همسر افسر جورج فلوید قتل فایل برای طلاق


Black-Man-Dies-After-Begging-White-Cop-To-Stop-Crushing-His-Neck
darnellareallprettymarie/Facebook

Kellie چوین فایل برای طلاق از درک چوین پس از جورج فلوید اتهام قتل

Kellie چوین از مینیاپولیس ex-cop درک چوین که دستگیر شد و به اتهام پنج شنبه, مه 29 سال 2020 با سوم قتل درجه در جورج فلوید مرگ اعلام کرده است که او را برای ثبت طلاق از شوهر پس از 10 سال.

در بیانیه ای که از طریق او وکیل Kellie اول ابراز تسلیت به Floyd خانواده و از غم و اندوه مرگ او قبل از اینکه وکیل او اعلام کرد که او برای ثبت طلاق به عنوان یک نتیجه از حوادث این هفته.

“در این شب من با صحبت Kellie چوین و خانواده” وکیل او اعلام کرد (از طریق اینترنت). “او ویران آقای فلوید مرگ و بیشترین همدردی نهفته است با خانواده اش را با خود عزیزان و با هر کسی که عزادار این فاجعه است. او برای ثبت انحلال ازدواج خود را به درک چوین. در حالی که خانم چوین است بدون فرزند از زمان ازدواج او با احترام درخواست می کند که او فرزند بزرگتر او پدر و مادر و خانواده گسترده خود را داده می شود ایمنی و حفظ حریم خصوصی در طول این زمان دشوار است.”

چوین دستگیر شد و به اتهام جمعه سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس و پنج روز پس از فلوید مرگ که در آن چوین دیده می شد — در حال حاضر-ویروسی فیلم — خرد کردن فلوید گردن زیر زانو خود را برای بیش از هشت ساعت در حالی که فلوید فریاد “نمی توانم نفس بکشم.” در شکایت کیفری علیه چوین (از طریق رادیو فردا) آن اعلام کرد که این افسر “بود زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه است. دو دقیقه و 53 ثانیه از این بود که پس از آقای فلوید بود و غیر پاسخگو است.'” چوین در حال حاضر رو به 25 سال حبس و در صورتی محکوم کرد. سی ان ان گزارش می دهد که چوین 18 قبلی شکایت علیه او و تنها دو نفر از کسانی که منجر به اقدامات انضباطی.

سه دیگر افسران که ایستاده بود به عنوان فلوید کشته شد نیز اخراج بوده اند اما متهم که از جمعه شب هر چند Bridgett فلوید Floyd خواهر گفت: امروز نشان می دهد صبح روز چهارشنبه که او می خواهد همه از افسران درگیر به اتهام قتل است. “آنها به قتل برادر من,” او گفت:. “او گریه برای کمک.”

در پی فلوید مرگ اعتراضات فوران در سراسر کشور — اعتراض نه فقط فلوید مرگ اما بزرگتر بیماری همه گیر از خشونت پلیس در آمریکا پس از صدها نفر از مردم در راهپیمایی, به کاخ سفید در شب جمعه در همبستگی با بسیاری دیگر از تظاهرات که ظهور در شهرستانها عمده در سراسر کشور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در tweetstorm تهدید خشونت علیه معترضین و این ادعا که همه چیز بدست خارج از کنترل معترضین “شده اند که با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im