work-from-homes-clothes
suedhang/گتی

نویسنده و چهره اصلی واکنش پس از استدلال مردم نباید پوشیدن sweatpants اگر آنها WFH

در مارس 17, یک لس آنجلس تایمز نویسنده منتشر پلاریزه نظر قطعه است که برخی ممکن است در ابتدا فکر می کنم طنز است. داستان را با تیتر “به اندازه کافی با WFH sweatpants. مانند بزرگسالان شما در حال گرفتن پرداخت می شود” و آن را استدلال می کند که اگر شما پانسمان تا دوست دارم که چگونه شما به طور معمول برای این کار پس از آن شما سزاوار نیست چک و شما قطعا نمی احترام خود را رئیس و یا همکاران.

در حالی که ما طرفداران آزادی بیان و کسی که می تواند لطفا به یاد این شخص که به همین دلیل بسیاری از ما گیر کار از خانه است که به دلیل یک ویروس (که ما هیچ واکسن هنوز) در حال حاضر ظهور جهان و اخلال در تقریبا در هر جنبه از زندگی ما ؟

نویسنده می گوید: “من منتظر تماشا و کمی زبان من در طول ماه گذشته از این بیماری همه گیر ناشی از کار از خانه دوران اما من فقط می توانید آن را هر بیشتر. لطفا می تواند به همه ما قرار داده و دور آن sweatpants موشی خاکستری, قدیمی دهه دانشگاهی مانتو و مبهم لیگ کوچک بیس بال کلاه و شروع به ما کاری به دنبال مانند ما سزاوار حقوق ما به اندازه کافی خوش شانس به کسب درآمد در حالی که جهان اطراف ما برنز؟”

یکی دیگر از واکسن که احساس کمی زیر کمربند (اگر شما با پوشیدن یکی است) نویسنده می گوید: “پیمایش گذشته یک عکس از رواج editor-in-chief, Anna Wintour, نشستن در خانه اش در sweatpants یا روشن کردن تلویزیون برای پیدا کردن CNN لنگر Chris Cuomo, ماندم, به در زیرزمین دوره نقاهت بعد از COVID-19 و چادری در یک پیراهن گاه به گاه به جای استفاده از یک ژاکت ، لباس پیراهن و کراوات است که عمیقا نگران کننده به عنوان سیاه و سفید عکس از جیم هنسون برگزاری یک دست نگاه داشته تا آرنج خود را در سبز شاسی Kermit the Frog.” آیا او واقعا dissing یاد Anna Wintour? او برای شکایت که Chris Cuomo نیست در یک لباس پیراهن پس از مبارزه با COVID-19?

اگر شما احساس می کنید مورد حمله شما به تنهایی نیست. مقدار زیادی را در پاسخ به این “داغ” را با خروشد خشم تنها مردم از اینترنت هستند قادر به بیان. با خشم از یک هزار وبلاگ نویسان بسیاری در پاسخ به لس آنجلس تایمز‘ ارتقاء مقاله در توییتر با اشاره به اینکه چگونه ناقص از نظر قطعه است.

نویسنده همچنین ممکن است فراموش کردن که هر فرد شاغل لوکس با داشتن زمان به لباس تا برای کار در حال حاضر. در حالت عادی جهان به خصوص اگر مردم و فرزندان آنها می توانند آنها را رها کردن در مدرسه. از آغاز قرنطینه مدارس در سراسر کشور تعطیل است که به معنی پدر و مادر گرفته اند در شغل دوم به عنوان معلمان است. بسیاری از مدارس در واقع تنها با تکیه بر پدر و مادر را به مطمئن شوید که دانش آموزان خود را به پایان برساند روزانه درس و تمرین P. E. در هر چه ظرفیت آنها می توانند. بنابراین شاید پرتاب یک جارچی و مطمئن شوید که شما خوب, جین, در حال تمیز نیست در بالای لیست ما را از اولویت های. من مطمئن هستم که اگر مهر نویسنده کودکان و نوجوانان اما آنچه روشن است این است که او باید امتیاز از قرار دادن زمان و فکر کردن به کمد لباس خود را انتخاب کند.

آنچه که شما تصمیم به پوشیدن در طول این پر تنش بی سابقه بار به طور کامل به شما. اگر با پوشیدن ساق پوش, چون فکر قرار دادن در شلوار جین تنش شما را پس از آن که خوب است. اگر شما انتخاب می کنید به دوباره بپوشید که “موشی” سرعت باد برای دو هفته متوالی چرا که شما بیش از حد می ترسم برای رفتن به یک ماشین لباسشویی (و یا اجرا از مواد شوینده) که همچنین خوب است. جهان طبیعی نیست در حال حاضر! شما یک ادم نامرتب و کثیف شما در حال مقابله هستند و شما زنده ماندن در حال حاضر. بنابراین اجازه دهید سعی کنید برای نشان دادن کمی بیشتر شفقت — به دلیل شفقت می رود هرگز از سبک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im