چرا دیزنی جهان جزیره است Relatable AF


disney-island-campout-1
مامان ترسناک و SOPA تصاویر/گتی

برای کسانی از شما که آن را از دست رفته 42 ساله آلاباما مرد دستگیر شده بود روز پنجشنبه گذشته در دیزنی جهان را کشف جزیره و من می دانم این کلمه استفاده شده است بیش از حد اغلب, اما من آن را در حال حاضر: ریچارد مک گوایر است لعنت قهرمان.

در حالی که هر کس دیگری است ماندم, به در خانه های خود این قهرمان پناه در یک جزیره متروکه در دیزنی جهان. منظورم مرسی. من حتی نمی فکر می کنم از انجام این کار. در واقع من و همسرم قرار داده و نیمی از ما سیزده ساله کالج صندوق را در یک دنیای دیزنی تعطیلات قبل از این کل همه گیر ضربه و من کاملا مطمئنم که آن را غیر قابل استرداد می باشد. کل خانواده بوده است در لبه بدونم که اگر ما در واقع قادر خواهد بود برای رفتن زمانی که آنچه که من باید انجام می شد می گویند eff آن را گرفته و امور را در دست خود من مثل این رو به جلو داشت.

با توجه به گزارش بازداشت ریچارد مک گوایر “اظهار داشت که او تا به حال ساخته شده و ورود به این جزیره برای رفتن به کمپینگ در روز دوشنبه یا سه شنبه و برنامه ریزی شده بود بر ماندن در این جزیره برای حدود یک هفته است.” من نمی دانم که چگونه بسیاری از شما قیمت مناسب از هزینه صرف یک هفته در دیزنی جهان, اما آن را بسیار نزدیک به یک پرداخت در خانه این مرد به وضوح یافت می شود هزینه موثر ترین راه برای لذت بردن از سحر و جادو پادشاهی.

در حال حاضر من می دانم که عدم توانایی خود را به تصمیم می گیرید چه روز هفته از آن بود که او را در ماجراجویی خود را باعث می شود او را صدا کمی خاموش. و تحت شرایط عادی من می خواهم با شما موافقم اما پس از قرنطینه در خانه من برای هفته پیدا کنم این کاملا قابل درک است. در حال حاضر من در واقع نوشتن این مقاله از پسر من گنجه چرا که آن را تنها در دسترس اتاق در خانه من و من مطمئن هستم که چه روز یا ماه یا چند ساله من کنه. آن را مانند تمام زندگی من تبدیل شد به گیج کننده است که در آن لحظات زمانی که به مطب دکتر می پرسد برای کودکان, تاریخ تولد.

و آنچه در آن مانند برای مک گوایر? او به نام این جزیره یک “بهشت گرمسیری” با توجه به نارنجی شهرستان کلانتر دفتر. 11 هکتار جزیره افتتاح شد در سال 1974 شد و یک باغ وحش شامل 130 گونه از حیوانات است. “ترین پرندگان هستند اما این پارک همچنین دارای لاکپشتهای گالاپاگوس و حلقه دم lemurs.” این جزیره بسته شده در سال 1999 و نشسته رها برای دو دهه بوده است. از آن زمان به بعد مختلف کاوشگران غیر مجاز ساخته شده اند سفر به زوال و بیش از حد رشد و ساختمان های خود را ارسال فیلم و عکس آنلاین. شما می توانید یک ویدیو را در اینجا اجازه دهید من فقط می گویند پس از تماشای برخی از این فیلم ها نگاه کنید خیلی جذاب تر از این گنجه.

Walt Disney World remains closed to the public due to the Coronavirus threat on March 23, 2020 in Orlando, Florida.
والت دیزنی جهان باقی مانده است به روی عموم بسته شده با توجه به کروناویروس تهدید در 23 مارس سال 2020 در اورلاندو ، الکس منندز/گتی

همچنین این سن اجتماعی فاصله و اگر شما در حال رفتن به CDC توصیه های جدی, چرا به یک جزیره متروکه? منظورم اینه که وای! این مرد رفت full Monty اینجا. نه تنها او را وادار به اویختن در دیزنی جهان (بله, آن است که بخشی از پارک) او نیز برای آویزان کردن در یک جزیره خصوصی در فلوریدا که در آن هیچ کس مجاز به رفتن. من پزشک نیستم اما شانس خود را از گرفتن COVID-19 صدای بسیار کم برای من.

در حال حاضر به طور طبیعی وجود دارد “هیچ خاطی” نشانه و آره, من می توانید ببینید که چگونه خوب مردم در دیزنی جهان شد نه خوشحال با مک گوایر را غیر مجاز مراجعه کنید اما با همه چیز در رفتن در حال حاضر نیاز به دزدکی حرکت کردن بر روی یک جزیره متروکه برای تلفن های موبایل relatable AF. و اگر شما می توانید پیدا کردن یکی که اتفاق می افتد به در دیزنی جهان, چرا که نه ؟

بیشتر من در مورد این حادثه بیشتر در کل این وضعیت مرا به یاد کاپیتان جک اسپارو و من تعجب اگر تنها دلیل او گرفتار شد و چون کسی سوخته رم. این قیاس واقعا به خانه می آید زمانی که شما در نظر ابتلا به مرد مورد نیاز نارنجی شهرستان کلانتر دفتر به استفاده از قایق و هلیکوپتر. بحث در مورد زیاده — من معنی آمده است. این همه برای تلفن های موبایل مانند یک صحنه از فراری. مک گوایر گفت: نمایندگان او را نمی شنوند و آنها را دعوت کردن به او را در یک بلندگو چرا که او به خواب رفته بود داخل یکی از ساختمان ها در این جزیره است. و شما می دانید چه ؟ اگر من در یک جزیره متروکه در حال حاضر, من می خواهم لحن آن متنفر کردن بیش از حد.

و چه آقای مک گوایر برای خود دردسر ؟ من امیدوارم که شما در حال نشستن: مقامات متهم او را با یک تعداد از خاطی بزه. او همچنین ممنوع از همه دیزنی خواص. در حال حاضر آن است اظهار داشت: اگر او ممنوع از همه دیزنی خواص برای زندگیو یا فقط برای یک کشش کوتاه از زمان. و خوب… یک بزه واقعا که بد نیست با توجه به او رو به اویختن در یک جزیره گرمسیری برای کمی. اگر او بودند در نمایی از کهکشان جدید لبه, من فکر می کنم این به خوبی به ارزش آن. و اجازه دهید آن صورت: اگر هر کسی می تواند در اطراف چیزی به عنوان ساده به عنوان یک ممنوعیت از دیزنی, این قهرمان. من بدون شک او خواهد بود جیغ gleefully دست در هوا, روش سوارکاری, فضای, ديد کوه, لحظه به پارک باز می شود یک بار دیگر.

گوش من یکی به سیاسی اما “دیزنی جهان جزیره مرد 2020” دارای یک حلقه خوب به آن فکر نمی کنید ؟ چرا که بدون شک این نوع از خارج از جعبه فکر کردن ما باید در امریکا در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im