چرا سرنگونی مؤتلفه مجسمه است نه “پاک کردن تاریخچه’


Toppling-Confederate-Statues-Is-NOT-Erasing-History-1
پارکر MICHELS-BOYCE/گتی

چیزی که ما باید یک زمان سخت به اعتراف آمریکایی ها به عنوان آن به نظر می رسد این است که تاریخ وجود ندارد. مصنوعات وجود دارد که ما را در یک جهت خاص. وجود دارد مصائبی که با ما به اشتراک بگذارید داستان را از یک زمان طولانی در پیش است. وجود کتاب های تاریخ است که به ما یک نگاه اجمالی به یک زمان و مکان ما نیست از لحاظ جسمی برای دیدن وجود دارد. مجسمه های گرفته شده را در سراسر ایالات متحده نمی کند در واقع پاک کردن تاریخچه, اما در عوض سهام یک داستان با نسل های آینده است که ما آماده بودند به عنوان یک کشور به قرار گذشته پشت سر ما.

برای حفظ مؤتلفه مجسمه تا بدان معنی است که ما همچنان به حمایت از زمانی که آمریکایی های آفریقایی تبار بودند ، مصرف آنها را به معنای ماموریت پشت سیاه زندگی جنبش است به آرامی شنیده می شود. در نظر گرفتن مجسمه های پایین به این معنی است که به عنوان یک ملت ما یک گام نزدیک تر به شفا و واقعا حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

Crane operators hook up the remains of the Richmond Howitzers statue of a Confederate artilleryman. It was pulled down by protesters last night; located at Park and Harrison Streets in Richmond, VA on June 17, 2020
واشنگتن پست/گتی

هیچ تاریخ را نمی توان پاک به سادگی با سرنگونی بیش از یک مجسمه و یا تنظیم آن را به آتش. این به آن معنا نیست که بردگان آورده بودند از میهن خود را از آفریقا مجبور به کار بود جدا از مادران و پدران و خواهران و برادران و کودکان برای ساخت یک کشور است که پس از آن قرن به پایان از 1619 به 1865. از کانکتیکات به میسوری تماس ها شنیده بودن برای خراب کردن مجسمه کریستف کلمب, General Robert E. Lee, و, Jefferson Davis, به نام چند. مصرف پایین مجسمه را نفی نمی کند این واقعیت است که مردم در یک جنگ که آغاز شد چرا که شمال و جنوب نمی تواند توافق برای پایان دادن به برده داری.

حذف از این مجسمه ها به ما می دهد یک نقطه شروع به باز کردن بحث در مورد که در آن ما از اینجا بروید. آیا ما واقعا ارزش همکار ما آمریکایی ها بیش از مجسمه های سنگی? ما نگاه به چهره همسایه ما و فکر می کنم در مورد چگونه کریستف کلمب “کشف” آمریکا ؟ ما که متصل به اشیاء بی جان که ما بی ارزش وجود خانواده ما که در جنوب زندگی می کنند (یا جنوب)? می تواند به ما اجازه shame گذشته ما به عنوان یک کشور تعیین می کند که در آن ما به عنوان یک کشور متحد امروز ؟ نه ما می توانیم.

People visit the graffiti-covered statue of Confederate General Robert E. Lee on June 14, 2020 at Monument Avenue in Richmond, Virginia
اندرو لیختن اشتاین/گتی

مجسمه شده اند تا به اندازه کافی بلند و خدمت به عنوان یک یادآوری روزانه به افرادی که ساخته شده است از زمین تماس با ما صفحه اصلی که وجود دارد هنوز هم اشک در پارچه. ما در حال زندگی در این سرزمین از زمانی که لوازم التحریر سنگ رو مردان loom در گوشه و کنار خیابان در سراسر کشور است. مصرف آنها را پایین بدان معنی است که ما در حال مرمت چه بود یک بار شکسته شده است. آن را به نگاه و احساس های مختلف به راه رفتن در اطراف یک شهر را مربع بدون دیدن سنگی صورت کلی و یا یکی دیگر از “شهید” که باید محفوظ تاریخچه کتاب بلندی به پایین. حذف مجسمه یک گام کوچک به سمت اقدامات است که تاثیر ماندگار در داستان ما بگویید.

ما در زندگی از طریق یک زمان مقاومت به ایستادن اشتباهات از ما گذشته و هموار کردن راه به سوی طبیعی است. هنگامی که حذف مجسمه های شبه انجام شود و در Charlottesville, Virginiaوجود دارد یک نوع از شرم در ارتباط با حذف آن. این زمانی است که هزاران نفر از صداها در سراسر جهان در حال افزایش است تا به صحبت کردن در برابر بی عدالتی با یک تماس برای تغییر. این است که بخشی از این تغییر ما خواسته ایم برای.

هنگامی که کلمات “Black Lives Matter” در حال شجاعانه املای در خیابان, در واشنگتن, DC و مجسمه ها و بناهای تاریخی برداشته شده مانند کریستف کلمب و مؤتلفه یادبود جنگ در دالاس تگزاس, من برای یک, می توانید کمی راحت تر نفس کشیدن. یک روز کسی ممکن است بخواهید برای خراب کردن نقاشی های دیواری که به ظاهر بیش از چند هفته گذشته از هنرمندان با استفاده از استعداد خود را برای بیان آنچه در این زمان در تاریخ ما به آنها معنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>