چرا “جنگ ستارگان” شخصیت ها مصرف بیش از جهان گران قیمت ترین Superyachts

شاید آنها باید آنرا بطرف راست حرکت کردن جنگ.

چه آغاز شده به عنوان “یک بیت از پاپ” با توجه به مدیر خلاق راب آرمسترانگ تبدیل به یک سنت سالانه برای قایق بادبانی طراحان در Thirtyc. هر سال در بریتانیا بر اساس شرکت قرار می دهد از یک جنگ ستارگانبا مضمون قایق بادبانی با شخصیت و یا فضاپیما از حق رای دادن در هیئت مدیره های مختلف superyachts. این هفته Thirtyc قرار دادن آن آخرین سری با استفاده از قایق بادبانی مناقصه رانده جنگ ستارگان شخصیت های.

“ما از اول هنگامی که ما باز استودیو در سال 2015” آرمسترانگ گفت: Robb Report. “ما احساس می کنیم تزریق کمی سرگرم کننده به صنعت ما. بسیاری از ما می دانستند که جنگ ستارگان در حالی که در حال رشد پس از آن به نظر می رسید مانند یک راه خوب برای اضافه کردن برخی از سبک طنز به چه گاهی اوقات می تواند تبدیل به بسیار جدی ترجمه شده پروژه ها.”

دیدن یک سپاهی طوفان و Darth Vader در یک میلیون دلاری مناقصه ها و مزایده نیست یک رخداد روزمره است. نه ابتلا به یک نگاه اجمالی از لیلا شاهزاده خانم و یا Chewbacca رانندگی دور در یکی دیگر از مناقصه.

Star Wars

این جنگ ستارگان ادای احترام با Starfighters و دیگر فضاپیمای سرنشین superyachts ثابت شده است چنان محبوب است که Thirtyc گسترش یافته کوچکتر مناقصات. Thirtyc استودیو

در ابتدا این شرکت موفق به دریافت تعداد زیادی از تعارف در مورد خود غریب اما بسیار واقع گرایانه کار می کنند. “آن را به عنوان صحبت کرد و به مردم تصورات آنها شروع به درخواست ما برای استفاده از قایق خود را می گوید:” آرمسترانگ. به زودی جنگ ستارگان وسایل نقلیه مانند در-در واکر و Starfighters به نظر می رسد در ترجمه شده helipads و عقب عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

اخیر superyachts حمل و نقل یا امپراتوری کهکشانی یا شورشی وسایل نقلیه شامل SilverFast, گرفتگیو بسیاری از Damen پشتیبانی عروق می گوید آرمسترانگ که اعتبارات “بزرگ” دریایی عکاسان برای ارائه تصاویر. این تیم در ThirtyC همچنین agonizes بر روی تصاویر آنها را به عنوان واقع بینانه که ممکن است نظارت بر راه نور می افتد از قایق بادبانی به عنوان به خوبی به عنوان چهره های ایستاده در کوچکتر قایق بادبانی مناقصات.

Star Wars

انگلستان طراحان باید همچنین شامل برخی از بازی تاج و تخت نقوش دیگر superyachts. Thirtyc

“ما ایجاد تصویر کامپوزیت با جنگ ستارگان , تم قرار دادن غرفه و وسایل نقلیه در این تصاویر می گوید:” آرمسترانگ. “برخی از شخصیت های 3 بعدی-مدل سازی و قرار داده شده برای مطابقت با تصویر. ما می خواهیم سایه به دنبال در سمت راست قایق.”

در این سال جنگ ستارگان خودرو لیست شامل Pascoe SY9 Beachlander, Hodgdon 10.5 m ونیزی Limo مناقصه Cockwells Titian مناقصه Wally مناقصه 48 و خرابکاری 14m باز تعقیب و گریز قایق.

آرمسترانگ می گوید: سالانه ورزش یک روحیه ساز برای این تیم را نشان می دهد و صنعت مسافرت با قایق تفریحی که چگونه خلاق Thirtyc تیم می شود. “هدف این است که به مردم نگاه دو بار به طوری که آنها نمی دانم اگر آن را واقعی و یا نمی,” او می گوید.

Star Wars

Apollo lunar module در helideck از سفر قایق بادبانی لونا. Thirtyc

این جنگ ستارگان ورزش تبدیل شده است چنان محبوب است که Thirtyc گسترش نمونه کارها خود را به بازی تاج و تخت, Ghostbusters ,بازگشت به آینده و سال گذشته سالگرد اولین فرود در ماه. آپولو کپسول فضایی شد مجموعه, مناسب, در helipad از 377-ft. سفر قایق بادبانی لونا.

آرمسترانگ می گوید این تیم در حال حاضر بحث در مورد آنچه که در سال آینده Star Wars theme خواهد بود. “هر سال یک چالش به فکر یک زاویه جدید برای مخاطبان ما و دوستان” او می گوید. “ما خواهید شد, طوفان مغزی, اما تمام ایده ها خوش آمدید.”

اتمام جنگ ستارگانبا مضمون قایق بادبانی تفریح زیر:

ChStar Wars

Star Wars

Thirtyc

Star Wars

Star Wars

Star Wars
Star Wars

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>