چرا شما نیاز به جلوگیری از تمرکز بر روی دیوار سفید مامان–به بچه های اعتباری به جای


Black-Mothers-Get-The-Activism-Credit
امید کلمن نگه می دارد تا او را به عنوان او راه پیمایی با دیگر تظاهرکنندگان پس از جمع آوری در خارج از شهرستان Suffolk District, وکیل راشل رولینز ” در بوستون در ژوئن 16 سال 2020 است. کلمن را Terrence کلمن بود و 31 سال هنگامی که او درگذشت در Oct. 30, 2016 پس از اصابت گلوله در شکم توسط یک افسر پلیس بوستون.
ارین کلارک/بوستون گلوب/گتی

اگر شما شده است با نگه داشتن اخبار, شانس هستند شما را دیده ام چه در پورتلند اورگان است. و اگر شما در میانهی شب در اینجا یک به روز رسانی. در میان بیشتر اعتراض به خشونت های پلیس و مبارزه برای زندگی, سفید, مامان در حال بیرون آمدن و ایستاده بین پلیس و معترضین. این زنان هستند که با استفاده از بدن خود را به عنوان سپر انسانی برای دفع افسران و حق رسانه ها منادی است آنها را به عنوان شهدا و قهرمانان. و در حالی که این درست است که آنها این روایت مانع سیاه مادرانی که انجام شده است کار مبارزه علیه خشونت های پلیس برای مدت زمان طولانی.

در اینجا چیزی است. من دیوانه نیست که بچه ها در نهایت ورود به چت. رد آنها نیست نقطه من در تلاش هستم تا به اینجا به هر وسیله. چه خسته کننده است که سیاه نیست همان سطح از شناخت در مقیاس بزرگ است. و آنها انجام شده است کار را برای جوامع خود را برای مدت زمان طولانی. وجود یک سابقه طولانی از زنان کار گرفتن پاک شده در حالی که زنان سفید ستایش برای همین است. پس از آن لطمه می زند و برای دیدن که این مادران سفید در حال ساخت صفحه به صورت ناگهانی تصمیم به گام تا.

سیاه مدت طولانی است که انجام این کار به دلیل آن را به ما بچه ها که در حال مرگ هستند. ما باید بیشتر پوست در این بازی ما باید همه چیز را از دست بدهد. البته ما در خیابان ها تلاش برای مبارزه برای بچه های ما زندگی می کند. زیرا اگر ما پس از آن چه کسی خواهد شد ؟ هیچ یک از ما بسیار آگاه از این واقعیت است. این است که چرا ما آن را بر خودمان را به خارج وجود دارد و حرکت می کند برای محافظت از فرزندان ما و جوامع ما.

واقعا عالیه که مادران در نهایت شروع به بسیج و در مورد مراقبت از مردم سیاه و سفید. این یک مبارزه ثابت و تنها راه ما می توانیم تغییر واقعی این است که آنها را در کنار ما. اما دانستن است که حضور خود را در کاهش کار سخت سیاه است که فوق العاده خسته کننده است. و این نه تقصیر از سفید مامان, یا, چرا که آنها به وضوح آیا می خواهید به استفاده از امتیاز خود را برای کمک به. اما چیزی که می رود دست در دست با این حساب است که به رسمیت شناختن فوری برای آنها. با انجام درست آنها در حال بوق و کرنا به عنوان قهرمانان. و نه همه مادران سیاه پوش در حال گسترش است که همان حسن نیت ارائه میدهد.

من می دانم دست اول دخالت سیاه. خواهر بزرگتر من است و بسیار فعال در مبارزه علیه خشونت پلیس شده است و برای سال. او یک عضو از فصل های محلی مادران در برابر بی معنی کشتن یک گروه فعال در تاسیس 2015 “به عنوان یک راه برای قرار دادن چشم ها در خیابان قطع خشونت و جرم و جنایت و آموزش به کودکان برای رشد به عنوان دوستان و نه دشمنان.”

“من فقط یک مادر است. من استفاده می شود به فکر می کنم من بزرگترین دستاورد بود که افزایش دو, شاد, سالم, کودکان در شیکاگو جایی که بسیاری از مادران دیگر محروم هستند که حق است. پس از آن من در خانه نشسته روی یک صندلی در گوشه خیابان و گسترش عشق من برای بچه های من به شخص دیگری. من شده اند غنی و عمیق انجام توسط همه از فرزندان من است. من امیدوارم که یک روز شما را وادار به تجربه همان سطح از هدف که به من می گوید:” ماسک بنیانگذار تامار منسی.

The Moms group protesters marches at the nightly protest in front of the Mark O. Hatfield U.S. Courthouse on July 21, 2020 in Portland, Ore
پائولا برونشتاین/واشنگتن پست/گتی

این مادران انجام می دهند واقعی روز به روز کار می کنند. آنها به معنای واقعی کلمه در خیابان ریختن عشق خود را به جوامع خود. آن را فراتر از چیزی شبیه به یک محله سازمان دیده بان آن را ساخت شام و توزیع آنها را به همسایگان. در تابستان با خواهر و گروه سازماندهی چیزهایی مانند کارت بازی دو-هلندی مسابقات و سرگرم کننده دیگر فعالیت های در فضای باز. با COVID اتفاق می افتد آنها طراحی شده خود پارچه ماسک و با استفاده از این فروش را به جوامع خود.

سفید سکس با مامان در پورتلند فقط به عنوان مثال اخیر از زنان سفید پوست گرفتن اعتبار برای چیزهایی که زنان انجام شده است برای سنین. برای برخی از این دلیل که ما به عنوان زنان بحث در مورد یک موضوع آن را به سادگی می شود عنوان و یا نادیده گرفته شود. اما پس از آن اگر زنان سفید را همان استدلال ناگهان همه توجه. و در حالی که آن را مهم است برای آنها را به صحبت می کنند تا زنان نباید زیر فرش جاروب چون زنان سفید پوست را به طور ناگهانی برداشت میکروفون….

به عنوان برخی از مردم اشاره کرده اند در توییتر به این دلیل است که زنان اغلب دیده می شود که غیر تهدید کننده. حتی زمانی که آنها به سادگی وجود دارد به قرض دادن امتیاز خود را برای دریافت توجه و آن را تبدیل به یک heartwarming لحظه از سفید saviorism. هنگامی که یک گروه از سفید مامان نشان می دهد تا شما می دانید همه چیز را بدست جدی است. زمانی که آنها در حال بازی کردن آن را به عنوان دیده می شود badass مامان خرس. و زمانی که مادران سیاه پوش هستند و به حق عصبانی کردن آنها دیده می شود به عنوان متجاوزان. وجود دارد ناعادلانه تصویر از یکی به نفع دیگری. اما آنچه ما در انتظار زمانی که سفیدی است که به طور پیش فرض ؟

و دوباره این تقصیر آنها نیست, آن را تنها راه رسانه ها آن را به تصویر می کشد. اما این مهم اذعان به این که این است که چگونه این روایت ساخته شده است. با دادن قدرت بیشتر به مادران در این لحظه آن را تضعیف کار سیاه همچنان به انجام. همه پله تا آنجا که آنها می خواهند به مکانی بهتر است. و در صورتی که قابل تحسین برای یک گروه چرا دیگر فراهم همان سطح از توجه ؟

پورتلند است که فقط در بخش دیگری از گفتگو بزرگتر. زمانی که مادران سفید هستند که متحدان برای مادران, چگونه می توان آنها را بهترین حمایت از آنها است ؟ به ویژه هنگامی که ما می دانیم که چگونه آن را درک خواهد شد توسط رسانه ها. در شرایطی مانند این به اندازه کافی برای استفاده از امتیاز خود را به یک نقطه. زیرا نقطه از دست داده می شود توسط کسانی که به دنبال یک تیتر جذاب. این گسل از مادران سفید که در تلاش هستند تا بلکه نشانه ای از یک مسئله بزرگتر ما نیاز به ادامه به آدرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im