مگر اینکه شما با پوشیدن یک جلیقه ضد گلوله, شانس خوب وجود دارد که به ضرب گلوله به طور مستقیم در قفسه سینه خود را می تواند منجر شما بودن کشته شدند. اما در گذشته ما را دیده اند که چگونه گاهی اوقات زندگی شما ذخیره شده است که در آن گلوله نتواند آن علامت با تشکر از اشیاء قرار می گیرد در جیب جلو.

تبلیغات

در مورد 30 سال کاری او تا به حال زندگی به طور بالقوه ذخیره شده زمانی که ایمپلنت سینه به ظاهر منحرف گلوله که در غیر این صورت او را کشته است. داستان منتشر شد به گلی مجله پزشکی هفته گذشته و به نظر می رسد که این به خوبی می تواند اولین نمونه از یک سیلیکون ایمپلنت سینه صرفه جویی در زندگی است.

این مورد در واقع صورت گرفت در سال 2018 که در آن بر اساس این گزارش این زن که به ضرب گلوله کشته شد در واقع راه می رفت و خودش را به او محلی اورژانس پس از اینکه به ضرب گلوله در قفسه سینه. به حیرت از پزشکان و پرستاران در حضور زن به نظر می رسید خوب بود و صحبت کردن با وجود در نظر گرفتن یک گلوله به قفسه سینه.

به نظر می رسد که با توجه به سیلیکون ایمپلنت سینه گلوله منحرف شد دور از او ارگان های حیاتی است. در حالی که او را حفظ جراحات ناشی از گلوله نقطه ورود که منجر به شکسته دنده او شد و در غیر این صورت خوب و کامل ساخته شده بازیابی.

صحبت کردن, CNN, Dr. Giancarlo McEvenue گفت: “گلوله زخم مطلب در سمت چپ سینه, اما شکستگی دنده در سمت راست. گلوله وارد پوست در سمت چپ و سپس ricocheted در سراسر جناغ سینه به سینه و او را شکست دنده در سمت راست. ایمپلنت باعث تغییر در مسیر گلوله.”

McEvenue می افزاید:”در سمت چپ قلب و ریه ها — اگر گلوله رفته اند به قفسه سینه او را به حال یک مقدار جدی تر احتمالا زندگی-تهدید و آسیب است.”

در زمینه پزشکی. بیشتر بخوانید درباره سلامت. منبع: نسخه.سی ان ان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de