خواهد COVID-19 بود چیزی که در نهایت کمک می کند تا د-به مسائل مربوط به سلامت روان?


De-Stigmatize-Mental-Health-covid
علم PHOTO LIBRARY/گتی

وقتی که می آید به سلامت روان ما آمده است یک راه طولانی. پدربزرگ و مادربزرگ های ما’ generation بعید است که به دنبال کمک. نسل پدر و مادر ما بود اما شد hush-hush در مورد آن. خوشبختانه در سال 2020, بسیاری از ما در حال حاضر به اعتراف ما در حال مبارزه, دیدن یک درمانگر دارو و انجام هر آنچه که ما نیاز به مراقبت از خودمان و نه خجالت یا شرمندگی.

بسیاری از, اما نه همه.

متاسفانه ما نیست به طور کامل وجود دارد و در عین حال و در آنجا باقی می ماند ننگ اطراف بهداشت روانی مبارزات. بله بیشتر مردم در حال حاضر به دنبال کمک از همیشه قبل از, اما آنها هنوز در انتظار اغلب به صورت سال به انجام این کار. به طرز حیرت انگیزی با مقدار متوسط زمان بین تشخیص بیماری های روانی و به دنبال کمک های حرفه ای با توجه به دانشکده پزشکی هاروارد است 10 سال.

یک دهه از زمان از دست رفته. یک دهه از درد و رنج است که می تواند با توجه به Varun چودری, MD, DFAPA منجر به سایر بیماری و مرگ زودرس.

“برای مثال” دکتر چودری — که همچنین ملی سلامت رفتاری افسر ارشد پزشکی از ماژلان بهداشت و هیئت مدیره گواهی پزشکی قانونی و روانپزشک گفت مامان ترسناک “مردم با افسردگی در معرض خطر بالاتری از بیماری های قلبی و سرطان است. مطالعات همچنین نشان می دهد که افراد مبتلا به بیماری شدید روانی بروز بالاتری از بیماری های مزمن و تمایل به مرگ 10 – 25 سال زودتر از جمعیت عمومی است.”

ننگ به ما صبر بیش از حد طولانی به دنبال کمک و می توانید انجام دهید آسیب جبران ناپذیر به ذهن و بدن.

این نشان می دهد که در راه با ما صحبت در مورد بیماری های روانی بیش از حد. هنگامی که افسردگی طول می کشد زندگی کسی ما هنوز هم شنیدن نظرات در مورد چگونه “خودخواه” خودکشی است و تعجب می کنم که “چرا آنها کمک کند ؟” را به عنوان اگر ما هر گونه ایده آنچه مرحوم را به تلاش برای نجات زندگی خود و مبارزه با این بیماری است. و فرض کنیم آنها حتی تا به حال یک انتخاب است.

همچنین به عنوان یک جامعه ما هنوز هم نمی طبقه بندی بیماری های روانی در راه ما طبقه بندی سرطان یا دیابت یا خانم

ما هنوز هم می گویند نادان نظرات به افرادی که بیمار روانی است که ما هرگز به کسی می گویند بیمار مبتلا به سرطان. چیزهایی مانند “خوشبختی یک انتخاب است!” و “فقط خارج و جذب برخی از ویتامین D!” یا ما نشان می دهد درمان های خرده فروشی و یا قهوه با یک دوست به عنوان اگر یک جدید کیف پول و یا قهوه اسپرسو است که یک درمان واقعی برای یک بیماری که آفت هر جنبه ای از زندگی یک فرد است. و زمانی که به کسی است پایدار شیمی ما نشستن با آنها و نگه داشتن دست خود را به مراتب بیشتر از ما زمانی که به کسی است که در درمان بیماری روانی خود را.

بنابراین ما آمده است یک راه طولانی. اما ما چندان دور از جایی که ما نیاز به.

اما چند ماه پیش coronavirus آمار و قفل شده است و ما در داخل خانه برای سال در انزوا. برونگرا بودند ناگهان پاره پاره از تعاملات اجتماعی آنها رشد و درونگرا بودند جعبه با اعضای خانواده خود را در 24 ساعت شبانه روز با هیچ آرام و یا فضای شخصی.

جلسات درمان از دست رفته بودند.

تنظیمات به کار-از-زندگی در خانه و مدرسه در منزل بود ساخته شده است.

اضطراب افزایش یافت همانطور که همه ما می ترسید پیمانکاری این باطل بیماری است که در حال حاضر بیش از 100 ، 000 آمریکا زندگی می کند.

و خط مقدم پزشکی کارگران را تماشا کرده اند هزاران نفر بر هزار نفر می میرند.

اما شاید وجود یک فرد پوشش نقره ای در این بیماری همه گیر کابوس کابوس از ابعاد حماسی برای کسانی که در حال حاضر در حال مبارزه با بیماری های روانی. شاید COVID-19 خواهد تا پایان جهان ببینید که چگونه حیاتی سلامت روان است. شاید در حال حاضر که مردم بیش از همیشه در حال مواجهه با مبارزات آنها تا به حال هرگز قبل و واقعا از دیدن دست اول آنچه در انزوا و اضطراب و تروما می توانید به یک فرد شاید در نهایت جامعه می تواند دور با ننگ اطراف آن با سلامت روان.

“COVID-19 تأثیر است مردم با سلامت روانی در تعدادی از راه های مختلف. افرادی که قرنطینه را گزارش کرده اند و یا نشان داده شيوع ناراحتی روانی در حالی که اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان در حال تجربه افزایش سطح فشار و ترس در کار است. روانی تلفات COVID-19 گرفته شده در افراد تبدیل شده است و سخت تر از هر تصور” توضیح می دهد که دکتر Choudhary.

سازمان بهداشت جهانی پژواک این تمایلات برجسته گروه های مختلف شده اند که تا حد زیادی تحت تاثیر COVID-19 به خصوص در خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران کودکان و نوجوانان و زنان که میرم تا حد زیادی گرفته شده در بار کار از صفحه اصلی و صفحه اصلی-تحصیل و افراد مسن و افرادی که از قبل موجود سلامت روان.

همچنین مصرف الکل یکی دیگر از نگرانی برای سلامت روان ، “آمار کانادا گزارش می دهند که 20 درصد از 15-49 ساله خود را افزایش داده اند مصرف الکل در طول همه گیر” با توجه به که.

بنابراین ما همه احساس آن است. پس چگونه است که دوباره این احتمالا چیز خوبی ؟

از آنجا که بیشتر مردم آن را ببینید در حال حاضر. بیشتر مردم آگاه هستند که این یک مسئله گسترده است که بر ما کل جامعه است. بیشتر مردم در حال حاضر می دانیم که بیماری های روانی واقعی هستند, بیماری ها مانند سرطان و دیابت و بیماری های قلبی و ALS.

و بیشتر مردم نیاز به سرمایه گذاری در سلامت روان به عنوان جهان ما بازیابی از بدترین بحران جهانی در آن دیده می شود در صد سال گذشته.

“این است که در حال حاضر شفاف است که سلامت روحی و روانی نیاز به درمان باید به عنوان یک عنصر اصلی از پاسخ ما به و بازیابی از COVID-19 همه گیر” می گوید: دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گزارش شده که. “این یک مسئولیت جمعی دولتها و جامعه مدنی با حمایت از تمام ملل. یک شکست را به مردم احساسی خوب بودن به طور جدی منجر خواهد شد تا در دراز مدت هزینه های اجتماعی و اقتصادی به جامعه است.”

یکی مثبت دکتر Choudhary متوجه شده از طریق این تمدید قرنطینه است تمایل به استفاده از روش های جدیدتر برای پرورش دکتر و بیمار, تماس, مانند پزشکی از راه دور استفاده است. “در حال حاضر همه گیر است و تقویت این واقعیت است که ما بين سلامت روان حرفه ای کمبود در سیستم ما است و با توجه به telehealth را افزایش و آن را مورد نیاز برای به دست آوردن جریان اصلی پذیرش” توضیح می دهد که دکتر Choudhary.

این بحران جهانی دکتر Choudhary معتقد است فشار بیشتر دانشجویان پزشکی برای ورود به سلامت رفتاری زمینه یک منطقه است که در طول تاریخ تا به حال با کمبود پزشکان, اما خواهد شد در یک منطقه از عمده تقاضا در فوری و دراز مدت آینده.

در عین حال که ما از این صبر به ظاهر بی پایان بد رویای اتحاد ملی برای بیماری های روانی (نامی) ما را تشویق به مراقبت از خودمان را به عنوان بهترین ما می توانیم از جمله چگونه “اخبار قرار گرفتن در معرض” اثرات ما خوب بودن. فراتر از استاندارد “ورزش دریافت هوای تازه رسیدن به عزیزان تفکر و تمرین تمرکز حواس تمرین غذا خوردن سالم و خود را meds” قطعه ای از مشاوره است که می تواند به بهبود سلامت روان ما نیز باید نظارت و تنظیم چگونه ما مصرف اطلاعات است. این را می توان از طریق روش های زیر:

  • تماشای و یا گوش دادن به همان اخبار به طور مداوم می تواند به افزایش استرس است. خواندن می تواند آسان تر از متوسط برای کنترل چه مقدار و چه نوع از اطلاعات شما در حال جذب است.
  • مجموعه ای از محدودیت زمانی و برای چه مدت شما مصرف اطلاعات و اخبار از جمله از طریق رسانه های اجتماعی. این ممکن است کمک به شما برای انتخاب یک زن و شوهر از 15 دقیقه بلوک هر روز زمانی که شما را بررسی خواهد کرد اخبار/رسانه های اجتماعی و محدود کردن اخبار خود را به مصرف است.
  • نادرست اطلاعات به راحتی در رسانه های اجتماعی داشته و می تواند عواقب جدی برای فرد و بهداشت عمومی. همیشه بررسی منابع و مطمئن شوید که آنها معتبر هستند به خصوص قبل از به اشتراک گذاری هر چیزی.

همچنین در حالی که آن را بزرگ و تمام است که این ویروس مسری است که ravaging سیاره ما در واقع ممکن است این یک تاثیر مثبت ما نیز مسئول مبارزه با ننگ متصل به مسائل مربوط به سلامت روان در خود ما و در خانه ما و ما به عنوان پدر و مادر فرزندان ما. دکتر Choudhary می گوید ما می توانید انجام دهید که در راه های زیر:

  • بحث آشکارا و صادقانه در مورد تجربه خود را با بیماری های روانی و اعتیاد.
  • آموزش خود و دیگران در مورد آمار بیماری های روانی. اختلالات روانی قابل درمان هستند فقط به عنوان بیماری های فیزیکی هستند و افراد مبتلا به بیماری روانی هستند و نه به سرزنش برای خود بیماری است.
  • تشخیص علائم بیماری های روانی و به دنبال کمک های حرفه ای که مورد نیاز است.
  • نشان دادن همدلی برای کسانی که زندگی با سلامت روان و سوء مصرف مواد و اختلالات.
  • آگاهی از نگرش های خود را و زبان مورد استفاده برای توصیف بیماری های روانی و افراد مبتلا به بیماری روانی است. جوک و نام-تماس هستند مضر و تداوم تحقیرآمیز کلیشه.

“این است که در حال حاضر توسط عموم مردم درک که سلامت روانی یک بخش حیاتی از سلامتی کلی وجود دارد و آن این است که هیچ جدایی واقعی بین ذهن و بدن” دکتر Choudhary می گوید. “وجود دارد بی سابقه است تحقق اهمیت سلامت روان ما صنعت و سیاستگذاران باید افزایش بودجه و حذف موانع برای دسترسی به درمان است.”

بنابراین من حدس می زنم اگر شما به دنبال چیزی مثبت برای بیرون آمدن از این غول وحشتناک, ظروف سرباز یا مسافر این می تواند آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im