چرا 2020 BMW X5 M رقابت یک مدعی واقعی در سوپر SUV رقابت

در سال 1999 هنگامی که طراح مشهور فرانک استفنسون به طوری ماهرانه ترجمه BMW زیبایی به SUV, فرم, BMW X5 مجموعه معیار برای نوع برنده جایزه پس از جایزه از منتقدان سراسر جهان است. در سال های اخیر هر چند با ظهور ultra-high-performance لوکس Suv ها مانند Bentley Bentayga و لامبورگینی اوروس را X5 تحت الشعاع قرار بود حداقل در سرعت بخش است. فوق العاده رقابتی طبیعت با تشکر شدید دهه دخالت در ورزش موتور آلمانی مارکی ضربه پشت و سخت با سریعترین و قدرتمند ترین نسخه از این مدل تا کنون به درستی به نام 2020 BMW X5 M رقابت است.

The 2020 BMW X5 M Competition.

2020 BMW X5 M رقابت است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از اولی است.

این نوع را twin-turbocharged V-8 تولید 617 اسب بخار در 6,000 rpm و تاب از 553 فوت پوند گشتاور در تقریبا بی پایان گروه از 1800 rpm تصویری بر روی صفحه رادار از گاز تمام راه را به 5,860 دور در دقیقه. رها کردن که گشتاور در یک خط مستقیم خودرو می رسد 60 مایل در ساعت در 3.7 ثانیه (مستقیما بین شتاب زمان اوروس و Bentayga). مجهز به اختیاری M driver’s Package های X5 M رقابت maxes در 177 mph—سایه کمتر از Bentayga (187 مایل در ساعت) و اوروس (189.5 مایل در ساعت) اما با فرصت های به پروب محدودیت این قدر تا چند و دور بین اعداد مانند اینها در اصل درجه انتزاع. علاوه بر مناسب ultra-high-performance SUV یا در اولی اصطلاح ورزشی فعالیت وسیله نقلیه باید تحویل یک شات از آدرنالین فقط در حد اما در این دوره روزمره یک درایو.

The 2020 BMW X5 M Competition.

قدرتمند ترین X5 به تاریخ M رقابت گونه های مختلف می تواند رسیدن به 177 mph با اختیاری M driver’s Package. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از اولی است.

در مورد من, روزمره رانندگی ممکن است شامل یک گردش به شمال کالیفرنیا شهرستان مارین از طریق پل گلدن گیت. به نظر من باواریا وحش brooding در جلوی خانه و با تمام احترام به فرانک استفنسون—که پس از آن اعتبار عبارتند از یاد فیات 500 و مک لارن P1—متوجه است که M رقابت edition ممکن است بهترین به دنبال X5 نشده است. به عنوان عضلات آن را به عنوان بزرگ که ممکن است هر زاویه honed برای تجاوز از آن نیز پروژه های خاص و اغوا کننده سیالیت است که در این مورد برجسته های درخشان, رنگ, تغییر, کت Tanzanite آبی متالیک.

The 2020 BMW X5 M Competition.

این مدل باعث می شود آن را از صفر به 60 مایل در ساعت در 3.7 ثانیه است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از اولی است.

کابین نمایش یک زحمت های شیک و زیبایی که تبدیل به یک BMW علامت تجاری. بزرگ و منظم شکر خدا به لطف آرامی باریک رابط لمسی به راحتی تسلط سرسخت ترین technophobe آن عدم حواس پرتی آزاد یکی به تمرکز بر لذت از رانندگی و اگر شما بهار به صورت اختیاری $3,600 بسته اجرایی نیرو احساس یک بدن کامل فعال سازی حسن نیت ارائه میدهد از آن ماساژ جلوی صندلی.

اما به شدت تقویت چرم مرینوس گرفتن از همان صندلی های یک یادآوری است که این هیچ عادی خانواده حمل و نقل اما یک مسیر شایسته و ماشین آلات. روشن نیست از طریق M رانندگی حالت, من تبدیل به شیفته در فکر نمونه برداری مسیر تا زمانی که لکه بینی اطناب که هشدار داد: کاملا “آیا استفاده در جاده های عمومی” و بردن آن به ورزش است.

The engine of the 2020 BMW X5 M Competition.

The twin-turbocharged V-8 تولید 617 اسب بخار و 553 فوت پوند گشتاور. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از اولی است.

رسیدن به پل از طریق سان فرانسیسکو خیابان ها سریع تر از حد معمول به لطف مدل های فوق العاده تیز موتور پاسخ نخست بهره مندی از سخت شدن موتور سوار منحصر به فرد به رقابت variant. کسانی که سنگین تری مانت همچنین تیز کردن به نوبه خود در از شاسی دادن 5,425-پوند خودرو یک nimbleness ایده آل برای مذاکره شهری زاغه و یا برای که ماده سخت left-hander در لاگونا سکا.

The interior of the 2020 BMW X5 M Competition.

بسیار تقویت گوسفند مرینوس-چرم صندلی جلو اشاره در این X5 آهنگ-شایسته توانایی های خود. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از اولی است.

کروز در یک سرعت ثابت در 101 شمال X5 M رقابت احساس به عنوان مطیع به عنوان انتظار می رود از یک حق بیمه SUV. حفاری به دریچه گاز هر چند که من تا به حال به در تحقق من تقریبا از دست رفته من خروج و دوقلو 100 mm tailpipes فوران در یک bellowing گریه. این یک متن است که اثبات صحت عملکرد اشاره شده توسط کربن-فیبر-کمرنگ داش و تهدید آمیز قرمز M1 و M2 در حالت باعث روی تنومند, چرم پیچیده چرخ

یک راز چرخاندن مسیر که لینک اتوبان با غرب مارین به عنوان مثال من در به خودی خود ثابت می شود نه تنها سریع اما با کمال تعجب چالاک آن را به عنوان حفظ نوع سریع کلیپ انتظار می رود از یک مقدار کوچکتر خودرو.

The interior of the 2020 BMW X5 M Competition.

داخلی را کربن-فیبر-کمرنگ داش و چاق و چله چرم پیچیده فرمان. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از اولی است.

در جامعه مارشال در Tomales خلیج من متوقف تونی یک 72 ساله رستوران غذاهای دریایی با به منو بروید که شامل باشکوهی تازه مانیل صدف به صورت فله. فکر اسپاگتی alle vongoleمن خرید دو پوند از دوکفهای بسته بندی شده در merest پراکندگی از یخ است. آیا من می توانم آنها را به خانه قبل از آن ذوب شده? در کمتر خودرو ، در X5 M رقابت ؟ هیچ مشکل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>