با کمک از Millennials, مزایده آنلاین پر رونق در Covid عصر

برخی از مردم هنوز هم بلک در خرید یک جفت از طراح کفش راحتی آنلاین و لذت بردن از tactility از تلاش یک لباس در فرد; اما $1.34 میلیون جواهر دستبند با پوسته یا بیب روث را در سال 1921 صفحه اصلی-اجرای بیس بال خفاش فقط خجالتی از $1 میلیون دلار تمام قرآن ، هیچ مشکل. این Covid بحران ایجاد کرده است بسیاری از جهان جدید و خرید کور یکی از آنها است. برای کسانی که با جیب عمیق, پول است که هنوز هم وجود دارد و با خریداران خارش به صرف صنعت اقتباس سریع.

“ما فروش آنلاین برنامه راه اندازی در سال 2016 می گوید:” بروک Lampley, Sotheby نایب رئیس که در آن کارتیه دستبند فروخته شد در ماه گذشته. اینجا قیمت ضبط شد و همچنین زمانی برای کنیاک ($118,580) به فروش می رسد در هر حراج (از جمله زنده فروش). “چه چیزی جدید است که واقعا حجم و مقیاس برنامه: در سال 2020 به تاریخ ما برگزار 92 آنلاین, مزایده جمعا به مبلغ 150 میلیون. که بیش از دو برابر تعداد فروش در مدت مشابه در سال 2019 و بیش از شش برابر ارزش کل. بسیاری از فروش است که در اصل برنامه ریزی شده بود زندگی می کنند تبدیل به آنلاین در Covid دوره که به انجام بهتر در یک فرمت آنلاین است که آن را در اصل زندگی تکرار,” او می گوید.

قالب جدید طراحی های مختلف مخاطبان است. سی درصد از داوطلبان در حال حاضر زیر 40 سال است. در برخی از فروش این رقم رسیده است و 50 درصد از قبیل ساعت و مانگا. با وجود تمام حجم آنلاین وجود دارد هنوز هم گاه به گاه حراج زندگی می کنند اتفاق می افتد, اما آنها به نظر می رسد تقریبا تعجب آور: امروز مثلا ساتبی در حال حاضر خواهد شد حراج زندگی می کنند از مجموعه ای از مادام العمر oenophile در یک میراث از دیرین خبره و بیشتراز جمله تصفیه رفتار مانند یک Haut Brion سال 1989 یک Mouton روچیلد 1982 و methuselah از Domaine de la Romanée Conti 1993 Richebourg.

آرتنا: انعکاس این واقعیت است که آنها در حال خرید و فروش آنلاین در حالی که با این حال وجود داشته است برخی تعجب آور موفقیت در مستند. “ما برگزار شد بسیار موفق آنلاین-فقط فروش نسخه های خطی — که برای اولین بار ما به فروش می رسد نسخه های خطی است که در قالب می گوید:” پاتریک ماسون, مدیر عامل. “این فروش ساخته شده جهان-رکورد قیمت برای یک نامه توسط ویتگنشتاین و یک نسخه خطی متشکل از اسحاق نیوتن افکار در مورد چگونگی مبارزه با قرن 17 طاعون دریافت در سراسر جهان مورد توجه است.” که دومی گنج به نظر می رسد طبعا قانع کننده در طول این قرن 21 همه گیر.

Haut Brion

Haut Brion بطری برای حراج. حسن نیت ارائه میدهد از ساتبی

یکی از چیزهایی است که تسهیل اثربخشی فروش آنلاین است که فن آوری های جدید می گوید: Rahul Kadakia بین المللی سر از جواهرات در کریستی: “این بازی بخش بزرگی در افزایش کیفیت عکس افزایش یافته است و توانایی های چنین به عنوان یک 3D-مشاهده و یا تصویری را افزایش, چگونه اشیاء را می توان تقریبا.”

دالاس مبتنی بر میراث مزایده به فروش می رسد که این کودک اموزش یادگاری است که جلوتر از منحنی و آنلاین است برای برخی از زمان. آن را در حال حاضر در استخدام 30 عکاسان و 40 تکنولوژی کارکنان را مشاهده محصولات به صورت واقعی تجربه به عنوان امکان پذیر است. آنها را ساخته اند رکورد فروش بیش از $118 میلیون در 60 روز گذشته به تنهایی.

خانه های کوچکتر اقتباس کرده اند به سرعت مانند در لندن بوتیک خانه حراج, انجمن, مزایده که رهبران بازار در فروش شماره Banksy آثار: “سوال این است که گرفته شده در مرکز صحنه به عنوان فروش های فوق العاده بررسی خود را پس از Covid استراتژی این است که آیا وجود یک فوقانی مقدار آستانه به صورت آنلاین حراج خریداران می گوید:” استفان استفان لودویگ مدیر عامل و موسس. سوال از خرید کور ” با اعتماد به نفس است که به ناچار پیچیده در آن یک خریدار اعتماد به نفس است که کاملا وابسته به ادراک خود از شهرت این خانه حراج به طبیعت مورد و کیفیت آنلاین تصاویر و گزارش وضعیت.”

مردم خارش به تبدیل خود را بیش از حد آشنا مستند فضاهای نیز آماده شده است به پرداخت از طریق سقف برای تصفیه مبلمان و ساز. آنلاین پیشرو طراحی بازار 1stDibs شاهد افزایش ترافیک و فروش. “ما شاهد روابط با فضاهای تغییر در قرنطینه می گوید:” رئیس تجاری افسر Cristina میلر. “مردم در حال قرار دادن بیشتر توجه خود را در طراحی داخلی و ارتقاء فضاهای خود را بهتر منعکس کننده سلیقه شخصی و به جای کار از صفحه اصلی و صفحه اصلی-تحصیل نیاز دارد. که ترجمه به شکستن رکورد نامزدی: سایت ثبت نام, محصول, موجب صرفه جویی در و محبوبیت از 1stdibs برنامه. ما دیده ایم کاملا چند قطعه فروش در اواسط شکل شش محدوده در قرنطینه.” او می گوید که متوسط فاصله بین فروشنده و مصرف کننده است که در حال حاضر 2000 مایل.

برخی از hitters بزرگ شامل یک قطعه عتیقه برای 250.000 دلار از یک فروشنده در لا حمل به هند, a $140,000 قطعه از طلا و جواهر از یک فروشنده در نیویورک حمل به هنگ کنگ و هنر از یک گالری در پالم دزرت برای بیش از $225,000 به فرانسه فرستاده. خوشبختانه تمام می شود اگر بازگشت آنها پرواز در سراسر جهان و معلوم است که midcentury کمد لباس به سادگی نمی توان از آن گذشته ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>