چرا Netflix بکشد ‘راز عشق مرا ناراحت کننده–و من تنها کسی هستم که


A-Secret-Love-1
حسن نیت ارائه میدهد از Netflix

وقتی دیدم پیش نمایش برای “راز عشق در Netflix بکشد:” من هیجان زده بود. به عنوان عجیب و غریب یک زن در یک رابطه با یک زن, یادگیری در مورد تجاوز+ بزرگان برای من مهم است. مستند داستان پت Henschel و تری Donahue که در اواخر 1940s و شرکای شد برای بیش از 70 سال است. زن و شوهر نگه داشته و رابطه خود را مخفی از خانواده خود را برای بیش از 60 سال است. رفتن کسانی که جزئیات قضیه این است که فوق العاده جذاب است. اما تماشای آن را به ارمغان می آورد تا بسیاری از نگرانی های به خصوص وقتی که می آید به تجاوز+ مبارزات و داستان سرایی.

این مهم است که توجه داشته باشید این فیلم مستند ساخته شده توسط تری در خانواده با همکاری رایان مورفی. کریس بولان اکران است ، بزرگ پسر, پسر تری شویم ، دیانا امکانات به شدت و با توجه به احساسات خود را می تواند تبه کار. من نمی یاد این تا زمانی که پس از تماشای این مستند. و آن را می دهد اعتبار برای خیلی از من ناراحتی.

پت و تری در سال 1947 ملاقات کرد. در خارج از فصل از همه دختران آمریکایی حرفه ای لیگ بیس بال (مانند در لیگ از خود)تری به خانه برگشت به کانادا و دیدار پت در حالی که بازی هاکی. زنان جوان هستند فورا تحت تأثیر قرار نمیگیرند با هر یک از دیگر. و حتی از طریق سفر برای بیس بال و درگیری به مردان آنها شروع یک زندگی با هم. بدیهی است که آنها نگه داشتن عشق خود را یک راز برای مدت زمان طولانی به دلیل اجتماعی نمایش ، اما از طریق آن همه تعهد خود را هرگز مردد.

در حالی که “راز عشق” فوق العاده دلگرم کننده وجود دارد بخش هایی ساخته شده است که من ناراحت کننده است. به خصوص به عنوان عجیب و غریب یک زن است. مقدار واقعی داستان عشق احساس بی اهمیت به فیلمسازان. وجود دارد به مراتب بیشتر تمرکز بر روی پیری و آنها را در تصمیم گیری خود را به فروش شیکاگو حومه خانه و حرکت می کند. مطمئن شوید که این چیزها معتبر و مهم به بحث در مورد. اما نه در یک فیلم مستند فروش خود را به عنوان یک داستان عشق.

روشن است که Pat خواهد هر چیزی را به تری مبارک. حتی اگر این بدان معناست که به شهر آنها به نام خانه برای 70 سال است. پت با بی میلی به حرکت از شیکاگو به کانادا مهم است اما نه به دلایل آنها شما را فکر می کنم. او اشاره می کند که آب و هوا به عنوان یک دلیل بزرگ است. اما این یک نوع متفاوت از سرما او را به دنبال جلوگیری از.

“همه عاشق تری,” پت می گوید عاقلانه است. “آنها قرار داده تا با من چون از تری.”

یکی از نگران کننده ترین تم “راز عشق” است ثابت villainizing پت. دیانا ادعا می کند که پت اتحاد “هرگز” دوست خانواده و “نگه می دارد” او “خاله تری” به دور از آنها. اما اگر شما خواندن بین خطوط دیانا به طور مداوم متضاد در تعاملات خود با پت. و پس از آن در نفس او رنگ خودش را به عنوان چیزی بیش از یک مراقبت از خواهر زاده. و او می خواهد چه چیزی بهترین را برای او پیری عمه. در خصوص زمان بن بست دایانا در مجموع شکست حیله گر است که پت خود متنفر است و می خواهد تری برای نگه داشتن اسرار از او.

زنان نمی خود را نشان می دهد رابطه واقعی به خانواده تا سال 2009. اما “راز عشق” ندارد مشغول به چرا پت و تری حفظ رابطه خود را مخفی برای 60 سال است. تری می کند به طور خلاصه به اعتراف خود را از ترس رها شده توسط خانواده تا به حال او آمده هر چه زودتر. علاوه بر این دیانا اشاره پدر او (تری برادر) بود bigot و پیشنهاد خواهر خود را می تواند “درمان می شود.” ظاهرا او یک بار از او پرسیدم خاله تری اگر او دختر گرفت و تری انکار به عنوان حقیقت.

تری در خانواده اعمال می تواند به شما برخی از بینش به نگه داشتن آرام. هر چند برخی ادعا می کنند که رابطه زن و شوهر “مهم نیست” و یا تغییر عشق خود را برای تری آن را سخت به این باور. یکی از خواهر زاده یک نظر در مورد زن و شوهر ازدواج کرده به طوری که آنها نمی “زندگی در گناه است.” در همان شام خانوادگی تری ناراحتی قابل لمس است. زمانی که پت بوسه دست خود را, تری جسمی stiffens.

یکی از بزرگترین درس برای یادگیری از “راز عشق” است آنچه در آن مانند به نظر می رسد زمانی که عجیب و غریب مردم بگویم که خود داستان. هر چند ما نمی دانیم بولان تمایلات جنسی روشن است که پت و تری زندگی به عنوان اعضای تجاوز+ جامعه نیست اولویت خود را. شما شنیدن پت و تری بحث در مورد نگه داشتن خود را عاشقانه یک راز نیست اما زندگی آنها زندگی می کنند به عنوان معلم. هر چند آنها به فروش آن به عنوان یک داستان عاشقانه است که داستان عشق ؟

در ابتدا من هیجان بیش از مستند در حال دیدن چه چیزهایی تغییر کرده است, برای لزبین ها در 70 سال گذشته. من نمی آمد به خانواده من تا زمانی که من 30s. مانند پت و تری ترس من شده بود خانواده من مخالفت. خوشبختانه آنها بیشتر پذیرای بیش از دو خانواده شد. یکی دیگر از چیزی که من امیدوار بود LGBTQ+ تاریخچه. این زنان زندگی می کردند از طریق آن همه: gay آزادی حقوق زنان “نپرس نمی دهند” و در نهایت حق به ازدواج. چه آنها فکر می کنم که چگونه دنیا را تغییر داد ؟ متاسفانه ما هرگز به پیدا کردن.

ما حتی نمی ببینید که چگونه پت و تری پیدا کردن خود را “مردم.” اما روشن است که در طول 70 سال با هم آنها را محکم گره های عجیب و غریب در جامعه است. وجود دارد یک فلش از آن در طول یک شام با یک مرد زن و شوهر که در حال بدیهی است که دوستان قدیمی. متاسفانه که تعامل قاب توسط آنها griping مورد نیاز به حرکت به دور از شیکاگو است. ما هرگز واقعا دیدن آنها را در تعامل با سایر لزبین حتی. وجود دارد تنها یک داستان از تری در روز در AAGPBL صحبت کردن در مورد چگونه او قفل شده است و خودش را در اتاق خود برای حفظ لزبین دور از او. بخشی از داستان عشق خود است که چگونه آنها را به هویت خود به عنوان لزبین, و ما هرگز یاد بگیرند که هر یک از آن.

درمان نه فقط پت و تری اما از داستان عشق خود برگ زیادی به دلخواه می شود. هایی از آن را از طریق خانه های قدیمی فیلم و عکس. وجود دارد یک لحظه زیبا که در آن شما آنها را نشان دیانا, پیر, عشق, نامه های آنها به نوشت: هر یک از دیگر با امضا خود را با دقت پاره برای پنهان کردن هویت خود است. اما وجود دیگری است. حتی خیلی از تمرکز در طول مراسم عروسی خود را در مورد تری را از خود و خانواده خود را احساس. هیچ اشاره ای چگونه از زنان احساس می کنید در نهایت اینکه از نظر قانونی قادر به ازدواج با یکدیگر پس از 70 سال با هم. که جالب تر از دیگری سخنرانی از دیانا در مورد چقدر او را دوست دارد او اولین تری.

“راز عشق” است که به زیبایی ساخته شده و داستان است که برگ های زیادی از اتاق را برای سوالات بیشتر. و آنها در حال سوال این فیلم می تواند پاسخ داده شده است. آن را احساس می کند مانند یک داستان عجیب و غریب به صورت مستقیم مخاطب است. فیلمسازان (تری در خانواده) می خواهید pats در پشت برای پذیرش پت و تری. اما مسئله این است که آیا آنها در واقع آنها را قبول? چون مطمئن را احساس نمی کند مانند آنها انجام دهد. لزبین خود هویت نباید فقط یک حکایت برای رژه از زمانی که آن را متناسب با داستان. زندگی خود را به عنوان “خارج” زنان مبارزات خود را گفتن خانواده های آنها و راه آنها حرکت جهان باید در خط مقدم. شما نمی توانید می گویند که این مستند در مورد یک عشق داستان هنگامی که آن را نیست. داستان در مورد یک خانواده تلاش برای آشتی با کسی که مورد علاقه خود عمه واقعا بود. و خوب است. اما داستان پت و شایسته تری.

“راز عشق” در دسترس است در حال حاضر به جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>