نوشته شده در آب: این 135-پا ترجمه شده همراه با تطبیق قلم

برای هر کسی که به فکر خرید یک قایق بادبانی Dynamiq ساخته شده است که بسیار لذت بخش تر به ورود به سیستم در خط خال خال با لوکس سفارشی قلم که پس از مدل این شرکت GTT 135 ترجمه شده.

این قلم پروژه در مورد زمانی که جوزپه Aquilla صاحب شهرت 108 ساله, ایتالیایی, قلم ساز Montegrappa بازدید Dynamiq در اوایل سال جاری اشاره کرد و خویشاوندی بین شرکت. “سهم ما از بسیاری از ارزش های مشابه مانند اصرار بر کیفیت craftmanship و نوآوری” Aquilla می گوید.

برای Dynamiq آن را بخشی از یک جریان طرح موناکو-بر اساس سازنده به تراز خود را با قایق بادبانی دیگر بالا پایان لوازم جانبی که موجب افزایش هدف خود را از کیفیت و لوکس. اخیر دیگر شرکای شامل Fürstenberg ظروف از آلمان و کارتر و سفید, یک اماراتی پارچه تولید کننده.

Pen

تلطیف Montegrappa قلم دارای رنگ که شبیه به Dynamiq GTT 135. حتی پایان چوب است مانند سر از قایق بادبانی. Dynamiq قایق بادبانی

قلم غلتکی توپ دارای یک بدنه فلزی که منحنی به تقلید قایق بادبانی را خط می آید و در یک شامپاین نقره ای است که همچنین مسابقات قایق. پایان قلم به پایان رسید با چوب واقعی به معنای شبیه یک عرشه و آن طلا کلیپ جیب است Dynamiq نام برجسته در امتداد آن است. قلم و قایق بادبانی و به اشتراک گذاری یک مدل به نام GTT 135 و Montegrappa حتی ارائه می دهد یک شبیه خرید رویکرد پویا است: یک محصول پایه است که می توان از طریق آنلاین configuration tool. در این مورد هر کسی که خرید یک قایق بادبانی می تواند اضافه کردن قلم به عنوان یک گزینه.

با هر موردی که تجدید نظر به “می” بیش از “نیاز” یک قلم باید القای تمایل و یا اضافه کردن ارزش. Montegrappa را قلم آیتم های جمع آوری و آن پایه غلتکی توپ در شروع $225 افزایش می یابد و به هزاران برای خطوط ویژه. آن قلم را با قلم با طلا nibs اجرا و حتی بالاتر.

اضافی قلم برای مطابقت با دیگر Dynamiq مدل انتظار می رود بعد از این سال. در حالی که این نوشتن پیاده سازی ممکن است لزوما کمک به حرکت اقیانوس آنها اجازه خواهد داد که به تسخیر یک دریا از کلمات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>