با رکورد Covid-19 موارد متحده معکوس رستوران و بار, Reopenings

در سراسر جنوب نیمی از ایالات متحده از کالیفرنیا به فلوریدا Covid-19 موارد صعودی طولانی نیست پس از این کشور آغاز شد بازگشایی اقتصاد است. آریزونا یک رکورد برای عفونت های جدید در روز شنبه به عنوان فلوریدا و جورجیا در حالی که تگزاس شکست خود را ضبط و برای بستری شدن در بیمارستان برای پنجمین روز متوالی. کالیفرنیا, می سی سی پی و آلاباما نیز رکورد جدید Covid-19 مورد در هفته گذشته.

به تازگی فردی رستوران ها و کافه ها شروع به بسته شدن اراده خود را هنگامی که یک یا بیشتر از کارکنان خود را آزمایش مثبت است. در حال حاضر دولت در حال اقدام در مقیاس بزرگتر برای سرکوب این بیماری همه گیر. در روز جمعه هر دو در تگزاس و فلوریدا—که فرمانداران بوده و گوش خراش خود را در مورد متحده توانایی بازگشایی با خیال راحت—تا به حال برنامه خود را اجرا بی پروا به واقعیت است. پس گرگ ابوت تگزاس و ران DeSantis فلوریدا ساخته شده یک مورد-در صورت بسته شدن میله در طول هر دولت در مواجهه با رشد بحران بهداشتی.

“اگر من می تواند به و ازنو هر چیزی, آن را احتمالا خواهد شده اند به کم کردن سرعت باز کردن میله در حال حاضر شاهد پس از چگونه به سرعت coronavirus گسترش در نوار تنظیمات” ابوت گفت KVIA یک وابسته به ABC در ال پاسو در روز جمعه.

در هوستون بحران است به خصوص حاد. روز پنج شنبه در هوستون تگزاس مرکز درمانی بزرگترین بیمارستان در کشور به 100 درصد ICU ظرفیت.

“من شگفت زده شده توسط این منظور نزدیک به دلیل مقدار فزاینده Covid-19 مورد در شهر و دولت” آلبا Huerta صاحب تحسین نوار Julep در هوستون می گوید Robb Report. “من شگفت زده شد که بارها در زمان بزرگ سرزنش هنگامی که وجود دارد بسیاری از عوامل دیگر که با سنن و اوایل بازگشایی اقتصاد در عدم حمایت از ساختار صنعت خدمات و همچنین تعجب است که وجود دارد نبود یک دستور دولت برای ماسک در رابطه با بازگشایی.” ابوت هنوز هم نمی موظف ماسک در تگزاس, اما, شهرستان هریس در حال حاضر نیاز به آنها را در هوستون.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom ساخته شده است که با پوشیدن ماسک در مکان مورد نیاز ایالت در ژوئن 19, نمی, نزدیک به تمام میله ها در گلدن استیت اما در یکشنبه هدفمند شهرستان که در آن شیوع داشت خونتان.

هر چند او بسته میله در حالت ستاره تنها ابوت مجاز رستوران را باز باقی می ماند برای ناهار خوردن در سرویس اما کاهش ظرفیت خود را از 75 درصد به 50 درصد است.

“ما شده است با دقت به تماشای سنبله در موارد پس ما ظرفیت بازگشت به 50 درصد حدود یک هفته و نیم قبل از فرماندار ابوت اعلام روز جمعه” کریس چوپان صاحب چندین هوستون رستوران از جمله گرجستان جیمز می گوید Robb Report. چوپان بود و به تازگی در دیو چانگ پادکست به بحث در مورد اقدامات فوق العاده خود را در رستوران ها مصرف شد برای در امان ماندن اما حتی اذعان کرد که او را دیدم بسیاری از مکان های نزدیک شدن به بازگشایی با همان مقدار از احتیاط. “نا امیدی من می آید از این واقعیت است که ما لازم نیست که مقدار زیادی از راهنمایی از ما محلی و ایالتی یا دولت فدرال است.”

برنده جایزه هوستون نوار صاحب بابی Heugel استفاده کرده است خود را رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر به صدای سرخوردگی خود را. او را به نام دولت برای اجرای ماسک استفاده توسط کاربران و برجسته است چگونه دیگر کافه ها و باشگاه ها در منطقه را توجه به ظرفیت و اجتماعی فاصله دستورالعمل. میله ممکن است تمدید, دولت موظف به خاموش کردن به این دلیل و آنها تعجب آنچه در آینده. “از نوار صاحب دیدگاه ما یک چاره اندیشی موقت در اولیه بسته شدن اقتصاد” هورتا می گوید. “و از آنجا که ما در حال حاضر تنها کسب و کار بسته میله و یک قایق سواری در محل [تگزاس نیز بسته کسب و کار است که اجاره innertubes به شناور پایین رودخانه] ما به وضوح هنوز هم یک چاره اندیشی موقت است.”

موج جدیدی از بسته شدن در یک مخاطره آمیز برای صنعت مهمان نوازی به عنوان وجوه فدرال در دسترس ساخته شده در اوایل روز از این بیماری همه گیر در حال خشک شدن است. اضافی $600 بیکاری یارانه منقضی می شود در جولای 31 و رستوران ها و کافه ها که دریافت حقوق و دستمزد برنامه حفاظت از وام های سوخته از طریق آن پول به بازگشایی شده است. “ما PPP رفته است و اگر چه ما در حال هل دادن برای رستوران ها قانون-صندوق تثبیت می کند و بستگی دارد که” چوپان می گوید. “من می خواهم به هر گام من می توانم به اطمینان حاصل شود کارکنان من است سالم از لحاظ جسمی و مالی. آن را مانند راه رفتن یک طناب محکم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>