماجراجو زیر:

Project Echo Humanitarian Support Vessel

اکو قایق بادبانی

Project Echo Humanitarian Support Vessel

اکو قایق بادبانی

Project Echo Humanitarian Support Vessel

اکو قایق بادبانی

Project Echo Humanitarian Support Vessel

اکو قایق بادبانی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>