چرا تورهای مجازی می تواند تبدیل به هنجار جدید برای خرید ترجمه شده

پس Covid-19 مجبور جهان به مستند ترین مردم واقعیت مجازی تبدیل شده اند. از آموزشی به زوم کنفرانس ما در حال حاضر

توسط ETELARESANKHABAR در 26 اردیبهشت 1399

پس Covid-19 مجبور جهان به مستند ترین مردم واقعیت مجازی تبدیل شده اند. از آموزشی به زوم کنفرانس ما در حال حاضر برقراری ارتباط آنلاین. اما می تواند مجازی تور قایق بادبانی از راحتی مبل خود را واقعا مطابقت با دعوت از احساس خورشید بوسید چوبی زیر پای خود را ؟

بورگس فکر می کند. انگلستان شرکت کارگزاری در حال حاضر نمونه های موجود از 360 تورهای قبل از شیوع کروناویروس. داشتن قبلا فروخته شده یک قایق بادبانی به مالک از عکس های بدون مشتری پله پا در هیئت مدیره قبل از فروش این شرکت معتقد است از قدرت مجازی دسترسی داشته باشید.

"ما انجام داده ایم تعدادی از این 360 تورهای برای ما مرکزی-عامل قایق بادبانی" فروش کارگزار تیم Vickers گفت: Robb Report. "در مورد 240-پا Hasnaما فرستاده کاپیتان یکی از ما 'سیاره دوربین' و او در تمام قایق بادبانی فیلم که دیجیتال ما تیم را با هم برای ایجاد یک تور مجازی از قایق بادبانی."

Hasna

کارگزار فروش این Feadship, قیمت دلار در 100.6 میلیون امید به درام علاقه بیشتر از طریق تور مجازی. بورگس قایق بادبانی

Hasna شده است لنگر انداخت در Rybovich ترجمه شده مارینا در وست پالم بیچ از مارس واقع در منطقه آزاد تجاری را در دسترس ما ساکنان. او مجموعه ای به برگس گل سرسبد قایق بادبانی برای مراسم تحلیف پالم بیچ ترجمه شده تجربه در مارس که لغو شد به دلیل coronavirus.

برای بیشتر قسمت های اولیه وای عامل از دست داده است. قایق بادبانی نمی توان مشاهده از دور است و هیچ فنری عقبی passarelle به مذاکره اما چشم بلافاصله کشیده چشمگیر شیشه ای-حمایت, 26 -, پا, استخر, اصلی عرشه عقبی. "Pivoting" در نقطه ای نشان می دهد خوش تیپ خارجی از استودیو طراحی RWD مسئول برای هر دو داخلی و خارجی. وجود دارد بسیاری از لنجر خورشید برای استراحت و یک سینما روی صفحه نمایش راه اندازی برای تمام خانواده برای لذت بردن از نور ستاره فیلم همراه. اما وجود دارد برخی از قابل توجه غیبت: صدا و جریان استخر دراماتیک یکی از ویژگی های آبشار شده است خاموش است.

اما یادگیری در مورد Hasna's جزئیات صمیمی از Vickers آسانسور تور به سطح دیگری.

Hasna

تور مجازی اجازه می دهد تا خریداران آینده نگر–و تایر kickers–برای انجام یک تور کامل اما بدون نسیم اقیانوس. بورگس قایق بادبانی

"همیشه بوده است که صاحب رویا به ساخت یک Feadship," ویکرز می گوید. "او دوست داشت هر جنبه ای از این کار از طریق طراحی و پس از روند ساخت و ساز. او به طور فعال درگیر و حتی تا به حال یک پروژه اختصاص داده شده اتاق در خانه خود را که از آن او ساخت جلسات. او می دانست آنچه که او می خواست."

سالن اصلی مدرن اتاق غذاخوری با یک سفارشی میز ناهار خوری را با پوشش نقره ای و شراب یخچال با DKT gesso پایان برساند. یک نه نفره سینما اتاق نشسته است. یک پلکان مارپیچی به طور مستقیم فرود به 614 فوت مربع باشگاه ساحل با یک نمایش پر نور استخر بالا. باشگاه ساحل است که در آن تجربه مجازی است و بیشتر به خطر بیافتد چرا که نشان می دهد آنچه در این منطقه به طور کامل قادر به. هر دو برابر پایین سمت درب بسته شد وقتی که فیلم برداری در بندر و با هیچ سر درب در دسترس در نظر گرفته شده و اتصال به خارج از منزل است به طور کامل از دست داد. قادر به ایستادن در لبه آب با یک نسیم ملایم دریا و یا انجام یک تمرین در چهار چرخش دوچرخه معمولا مجموعه ای portside ارائه می کنند کاملا متفاوت را تجربه کنند.

ویکرز حفظ مزیت اصلی این تکنولوژی این است که مردم می توانید احساس خوبی در هیئت مدیره فضاها و امکانات بدون لحاظ جسمی نیاز به سفر.

Hasna

تور مجازی به ضرب گلوله کشته شد در یک مارینا پس از آن فاقد حساسیت بودن در دریا. بورگس قایق بادبانی

"در بسیاری از موارد افراد ممکن است حکومت یک قایق را پس از دیدن فیلم" او می گوید. "به همان اندازه ممکن است آنها را تشویق به تلاش برای سفر به دیدن قایق. ما در حال صحبت کردن به یک دوجین بسیار جدی خریداران و گزینه live-جریان تور انجام شده توسط کاپیتان نیز ثابت کرده است محبوب است."

مالک قابل توجهی در مجموعه هنر پررنگ چاپ و اهل تفریح و بازی, مجسمه جبران مناطق است که نمی توان در بازدید خود را به بهترین. آثار توجه داشته باشید عبارتند از: DKT سفارشی صدای ترق و تروق gesso ستون در عرشه اصلی راهرو که تغییر از قرمز به آبی که با نزدیک شدن از جهات مختلف و بر دیوار برنز و شیشه ای است که امتداد ارتفاع کامل از راه پله اصلی نمایش مالک لبنان میراث خانوادگی. کلش معرق قاب سازی fumed اکالیپتوس کف و Loro Piana دیوار پارچه ایجاد یک لوکس داخلی.

"مالک است و تا به حال برخی از خوب گشت زنی در هیئت مدیره صرف وقت در کارائیب و مدیترانه و اخیرا New England اما او آماده است برای انجام کاری جدید می گوید:" Vickers. "ایده گرفتن در پروژه های دیگر واقعا هیجان زده او و زمان مناسب است را برای او شروع به فکر کردن به طور جدی در مورد آن است."

Hasna

مثبت دیگر از یک تور مجازی است که بیننده می تواند آن را انجام دهد خود را در اوقات فراغت و بازدید از بسیاری از قایق ها بسیار سریع تر از اگر آنها در یک قایق نشان می دهد. بورگس قایق بادبانی

بنابراین آیا یک تور مجازی کار می کند ؟

برای من وجود دارد عناصر کلیدی مجازی تجربه است که نمی تواند نسبت به تور زنده. بافت مخملی دیوارها در سینما ، احساس زین چرم آج پله با چوب پنبه پایه در پای خود را. آرام عطر اسانس در اتاق درمان. یا هوا دریا روی عرشه خورشید با آن سنگ سفید کریستال عقب, نوار, همه بی نظیر است.

Hasna

بورگس قایق بادبانی

هیچ یک از این مراحل Vickers.

"ما به فروش می رسد قایق قبل از صرفا بر اساس تصاویر," او می گوید. "این اتفاق نمی افتد, اما من فکر می کنم همه کسانی که خریداران ترجیح داده اند نیز باید این فرصت را به دیدن قایق در جزئیات کمی بیشتر و این 360 تورهای به مردم است که امکان."

Hasna ذکر شده است از طریق بورگس برای $100.6 میلیون.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن