چرا پدر و مادر نیاز به مقاومت در برابر اصرار به کنترل خود را


Stop-Controlling-Your-Teens
حسن نیت ارائه میدهد از لیندسی Wolf

در حال رشد در یک خانه که در آن من امن بود و من خود معتبر بود یک عمل بقا. در حالی که من قطعا تا به حال لحظات احساس عاشق و پشتیبانی مادرم نیز نگه داشته و کنترل مهار در زندگی اجتماعی من انتخاب شخصی من طول مو و لباس. من نیز مواجه مداوم عاطفی و کلامی را در لحظه من هرگز نمی تواند پیش بینی کند, مهم نیست چقدر سخت من سعی کردم. من یاد گرفتم به سرعت به مخالفت با مامان, هرگز ریسک های بزرگ در خارج از انتظارات او از من و به عنوان خشنود از یک فرد به هر کس در اطراف من بود که من با او. هنگامی که من وارد سی سالگی من, من متوجه شدم که من اختصاص داده شده اطاعت به عنوان یک جوانی آمد و در یک دلخراش هزینه به من عزت نفس و سلامت روانی.

در آن زمان من شد یک نوجوان من احساس می ترسم که به سعی کنید چیزی جدید. من اجتناب احزاب وسواس در مورد گرفتن نمرات خوب صرف بسیاری از تعطیلات آخر هفته را در خانه و گفت: من مامان اساسا همه چیز را مثل من در اعتراف به یک کشیش کاتولیک. در حالی که من قطعا به نظر می رسید بر روی سطح به کودک پوستر برای “خوب” نوجوان رفتار من نیز مبارزه, هاردکور, در پشت صحنه با خود آسیب gnarly اختلال خوردن بدن dysmorphia و ناتوانی در حفظ دوستی با بچه های خود من سن. سال بعد من هم به طور غیر منتظره مبتلا پیچیده اختلال استرس پس از سانحه است که به طور کامل طرح میتوانست به زندگی بزرگسالی من.

Another Reason To Stop Controlling Your Teens: teen and father
حسن نیت ارائه میدهد از لیندسی Wolf

در حال حاضر که من یک مادر برای دو عالی بچه و یک زن به یک افسانه نوجوانی, من در نهایت یادگیری چگونه به reparent خودم و مهربان و ملایم و اعتماد به راه من از دست رفته به عنوان یک کودک. من هم تبدیل به یک وقت سوء چرخه شکن در خانه من و فراتر از آن. من می بینم همه از فرزندان من به عنوان افراد منحصر به فرد است که سزاوار به درخشش روشن در نظر صریح خود را با خیال راحت و آشکارا باید استقلال بیش از بدن خود و سبک و احترام و شنیده آنجا که بزرگسالان در مراقبت از خود. من هم انجام بهترین من به بچه ها من این آزادی را به ظروف سرباز یا مسافر تا چیزهای جدید را امتحان کنید و خود را یاد بگیرند. این منجر به پویا که در آن آنها احساس امن در حضور من به عشق خود را بدون ترس به معادله اضافه.

پس من فقط می خواهم به این همه چیز در مورد سفر خود من, من فکر کردم من می خواهم کمک طلب کردن از یک متخصص برای راهنمایی در این موضوع است. و بهتر است که به بحث در مورد مبارزات نوجوان بودن از خود من 14 ساله دختر خوانده بلا.

“من آرزو می کنم همه پدر و مادر به طور کامل اذعان کرد که نوجوانان مبارزه با خود سلامت روان و نمی با قلم مو آن را به عنوان اگر آن را کمتر از یک موضوع از یک فرد بالغ را, سلامت روان” بلا می گوید ترسناک مامان. “نه هر نوجوان است و یا همان دسته مشکلات خود را در راه همان, پس از آن کمک خواهد کرد برای پدر و مادر به درک دقیقا آنچه که بچه های خود نیاز به ویژه نوجوانان. بسیاری از نوجوانان هنوز هم بدانند آنچه که آنها باید انجام دهید برای خود. پس از آن مفید خواهد بود اگر آنها تا به حال حمایت از پدر و مادر و بزرگسالان آنها اعتماد کنند.”

Another Reason To Stop Controlling Your Teens: teen
حسن نیت ارائه میدهد از لیندسی Wolf

در حال حاضر بیش از همیشه پدر و مادر در همه جا نیاز به در واقع شروع به گوش دادن به فرزندان ما. ما بچه ها و نوجوانان در حال التماس برای ما به اعتماد آنها حمایت شخصی خود را در استقلال و بدون قید و شرط آنها را در آغوش مهم نیست که چگونه آنها را شناسایی و یا بیان خود را. و با توجه به یک مطالعه جدید که میریزد نور بر روی تاثیر مضر است که خود راضی پدر و مادر می تواند بر روی کودکان و نوجوانان به عنوان آنها رشد می کنند و این شروع می شود با شل کردن تنگ گرفتن کنترل بسیاری از بزرگسالان بیش از کودکان است.

وجود دارد در حال حاضر مطالعات وجود دارد که ثابت کند چگونه آسیب روانی کنترل می تواند در نوجوانان به ویژه هنگامی که آنها پدر و مادر که استفاده از احساس گناه و یا عشق به دستکاری کودکان خود را به انجام آنچه آنها می خواهند. کودکان و نوجوانان مطرح شده در غیر محیط حمایتی مبارزه با توسعه مهارت های لازم از استقلال و عزت نفس و اعتماد هنگامی که به طور مداوم تحت فشار توسط پدر و مادر به زندگی می کنند تا به رشد شخصی ترجیحات و انتظارات. اما تا به حال هیچ مطالعه به بررسی اثرات دراز مدت بالا بردن بچه ها در این راه است.

“ما واقعا علاقه مند به دیدن چگونه ماندگاری این اثر شد به بزرگسالی” مطالعه نویسنده امیلی لوئب یک دانشیار پژوهشی در دانشگاه ویرجینیا می گوید خودی. “بچه ها با کنترل پدر و مادر در حال رفتن به تمایل به تلاش برای پیدا کردن استقلال و مستقل تصمیم گیری های بعد از آن, بنابراین من فکر می کنم این است که شواهدی وجود دارد که آن را واقعا مهم است که نوجوانان اجازه داده می شود به برخی از انتخاب های خود را.”

پیشگامانه 19 سال مطالعه منتشر شده در این ماه در رشد کودک, مجله جامعه برای پژوهش در رشد کودک به دنبال 184 کودکان و نوجوانان از سنین 13 تا 32 و دلخراش شواهد floored محققان. “این نوجوان شد و در حال حاضر تلاش در 13 با درخواست و دریافت پشتیبانی می کند اما به نظر می رسد که این مشکلات رو در طول زمان بدتر” گفت: لوئب.

همانطور که معلوم است, کنترل والدین ایجاد کودکان و نوجوانان که در تلاش برای ایجاد و حفظ دوستان فکر می کنم در یک راه متعادل در مورد موقعیت های اجتماعی و به دنبال کمک به زمانی که آنها به آن نیاز دارید. همچنین شرکت کنندگان مواجه نصب چالش به عنوان بزرگسالان است که شامل احساس قادر به درخواست برای دریافت حمایت و تلاش برای ایجاد و یا حفظ روابط عاشقانه و حتی یک کاهش در دستاوردهای علمی بدون توجه به آنچه خود را شروع معدل به عنوان یک جوان.

Another Reason To Stop Controlling Your Teens: woman, teen and husband
حسن نیت ارائه میدهد از لیندسی Wolf

به عنوان شما می توانید انتظار من عاقلانه-فراتر از-او-سال خوانده است یک یا دو چیز او می خواهد به روشنی برای هر بزرگسال در اتاق که در حال بالا بردن نوجوانان است. کلمات او قطعا اکو احساسات انقلابی این مطالعه, و من امیدوارم که آنها به شما کمک کند تا آنجا که آنها به من کمک کرده ام.

“پدر و مادر باید بدانند که اگر چه نسل ما بسیار بالغ و بالغ مانند ما هنوز هم کودکان و نیاز به درک و عشق از ما والدین ارقام” بلا می گوید. “اما از آنجا که اکثر بچه ها خیلی برای ما هنوز هم می خواهم به احترام به بزرگسالان جوان است. پشتیبانی شده توسط بزرگسالان است که من اعتماد من افزایش اعتماد به نفس, چرا که زمانی که آنها صحبت می کنند به من در راه است که واقعا طنین انداز با من که زمانی که من احساس می کنم دوست داشتنی ترین و شنیده می شود.”

من هم خواسته بلا چگونه او را به روش بالا بردن یک نوجوان اگر او در پدر و مادر خود را’ کفش. پاسخ او نه تنها یک چشم باز تایید کار من هدف را به انجام به عنوان او با مادر, اما من امیدوارم که آن را به عنوان یک بیدارباش برای هر پدر و مادر که تعریف از عشق شامل داشتن کنترل نهایی بیش از فرزند خود.

“من می خواهم شروع شده توسط همیشه میپرسند: چگونه من می تواند کمک کند و دقیقا آنچه که من نیاز به انجام به آنها را احساس می کنید پشتیبانی می کند. من هرگز آنها را فراموش و یا هر چیزی می گویند آنها نمی خواهند به. من می خواهم آنها را در راه است که کمک خواهد کرد که آنها احساس دوست داشت اما هرگز چیزی را که من فکر می کنم صدمه روانی یا سلامت جسمی. من هم می خواهم مطمئن شوید که من می دانستم که مرزهای خود و محدودیت های خود را به طوری که من نمی عبور از هر خط.”

اگر شما به دنبال بزرگ بعدی پدر و مادر گورو شما او را در بر داشت.

سوال آخر من از بلا قلب من ذوب شده در راه عمیق. من می خواستم به می دانم که چگونه من 14 سال دختر خوانده را نشان می دهد تا در جهان متفاوت اگر او اجازه داده شد به بیان خودش را به طور کامل و با خیال راحت و با اعتماد بی قید و شرط از هر فرد بالغ در زندگی او است. او در پاسخ به من منفجر دور.

“من فکر می کنم من می تواند یک فرد کاملا متفاوت,” بلا توضیح می دهد. “من فکر می کنم من خواهد بود بسیار باز به تلاش های مختلف و شجاعانه همه چیز. آن را دشوار است به آن را تصویر, اما من فکر می کنم من نگران نباشید خیلی در مورد آنچه که مردم فکر می کنم از من. یک مسئله بزرگ من است که همیشه نگرانی در مورد دیگران در اطراف من و تصویر اعمال خواهد شد رنگ من. من همیشه بسیار محتاط فرد است که به دلیل. من لذت بردن از در نظر گرفتن خطرات است اما اضطراب از من. اگر من تا به حال همه کسانی که توانایی های هر چند من قطعا می خواهم قادر به اجازه رفتن از اضطراب من و من می خواهم بیشتر مایل به انجام چیزهایی که من واقعا می خواستم برای انجام این کار – و نه نگران کسی جز خودم.”

Another Reason To Stop Controlling Your Teens: teen
حسن نیت ارائه میدهد از لیندسی Wolf

به عنوان من همچنان به شرکت در بالا بردن محبوب من گام-بچه من امیدوارم که او خواهد احساس من محکم حمایت به گسترش خود را به فردی بال به طور گسترده ای ناب به خطر کردن و در آغوش خودش به طور کامل. بر اساس بلا پاسخ های من می دانم که من در این دوره مناسب است.

لطفا به یاد داشته باشید این مهم ترین جزئیات و پدر و مادر. اگر شما شده است شناخته شده برای نگه داشتن یک استعاری دسته سه تایی خود را به کودکان و نوجوانان وجود دارد این است که همیشه زمان و اتاق برای تعمیر. آن شروع می شود با تمایل خود را برای تغییر روایت از چگونه شما فرزندان خود را. احترام به دست آورده است که آیا شما جوان یا پیر. کودکان شایسته دیده می شود, شنیده می شود, ارزش و قابل اعتماد. بچه در حال قدم زدن بازتاب از ما مهم نیست که چقدر ما ممکن است بر این باورند که آنها هستند. بچه های ما منحصر به فرد انسان است که نیاز به یاد بگیرند که چگونه به یک ظرف غذا تا عشق خود صحبت می کنند زمانی که آنها احساس ناراحت کننده و به قلب که آنها واقعا هستند. اگر ما نگه داشتن آنها را از دستیابی به این مهم مهارت های زندگی چون ما بیش از حد لعنت مشغول گفتن آنها چه کاری انجام دهید که به عشق چگونه می شود ما نیز در معرض خطر هرگز به طور کامل شناخت و عشق ورزیدن به فرزندان ما.

جهش امروز و ارائه بچه های خود را یک فرصت برای بدون شک خود را. اجازه می دهد تا قطب نمای درونی خود را برای رهبری راه خود را به همان اندازه که شما انجام دهد. به عنوان وحشی به عنوان آن ممکن است صدای اجازه دهید کودکان خود را آموزش به شما در این سفر زندگی. و به عنوان شما انجام, شما فقط ممکن است پیدا کردن که آنها می درخشد نور کمی روشن تر در این جهان به دلیل آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>