چرا شما نیاز به شراب خواری ‘شیرین Magnolias” در حال حاضر حرکت


Sweet-Magnolias-1
الیزا مورس/NETFLIX

دیگر شب, دوست پسر من بودی و من اسکن Netflix برای چیزی به تماشای زمانی که من تو را دیدم که نشان می دهد به نام شیرین Magnolias شد شماره یک. من هرگز از آن شنیده می شود اما تا به حال احساس آن خواهد بود سرعت من.

پس از تماشای این تریلر نشان داد که سه زنان قوی است که مقابله با مشکلات زندگی را یکی یکی با هم — و پس از آن چند تریلر دیگر از زمان را نشان می دهد — او پیشنهاد ما را تماشا خطوط سفید.

من را وتو کرد به او و گفت: “من می خواهم به تماشای شیرین Magnolias.” این موضوع مرا به یاد برخی از مورد علاقه من تابستان می خواند و من نیاز به چیزی شاد و نشاط بخشی در مقابل چهره من.

پس از تلاش برای متقاعد کردن من من می خواهم خوشحال به تماشای نمایش توسط خودم نمی دهد و او موافقت کرد به دیده بان با من اکراه.

بعد از دو قسمت او رو. من اعتقاد دارم که این کلمات از دهان او بودند “من فقط باید به تماشای یکی قبل از ما رفتن به رختخواب است.”

من دوست دارم که درست است.

شیرین Magnolias است که تمام عناصر را دوست دارم. این یک احساس خوبی نشان می دهد — فکر می کنم مشخصه Movies — اما آن را نیز به اندازه کافی درام در آن به نگه داشتن شما حدس زدن آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد. و من می توانید آن را با من kiddos.

این سری است که دارای ده قسمت می گیرد در یک شهر جنوبی به نام آرامش. آن را بر اساس سری کتاب به همین نام نوشته شده توسط Sherryl جنگل. من مطمئن هستم که چرا من خواندن هر یک از آنها را, اما در حال حاضر من تابستان خواندن لیست کامل است — من اهمیتی نمی دهند اگر من در حال حاضر شاهد نشان می دهد. من باید بیشتر از این در زندگی من است.

مناظر در شیرین Magnolias دلیل به اندازه کافی به تماشای. آن را بسیار زیبا شما ممکن است فراموش کرده ام شما را فراموش کرده ام شما در قرنطینه. آن را چکیدن با مناظر سرسبز درختان گلدار و البته سرشار از گل ماگنولیا.

شخصیت اصلی Maddie است که توسط JoAnna Garcia. Maddie است که رفتن را از طریق طلاق; شوهرش او را ترک کرد و پس از گرفتن او (جوان) همکار ، تمام زندگی او را وارونه تبدیل شده و او در حال حاضر رو از دست دادن خانه خود را و نیاز به بازگشت به کار پس از اقامت در خانه خود را برای مراقبت از سه بچه برای سال.

بروک الیوت و Heather Headley بازی خود را با بهترین دوستان است و آنها در از بین بردن برای کمک به او زندگی خود را در مسیر بازگشت. سه تن از آنها خرید در جنوب عمارت و نوسازی آن به آبگرم از رویاهای خود. مثل تماشای HGTV با طرف Gilmore Girls.

سه زن مقابله با تمام مشکلات زندگی — از جمله طلاق و طولانی از دست, عاشقان, عاشقانه جدید, مشکل با بچه ها کار درام — بیش خوشمزه به دنبال کوکتل هر شب جمعه. من نمی توانم دروغ — یکی از قطعات مورد علاقه من از نشان دادن این است که بانوان خود را پر لیوان کوکتل به لبه و شما می خواهید برای دریافت در آشپزخانه و شلاق تا مارگاریتا فورا.

و صحبت از آشپزخانه وجود دارد پخت و پز عنصر در شیرین Magnolias است که برگ های دهان خود را آبیاری می کند و شما می خواهید برای باز کردن یک تخت خواب و صبحانه.

نه تنها نشان می دهد از ویژگی های زنان قوی است که یک باند آن را آرامش بخش و الهام بخش, الهام بخش, با peppering از دعوا و درام است که آن را نگه می دارد از اینکه بیش از حد “کرکی.” همچنین شنیده ام وجود دارد کمی از آب نبات چشم در نشان می دهد اما من بیش از حد پیچیده در داستان توجه کنید. Ahem.

من نمی خواهد به هر چیز دیگری اما اجازه دهید فقط می گویند آخرین قسمت برگ شما حلق آویز در لبه صندلی خود را و بیشتر مایل و مردم عصبانی در مورد آن.

در حالی که Netflix نشده تایید وجود خواهد داشت یک فصل دو هنوز این شایعه اگر طرفداران مانند آن (آن را فشار آواتار از یک نقطه و دارای پنج ستاره) وجود خواهد داشت یک فصل دوم است که ممکن است آمار در سال 2021.

در حالی که به نظر می رسد بیش از حد طولانی صبر کنید برای من, من می دانم که به ارزش آن خواهد شد.

اگر شما خسته از همه عذاب و دل تنگی که به نظر می رسد کمین در هر نوبت من می توانم توصیه شیرین Magnolias به اندازه کافی. و حتی اگر خود را بو می گوید که آنها نمی خواهد آن را دوست دارم و شما فقط باید آن را تماشا بدون آنها شما باید نادیده گرفتن آنها. من قول می دهم آنها خواهد شد با تشکر از شما برای آن است. دوست پسر من و من به تماشای آن را در دو شب و من کاملا مطمئنم که چشمان او پر از اشک شد چرا که آن را بیش از. (اجازه دهید نگه دارید که بین ما.) اما اعتماد من — آن را فقط به عنوان جذاب اگر شما در حال تماشای آن همه به تنهایی در لباس بلند و گشاد خود را در رختخواب.

در واقع من ممکن است سر تا به اتاق من در حال حاضر برای دور دو. این بود که خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de