چرا شما باید جلوگیری از کاهش Adele به قبل از/پس از انتقال


adele-weight-loss-comments
جان شیرر/WireImage/گتی

نوجوان لیندسی احساس باعث شده به عنوان جهنم در حال حاضر. و من نمی توانم او را سرزنش.

فقط دیروز Adele کاهش یافته و به یک عکس در Instagram debuting تازه بدن لاغر و ظاهرا گه تن از مردم مراقبت زیادی در مورد آن. بر اساس بیش از حد متعصب اینترنت وزوز تنها شما می خواهم فکر می کنم که برنده جایزه گرمی تا به حال شده یک ویدیو از او پرسشگری دارد صرفه جویی در یک دسته از بچه گربه ها از یک خانه در حال سوختن در حالی که به طور همزمان برنده جایزه صلح نوبل, چرا که او در بر داشت یک درمان برای سرطان است. از دست دادن وزن تمجید و توجه رسانه ها را نگه می دارد ریختن برای خواننده وجود دارد و یک موضوع داغ بحث ساخت دور است که طرفداران تقسیم در مورد اینکه آیا آنها ترجیح می دهند او در چربی بدن یا نازک یکی.

به عنوان یک اختلال در غذا خوردن بازمانده من نمی توانم لعنتی مقابله با همه این اراجیف. ما نمی توانیم توقف قرار دادن لاغری در یک پایه قرار دادن در جامعه ما و آن را خطرناک و غیر قابل قبول است.

من خیلی لعنتی خسته از مردم نوشیدن, رژیم غذایی, فرهنگ, Kool-Aid و سرازیر شدن آب بیش از همه کسی که فقط به خاطر اینکه آنها به hustled راه خود را به لاغری. اگر شما با من در این یکی لطفا یک لحظه به در نظر گرفتن این واقعیت از آنچه در اینترنت به تازگی انجام شده برای آدل. در یک ماده از صرف ساعت دیروز, مردمی آنلاین موفق به شدت کاهش دهد این زن تمام وجود به یک شماره در یک مقیاس در حالی که به طور همزمان چسبیده “بهترین نمایش” جایزه درست در کنار او. بخش نظر بود سرشار با نظرات مربوط به چقدر بهتر به نظر می رسد او در حال حاضر است که او را برای گرفتن فضای کمتر.

آگاهانه یا نه آدل نیز ابلاغ چیزی کاملا عمیق به همه ما در بسیار پست سرپرستی او را با او به اشتراک گذاشته 36+ میلیون پیروان.

بسیار شبیه ما حاکم پاپ ملکه Lizzo آدل شده و بدن-مثبت آیکون که قهرمانان خود پذیرش در اندازه بزرگتر بودن یک جایگزین طراوت به ما “نازک است که در” جامعه و ترویج توانمند سازی زنان به عنوان او با قاطعیت graced مجله را پوشش می دهد با تمام سرکش انرژی از یک انسان که نمی شود به پرواز درآورد در مورد چه کسی فکر می کند از وزن خود را.

“من افرادی را دیده ام که در آن قوانین زندگی خود را, شما می دانید که می خواهید به نازک تر یا بزرگتر ها و چگونه آن را می پوشد ، و من نمی خواهم که در زندگی من” آدل گفت: رواج در سال 2011.

او همچنین در رفته رکورد در گذشته گفت که او هرگز کار با هر کسی که تا کنون سعی به فشار او را به از دست دادن وزن است که او نمی خواهید به مانند یک لاغر-مدل و او را مفتخر به نمایندگی از زنان در نهادهای بزرگتر.

[got_chosen_ad]

آن است که زندگی او و او را برای تغییر خودش به هر دلیلی. او نیز سزاوار به بیان خودش را به عنوان او می بیند و من به احترام او حق به انجام این کار.

اما ما همچنین نیاز به بحث در مورد چگونه برای بیش از حد لعنت طولانی زنان تا به حال به صورت ناپایدار و غیر واقعی زیبایی آرمان قبل از ما تا کنون بدست فرصتی برای دفاع و پشتیبانی برای ما استعداد و مهارت و تجربه است. این چیزی است که اتفاق می افتد به آدل هنگامی که ما در مرکز خود را از دست دادن وزن بالاتر از هر چیز دیگری او انجام شده است.

رژیم غذایی فرهنگ ایجاد کرده است یک جمعی سلسله مراتب از بدن و اگر شما نازک و سفید شخص در بالای پشته شما در نظر گرفته شده بیشتر مصرفی و کمتر مطلوب است. دختران جوان پس از این fucked up جهانی روایت با عرض چشم بی گناه به عنوان ما آنها را آموزش چگونه مقدار یا کمی فضا به آنها اجازه داده به عنوان آنها رشد می کنند. آنها شما را ستایش و افتخار Adele چرا که او کوچکتر و من لازم نیست به شما بگویم چه پیامی می فرستد که چون شما در حال حاضر می دانیم.

ملی اختلال در غذا خوردن سایت اتحادیه وجود دارد برخی از mic-رها کردن حقایق است که سزاوار به همان اندازه – و یا بیشتر – محل موردتوجه وتماشای عموم به عنوان آدل نوسان اندازه بدن است. با توجه به ندا محققان بهترین عامل شناخته شده برای ابتلا به اختلال در غذا خوردن در این عمر ما است اجتماعی با وسواس لاغری. میلیون ها نفر از نوجوانان و بزرگسالان به محدود کردن خود را در نرخ هشدار دهنده به نام از دست دادن وزن. به دلیل مخرب ما بت سازی از نازک بدن کودکان به عنوان جوان به عنوان شش در حال حاضر شروع به احساس نیاز به از دست دادن وزن است. تعداد قریب به اتفاق از سن مدرسه دختران که خواندن مجلات و دیدن تصاویر از زنان در رسانه ها را نیز به اشتراک گذاشته شده است که آنها منفی مقایسه بدن خود را به مشهور آنها نگاه کردن به.

این فرهنگی پیام به جوانان ما احساس فشار بسیار زیاد به مطابقت اگر آنها می خواهند به پذیرش در این جهان است که برای لعنتی مطمئن شوید. و پس از UCLA در حال حاضر ثابت شده در سال 2007 است که رژیم های غذایی کار نمی کنند در دراز مدت برای اکثریت قریب به اتفاق مردم ما کودکان در حال پیوستن به ما در یک بازی خطرناک است که هرگز تقلب به نفع ما آغاز خواهد شد.

من اینجا هستم تا بگویم که به اندازه کافی به اندازه کافی است.

بسیار شایع از دست دادن وزن “قبل و بعد از” تحولات مانند Adele را یکی از دلایل اصلی من شروع گرسنه خودم binging و پالايش مواد غذایی و تپش قرص های رژیم غذایی به عنوان یک دانشجوی سال اول در مدرسه بالا است. چرا من پیوست مراقب وزن چهار بار جداگانه در یک در حال حاضر لاغر بدن. چرا من زندگی می کردند بیش از دو دهه با بدن dysmorphia و در مزمن و دولت خود نفرت. به عنوان من نگه داشته و شرم آور راز من مجبور لاغری قفل شده داخل nonstop تعارف های من در مورد من نازک بدن تنها تغذیه به من وسواس. هیچ کس می دانست که خطرناک اقدامات من در زمان به منظور اقامت لاغر. حتی بیشتر دلخراش هیچ کس تا به حال متوقف به از من بپرسید اگر من صدمه زدن خودم در این فرآیند است.

آن شده است یک دقیقه پس از آن درد به خود آسیب رساندن به روز. این ژانویه گذشته مشخص شده سه سال کامل از اختلال در غذا خوردن بهبود و شفا رابطه با بدن من است. این قطعا کمک می کند که من نیز اتفاق افتاده است به تولد دو بچه که با الهام از بدن من پذیرش سفر. و آن را قطعا تعجب آور به نوبه خود از وقایع به زندگی پس با صدای بلند و با افتخار این روز به عنوان یک چربی bod.

من ظاهر بیرونی به شدت تغییر پس از خروج از اختلال در غذا خوردن خاک و در عین حال من احساس آزادترین و بیشتر در خانه در بدن من از من همیشه لعنتی اند. اما از آنجا که جامعه ما نه شرم کسی مثل من برای به دست آوردن وزن از جشن من کلی سفر من در تاریکی چپ دوباره به عنوان من می بینم و در عین حال یکی دیگر از شکل عمومی به شدت پاداش فقط به این دلیل آنها پریدند بر روی رژیم غذایی, فرهنگ, چرخ همستر.

در حال حاضر که من می دانم آنچه من می دانم که من هرگز دوباره شکی نیست که من به عنوان ارزش از موفقیت و عشق و همه خوب گه در اندازه 20 بود که من در یک اندازه 2. من آمده ام به درک که ارزش من در این جهان مطلقا هیچ چیزی برای انجام با من سر کلاس. من آموخته ام که وجود دارد بنابراین بسیاری از چیزهای عالی که من می تواند انجام با زمان من به جای از دست دادن وزن است. من کشف دست اول که سلامت را می توان در اندازه های مختلف. از همه مهمتر, من متوجه شدم که اندازه شلوار من است و حداقل نکته جالب در مورد من.

آدل لعنتی نفس نفس زدن اندازه است و حداقل نکته جالب در مورد او بیش از حد. به یاد داشته باشید که.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im