شراب آنلاین: چگونه چند دلار شراب حراج مدار می گذرد مجازی

در سال 2020 بزرگ-فیلم بالا از چادر پر از oenophiles مناقصه جنگ نفس فروش های فوق العاده و هیجان برنده شدن یک آرزو بسیاری به نظر می رسد به دور رفته اند. این سال را به خیریه شراب مزایده های بالا و پایین سواحل غرب شده اند خطر در صورت Covid-19. اول به برو تیره شد حراج دره نپا که در آن بزرگ بالا سبقت زمینه Meadowood رفت و آمد مکرر در ماه ژوئن. در سال 2019 آن را روحیه امر است که تا به حال کتی پری به عنوان یک عمل باز به مناقصه هیجان زده برای باز کردن کیف پول خود را. در سال 2020 جیرجیرک.

اما آن را سخت به فکر می کنم که در این سال است که به عنوان خوبی به عنوان هر گونه به این مزایده خیریه. طبیعی بهره مند—سازمان حمایت از کودکان, بهداشت و درمان, آموزش و پرورش و بیشتر—در نیاز مبرم به درآمد حاصل از آب و بحران است. و اجازه دهید صادقانه بگویم ما تمام شده است فرو بردن به انبار کمی بیشتر طول پناهگاه در محل. آن را نمی تواند صدمه دیده است برای دوباره پر کردن مجموعه ما با نوع کالیبر بالا بطری این مزایده ارائه. این پیروزی فرصت فقط به دور ؟

نه خیلی سریع.

در جانشینی سریع سواحل غرب بزرگترین مزایده که به طور معمول به دنبال ناپا را متعهد به رفتن مجازی. در این سال شما می توانید پیشنهاد در همان اندازه دلخواهی تعداد زیادی (خودی شراب سفر, شراب مجموعه از اسب شاخدار تولید و فرصتی برای دور زدن خود را در سال عضویت در لیست انتظار) از اتاق نشیمن خود را به جای یک چادر. عینک خود نبوده است jettisoned یا وجود خواهد داشت, افراد مشهور, هنرمندان و پارس فروش های فوق العاده. در بسیاری از موارد شراب را می توان تهیه جلوتر از زمان برای لذت بردن از مرتبه البته عملا خود را با همکار مناقصه. نشان می دهد خواهد شد; آن را فقط بصورت زنده به خانه خود را.

و آنها خواستار جمع همه جا به ورود و پیشنهاد بالا به نفع خود ارزش علل—حتی رفتن تا آنجا که به ارائه پشتیبانی فنی به کسانی که به آن نیاز است. در زیر ما یک پیش نمایش از آنچه هر یک از عمده آینده مزایده را در فروشگاه و چگونه شما می توانید شرکت.

WineaPAWlooza! 2020

screaming eagle

برخی از جیغ عقاب مستقیم از موسس انبار. عکس: حسن نیت ارائه میدهد جیغ عقاب

در حال حاضر در هفتم آن در سال WineaPAWlooza مطرح است 6.2 میلیون دلار تا به امروز است.

تاریخ: جولای 25, 5:00 p. m. (PDT)

رویداد: با کارشناسی ارشد از مراسم فریتز هاتون و ونسا Conlin;;; حراج و مجازی مناقصه خواهد, پخش زنده از دره نپا است Meadowood رفت و آمد مکرر. نشان می دهد تولید شده توسط Jason عاقلانه از SOMM تلویزیون—شامل خواهد شد حیوان خانگی محبوب رژه و افتخاری صندلی تاکستان افسانه اندی Beckstoffer و همسرش بتی.

بسیاری به تماشای: شماره 8 ویژگی های سه دو در جستجوی گنج از جیغ عقاب (1995 1996 و 1997) مستقیم از بنیانگذار جینی فیلیپس’ انبار. “آن را نمی شود بهتر از سال 1997 Cabernet Sauvignon کامل شراب” رابرت پارکر اعلام کرده است.

ذینفع: جیمسون نجات حیوانات مزرعه در حال کار برای بهبود رفاه حیوانات.

ثبت نام: دسترسی ساده رایگان است با “Pawlooza در محل” بسته (از جمله شراب گواهی هدیه به دره نپا رستوران ها و پست-رویداد ارائه می دهد از شرکت wineries) از $250 $5,000.

V بنیاد شراب جشن

پس از آن راه اندازی شد که در سال 1999 V بنیاد شراب جشن مطرح است بیش از 115 میلیون دلار برای V بنیاد تحقیقات سرطان برنامه. بنیاد خود تشکیل شد در سال 1993 توسط ESPN و اواخر جیم Valvano افسانه ای دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی مربی بسکتبال و ESPN مفسر.

تاریخ: اوت 8, پاسخ, سرطان, سمپوزیوم, 9:00 – 10:30 am (PDT); قبل از جشن نشان می دهد, 4:00 – 4:30 ب. ظ; زنده جشن, 4:30 – 5:30

رویداد: قبل از جشن نشان می دهد را شامل پخت و پز نسخه ی نمایشی توسط Michelin آشپز مایکل مینا. برای زنده جشن دوک مربی افسانه ای مایک شیشفسکی میزبان با ESPN جی Bilas و حراج جان Curley. SportsCenter لنگر حکیم استیل ملحق خواهد شد از کانکتیکات و خمار بث نیکل (دور Niente خانواده Wineries و تاکستان) از دره نپا با یک ظاهر خاص توسط کیتی کوریک. تونی برنده جایزه مسیحی Hoff, خواننده, ترانه سرا, Andy Grammer و نوازنده Michael Franti ارائه خواهد شد ،

بسیاری به دیده بان: شما باید فرصتی برای پیشنهاد در سفر به ESPYS در لاس وگاس با بث نیکل است که شامل فرش قرمز عبور می کند و دعوت به تالارهای – و ورزشکار پر پست ، همچنین در همین بسیاری هستند بلیط به یکی از ورزش’ بزرگترین رقابت: Duke vs. UNC در کامرون سالن.

ذینفع: V بنیاد تحقیقات سرطان.

ثبت نام: 1500 $شروع می شود (خوب برای یک خانواده) با 100 درصد از درآمد حاصل از رفتن به این سال مالی نیاز به حمایت V اعطای کمک هزینه تحصیلی برنامه.

حراج واشنگتن شراب

washington wine auction

آنها می تواند مناقصه را از نیمکت این سال است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد حراج واشنگتن شراب

در بالای رتبه بندی-پنج موسسه خیریه شراب مزایده های سراسر کشور حراج واشنگتن شراب در جریان بوده است قوی برای 33 سال پس از مطرح بیش از 50 میلیون دلار در آن زمان بود.

تاریخ: مرداد 15, 6:00 – 8:00 p. m. (PDT) با حراج زندگی می کنند ابتدا در 7:00 p. m. سکوت آنلاین حراج اوت شروع می شود 11.

این مراسم: در این جشن و سرور مجازی میزبانی خواهد شد افتخاری صندلی کارن MacNeil و فروش های فوق العاده دیوید سیلورمن و فرد Northup جونیور سرگرمی آشکار خواهد شد در دوران قبل از رویداد جشن.

بسیاری به دیده بان: شما باید فرصتی برای nab 3 لیتر بطری Cayuse همراه با دسترسی منحصر به فرد به سه کریستف بارون عضویت در لیست. که هیچ کوچک جایزه. Cayuse تاکستان دارای یک زمان انتظار از نزدیک به 10 سال به پیوستن به لیست خود را و خواهر wineries اسب بخار تاکستان و هیچ دختران شراب نزدیک به پنج.

ذینفع: دانشگاه ایالتی واشنگتن کشت انگور و تهیه شراب برنامه و سیاتل بیمارستان کودکان و پژوهش پایه و اساس است.

اضافه کردن: “جشن در یک جعبه” ارائه می دهد غذا و شام از سرآشپزها جان Howie و لیزا Dupar همراه با یک بطری Domaine Ste. میشل شامپانی در دسترس برای تحویل و یا وانت به مراجعان در منطقه سیاتل.

ثبت نام: رایگان

Sonoma County شراب حراج

Sonoma County شراب حراج rebranded در سال 2017 از قبل تکرار کرده است بیش از $36 میلیون نفر از جمله 6.1 میلیون دلار در سال گذشته است.

تاریخ: سپتامبر 17 – 20

رویداد: جزئیات در حال شکل گرفتن در پشت صحنه در حال حاضر نظارت حراج صندلی رس Mauritson از Mauritson شراب علامت McWilliams Arista کارخانه شراب سازی و جیک Bilbro لیمریک خط زیرزمینهای.

بسیاری به تماشای: حراج تعداد زیادی خواهد شد در ماه اوت اعلام کرد.

ذینفع: یک ائتلاف گسترده ای از سازمان های اجتماعی در سواد آموزی آموزش و پرورش, بهداشت و خدمات انسانی, محیط زیست و فرهنگ و هنر.

ثبت نام: به زودی در دسترس همراه با جشن از خانه بسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de