چرا 2019, قدیمی, بوردو در شکل دادن به ارزش باور نکردنی

عینک arced در مقابل من نگه بشکه نمونه 2019 بوردو به عنوان بسیاری از عینک در زمستان از طریق سال باید برگزار می شود اولین سلیقه از محصول برداشت شده فقط قبل از سقوط. این یک سنت مزه “en primeur”—که در خدمت بوردو تولید کنندگان نیز برای چند دهه. خریداران و نمایندگان رسانه های فرود در منطقه در اواخر مارس تا اوایل آوریل, ساخت آهنگ در میان châteaux برای ارزیابی کیفیت محصول از بشکه و حدس و گمان بیش از موفقیت آن در بازار است. که در نتیجه ان قیمت ها مجموعه و معاملات رخ داد. به پایان رسید شراب تحویل داده خواهد شد دو سال آینده جمع می تواند در نهایت پهلو آنها را در زیرزمینهای احتمالا پس از پرداخت کمتر در هر بطری از آنها خواهد بود در قلاب برای آن پیچیده calculous تا مطمئن شوید).

اما امروز من نه مالش آرنج با شراب نخبگان در بوردو. من در یک اتاق کنفرانس در اوکلند کالیفرنیا مزه با گرگوری Balogh, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Maisons Marques & Domaines ایالات متحده آمریکا و خاویر Barlier SVP برای بازاریابی و ارتباطات. نمونه فرستاده شده توسط Château Pichon Longueville Comtesse د Lalande یک به اصطلاح “سوپر-دوم” غیر رسمی کوتاه مدت برای یک تولید کننده که مشت بالاتر از وزن خود را به عنوان یک دوم Grand Cru Classé در طبقه بندی 1855. ما وارد کننده دستگیره Pichon Comtesse و آن بوردو, خواهر, Château de Pez و همچنین بقیه برندها متعلق به Rouzaud خانواده Louis Roederer.

چنین است طبیعی جدید برای En Primeur این سال است. در صورت Covid-19 مندرج سنت تبدیل شده آن گوش و به جای میزبانی شراب حرفه ای برای مراسم تست (و زیاده ناهار و بیشتر استادانه درست شده شام) بوردو تولید کنندگان در حال ارسال نمونه بشکه به مشتریان آینده نگر و انتخاب رسانه ها در گوشه و کنار زمین و اغلب پس از پریدن بر روی یک زوم تماس تقریبی یک بحث از شراب که می توانست رخ داده در زمان واقعی در سال های گذشته است.

به عنوان شما می توانید تصور کنید وجود دارد هیچ کمبود از بحث در مورد صحت این کنترل از راه دور در هر بشکه مزه. یکی از برجسته ترین شراب نویسندگان و منتقدان Jancis رابینسون گزارش رد پیشنهاد از 140 نمونه از اتحادیه des Grands ساق پا de Bordeaux نوشتن در سایت “من بسیار نگران حکمت حمل و نقل ناپایدار ناتمام شش ماهه شراب در سراسر جهان در درجه حرارت در تابستان. شما باید فقط به آهنگ بسته با پیک شرکت به ببینید که چقدر پر پیچ و خم سفر بسیاری از آنها را و چگونه بسیاری از مردم در رسیدگی به هر محموله در مسیر. وجود سلامت شراب و سلامت گیرندگان را در نظر بگیرید.”

با این وجود من قصد دارم به جلو است. در Maisons Marques & Domaines ما با شروع سال 2019 Château de Pez یک سنت Estèphe اموال. با روشن شدید میوه و تنگ (اما موفق) تانن کلاسیک است—و با یک قیمت آنها اعلام کرد بعد از آن به عنوان $24.50 (پیشنهاد خرده فروشی $31.50) آن چیزی است که از یک “بهترین خرید.” این Pichon Comtesse 2019 Réserve این Pauillac château دوم, برچسب, زیبایی معطر با high-toned بنفشه تیره, میوه, گیاهان توتون و تنباکو و سنگ خرد—قدرتمند اما با نرم تانن است. و Pichon Comtesse گل سرسبد عمیق و پیچیده و مورد پسند با لایه هایی از شیرین بیان, خرد گیاهان و توتون و تنباکو تحت lovely florals. کام متمرکز شده است با انگور قرمز تیره توت و آلو شات از طریق رگهای ادویه و پیچیده در کاملا با شکوه تانن است. آسیب دیده-نمونه خطر گذشت ما: اینها همه به طور کامل صدا.

Pichon Comtesse

که در آن Pichon مزه می تواند اتفاق می افتد شده است. عکس: Château Pichon Longueville Comtesse د Lalande

و اگر شراب نشان دهنده عبور بخش 2019 در شکل دادن به یک کلاسیک زیبایی متعادل ، Saskia روچیلد پویا جوان مدیر عامل شرکت Domaines بارون روچیلد (Lafite) توصیف آن به عنوان “بسیار خالص است. آن را با ارسال پیام خود را با صدای بلند و روشن” او می گوید: “از اولین باری که طعم فتس. این یک داستان اقتباسی به گرما و تعادل افراط و تفریط است که منجر به یک هیولا زیبا در قدرت و خویشتن داری. این مرا به یاد 2010, و من نمی توانم صبر کنید تا ببینید که چگونه آن رشد می کند. من مطمئن هستم که ما بحث بین 2018 و 2019 مثل ما بین سال های 2009 و 2010 در سال به آمده است.”

سوزاندن سوال: از کجا می خواهد بالا châteaux تنظیم قیمت های خود را برای سال 2019? این یک کسب و کار سختتر از حد معمول این سال است. وجود دارد موضوع تعرفه ها: آخرین سقوط آمریکا وضع شده و 25 درصد در برابر اکثر شراب فرانسوی (به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا) و در حال حاضر هزینه های بالاتر در جدول. (آن را پیچیده دو موضوع بحث—علوفه برای داستان دیگری است.) تعرفه ها پرداخت نشده تا شراب وارد کشور; هنوز هیچ کس نمی داند چه اقتصادی و سیاسی و چشم انداز خواهد بود در سال 2022 زمانی که این فهرست می رسد. در ضمن هیچ کم بها دادن به ویرانی این بیماری همه گیر کوروناویروس در بازار است. نه تنها بحران بهداشت و درمان و متعاقب آن اقتصادی درد قرار داده kibosh در primeurs مزه در بوردو اما آنها نیز به طور موثر چهار (اگر تنها به طور موقت) جمع آوری و اعتماد مصرف کنندگان به طور یکسان.

یک توقف برای هیچ بحران چند, و قیمت ها به trickling کردن, در بیشتر قسمت 15 تا 30 درصد کمتر از کسانی که برای سال 2018 است. Domaines بارون روچیلد اول رشد Château Lafite حتی اگر کوتاه در حجم تعیین شده است در 426 یورو در هر بطری (حدود 475) پایین تر از 15 درصد از سال 2018 است. (منتقد جیمز شیرخوار به شراب 99 به 100 امتیاز و شراب مدافع لیزا Perrotti-قهوه ای مگاوات 97 تا 99.) “این نیاز به اتفاق می افتد می گوید:” گرگوری Balogh. “این است که بوردو گفت:” ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد اما اگر آن را بدترین حالت برای مالیات قیمت هنوز هم معقول باشد.” Balogh مشاوره در مورد این “ساده کلاسیک” را به عنوان او آن را خواند: “دلار قوی و قیمت مناسب هستند. ما ممکن است هرگز این فرصت دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>