زن عمدا سرفه مشتری در کوئینز بیگل فروشگاه


woman-coughs-on-other-woman
Good Morning America/Youtube

زن عمدا سرفه در یکی دیگر از مشتری پس از او خواسته شده بود که به پوشیدن ماسک

یک زن نیویورک در تصویری عمدا سرفه در یکی دیگر از مشتری پس از اینکه از او خواسته به پوشیدن ماسک به سرعت ویروسی رفت. در حال حاضر زن او تجاوز شده است صحبت کردن در مورد تجربه وحشتناک.

آلیسون Goodbaum صحبت Good Morning America در مورد آنچه اتفاق افتاده در شهر نیویورک بیگل و قهوه خانه در آستوریا در ژوئن 6. Goodbaum گفت: او را دیدم زن سرفه در حالی که انتظار برای سفارش و تصمیم به چیزی می گویند به کارکنان. “من نمی می گویند هر چیزی به او” Goodbaum گفت. “این نه جای من به می گویند هر چیزی به او به طور مستقیم هر چند من گفت: کسی که کار وجود دارد من گفت: کارکنان است که به اعتقاد من آنها باید اجرا ماسک قانون است.”

ظاهرا زن شنید Goodbaum و تصمیم به گرفتن امور به دست خود او فریاد در او “بیا در من به صورت من” و سپس سرفه خود را قبل از راه رفتن به عقب برای گرفتن سفارش. با توجه به Goodbaum زن گفت که او تا به حال خوب “آنتی بادی” و نیازی به پوشیدن ماسک.

“هنگامی که او به من آمد و سرفه در من احساس کردم نفس خود را و من آن را احساس شما می دانید در صورت خود را مثل وقتی کسی عطسه و آنها بسیار نزدیک به شما” او گفت:. “به طوری که بخش بسیار نامطلوب… من شوکه شده بود که او آمد به سمت من می خواهم که و که که او واکنش اولیه بود به سرفه ، و من واقعا ترسیده بودم چون فکر می کردم که آیا او در واقع آلوده کردن من؟”

نیویورک دولت دستور نیاز به تمام نیویورکی به پوشیدن پوشش چهره “زمانی که خارج از خانه خود را اگر آنها نمی تواند حفظ حداقل 6 فوت از دیگران است.”

Goodbaum است پس از ثبت گزارش پلیس و انجام داوطلبانه قرنطینه تا COVID-19 نتایج آزمون در آمده که مایه تاسف است داده او کمک کرده تا او پدر و مادر سالمند. “من رفتن به خرید مواد غذایی برای آنها. پدر من نیاز به حمایت برسه. … اما آن را قطعا بوده و عاطفی در هفته” Goodbaum گفت CBS2 نیویورک.

“من شماره یک پیام واضح است که فقط به پوشیدن ماسک هنگامی که شما در داخل” Goodbaum گفت. “لطفا فقط این را جدی بگیرد. و دوباره آن را فقط در قلمرو ناشناخته برای همه ما است. و ما قصد داریم به همه این مراحل در حال بازگشایی در زمان های مختلف در سراسر کشور است. و من فکر می کنم که شما می دانید که هیچ کس می خواهد برای رد گم کردن. هیچ کس می خواهد به یک گام بزرگ به عقب است. و من فکر می کنم که این چیزها اتفاق می افتد وجود دارد احتمال بیشتری است که می تواند اتفاق می افتد. این فقط در مورد شما. آن را در مورد نگه داشتن جامعه خود را امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im