با یکپارچه Soundbar این لوکس جدید است که به عنوان هوشمند به عنوان شما می خواهید آن را به

قبل از همه گیر مجبور purveyors از بالا پایان کالا به شروع به فروش همه چیز از قایق بادبانی به املاک و مستغلات دیجیتال, سیستم عامل, Duxiana—سوئد لوکس تشک-ساز—شد و در حال حاضر برنامه ریزی برای آن ارائه جدیدترین تخت های Dux یکی آنلاین. و با توجه به این که آن ساخته شده بود برای انطباق با لرز از زندگی مدرن وجود دارد احتمالا هیچ جایی بهتر برای آن است.

در این بستر است که اولین محصول 90 ساله شرکت فروخته است حاضر شده است در آثار حدود دو سال است. بخشی از این زمان اختصاص داده شده بود به کار با مستقر در کالیفرنیا صوتی نام تجاری Stellé به توسعه هوشمند soundbar است که ادغام به پایان رختخواب. که ماژول که در دسترس خواهد بود در پاییز سازگار با الکسا پس از آن می توانید همه چیز را از شما گفتن آب و هوا برای سازماندهی بیداری و خواب روال خود را با دیگر دستگاه های هوشمند و لوازم.

Dux One Bed

با یک جابجایی بالا پد برای تمیز کردن آسان و یک اسلات برای هوشمند بلندگو Dux یک تخت بسیار قابل تنظیم است. مارکوس Lawett/Duxiana

“ما فکر می کنیم که این فناوری می تواند کمک به کنترل و بهینه سازی اتاق خواب تنظیمات: دمای هوا, رطوبت—همه چیز از پرده به خاموش کردن تلویزیون اگر شما که در اتاق خود گفت:” Duxiana مدیر عامل شرکت هنریک Ljung عضو چهارمین نسل از خانواده خود را برای اجرای کسب و کار در یک مصاحبه با Robb Report. “آن را در آوردن فن آوری برای کمک به بهبود و بهینه سازی خواب محیط خارج از تشک.”

که فن آوری به دست آورد بررسی خوب زمانی که آن را نشان داد در لوازم الکترونیکی مصرفی نمایش در اوایل این سال است. هنوز Duxiana ساخته شده است آن را اختیاری برای کسانی که ترجیح می دهم نه به یک هوش مصنوعی دستیار صوتی تعبیه شده در تشک خود را.

و حتی بدون زنگ ها و سوت Ljung با اعتماد به نفس است که Dux یک “جهش بزرگ” به راحتی در مقایسه با تشک های دیگر شما می توانید خرید آنلاین. این برند سابقه به نظر می رسد برای حمایت از این مفهوم است. پس از همه Duxiana باعث می شود تخت ترجیح داده شده توسط برخی از بهترین در جهان شناخته شده و هتل ها. اگر شما صرف یک شب در برج آل عرب در دبی سوری در شهر نیویورک یا Setai در میامی, شما در حال حاضر خواب در یکی از Duxiana مدل های.

Dux One Bed

گزینه های برای Dux یکی وجود دارد: شما می توانید همه چیز را از پا ارتفاع به بالین اثاثه یا لوازم داخلی پارچه. Duxiana

تخت باارزش برای چگونه به خوبی آنها مطابق با بدن است که Ljung اعتبارات خود را به سیستم منحصر به فرد از پیوسته چشمه. “مدولار” گاهی اوقات احساس می کند مانند یک کم اجاره پوياست اما آن را مناسب اینجا هستید:: همه اجزاء منحصر به فرد در ارائه آسان به جایگزین اگر آنها آسیب دیده و یا فرسوده در طول زمان است.

این تخت نیز غیر قابل تنظیم است. به شوخ طبعی شما می توانید سفارش Dux یکی از با آنلاین تخت سازنده ابزار است که اجازه می دهد تا شما را به را انتخاب کنید همه چیز را از ارتفاع مواد و رنگ پاها به اختیاری تخت دامن و headboards در سایه خنثی بسته به نوع نگاه شما در حال تلاش برای رسیدن به. بالا پد قابل جابجایی برای تمیز کردن آسان و Duxiana ریز لحن چشمه در صورتی که تا کنون سقوط خارج از ضربت سخت زدن.

این یک راه برای ساخت اما Ljung معتقد است این یک منطقه که در آن Duxiana نیازی به نوآوری.

“اجازه دهید آن را در این راه” او گفت:. “ما در عشق با بهار ما سیستم تا زمانی که ما پیدا کردن چیزی دیگری که ما باور می کند این کار بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de