کالیفرنیا شراب سرمایه است بهترین و شناخته شده برای میوه-جلو بالا-ضد آماده به نوشیدن شراب. اما اخیر shift سمت محدود تر و سن-شایسته سبک نعمت انگور از کوهستان تاکستان با wineries مانند Lokoya, گیررد, Lamborn و مایکل Mondavi خانواده در حال رشد در ارتفاع بالا آمریکایی Viticultural مناطق (AVAs) از هاول کوه اطلس اوج الماس کوه منطقه بهار کوه و کوه Veeder. این سایت می تواند به صعود به عنوان بالا به عنوان 2,700 فوت بالاتر از سطح دریا شبیه به فلک کشیده باغ های انگور از آرژانتین مشهور Mendoza منطقه شراب. این یک تغییر رادیکال نه تنها در فلسفه بلکه روش و برای کسانی که به نفع پیچیده پیر جهان سبک شراب یکی که به خوبی به ارزش تلاش اضافی.

در حالی که انگور رشد در کف دره ها با پوشش روزانه خنک کننده مه که از آنها محافظت از نور خورشید خشن, انگور رشد در ارتفاع بدون مهلت از اشعه. “ارتفاعات بالاتر به معنی شما در حال نزدیک شدن به خورشید با نور خورشید بیشتر در دسترس به عنوان شما به طور معمول بالاتر از مه خط می گوید:” Chris Carpenter, شراب برای Lokoya که به تولید چهار Cabernet Sauvignons از ارتفاع بالا AVAs. “نور خورشید و تغییرات غلظت و طعم آن را همیشه بالاتر است.”

کوهستان خاک منحصر به فرد هستند بیش از حد. گلن هوگو ارشد شراب در Calistoga را گیررد کارخانه شراب سازی می گوید که “کوهستان تاکستان سایت ها تمایل دارند که نازک تر و کمتر حاصلخیز topsoils اغلب در نتیجه کمتر آب-ظرفیت برگزاری.” در حالی که ممکن است صدای شوم هوگو اشاره می کند که این نوع از محیط زیست “تنش انگور در یک راه خوب برای اضافه کردن عمق و معطر پیچیدگی و غنای mouthfeel به یک شراب است.”

بالا-ارتفاع میوه نیز می رسد بیشتر به آرامی با تشکر از نسیم خنک و سرد شب که حفظ اسیدیته; مانند انگور کوچکتر انواع توت ها و ضخیم تر پوست ایجاد آنچه راب Mondavi جونیور, شراب برای مایکل Mondavi خانواده و مستغلات تماس “بالاتر پوست به آب نسبت است.” این به این معنی سازان باید با ومزه و بسیار تانیک انگور که تقاضا مراقبت بیشتری در طول فرایند.

Lokoya's winemaker Christopher Carpenter

Chris Carpenter, شراب برای Lokoya. حسن نیت ارائه میدهد از Lokoya

“هیلساید آب نیاز به افزایش توجه به جزئیات بنابراین شما می توانید پیدا کردن تعادل صحیح استخراج می گوید:” Mondavi که تولید M توسط مایکل Mondavi Cabernet Sauvignon ترکیب از خانواده Animo تاکستان در اطلس اوج.

بهترین کوه-رشد شراب با استفاده از یک فندک فشار به حد غلظت تانن در حالی که سرد تخمیر کمک می کند تا حفظ هماهنگی و ساختار. و تقریبا در هر نپا شراب متخصص در Cabernet طول می کشد سبک نشانه از بوردو با بشکه های بلوط فرانسوی در تقاضا بالا است. “کوه شراب تمایل دارند که بسیاری از عقب پایان تانن بنابراین شما نیاز به یک بشکه است که پر کردن وسط بافت می گوید:” Mondavi که به نفع بشکه با کاهش دما toasting رژیم “برای اضافه کردن گرد و آروماتیک” مانند نرم وانیل و ادویه یادداشت به جای بالا کاراکتر بشکه است که قرض تلفظ دودی و طعم کاراملی.

The view from Cakebread's patio

این دیدگاه از Cakebread را پاسیو. ترنس مک کارتی

و در حالی که ترکیب مناسبی از جغرافیا, شرایط و روش می توانید شراب نفیس تعادل و پیچیدگی مانند هر چیز مطرح شده در کوه این شراب شدید—overpoweringly بنابراین اگر ریخت و بیش از حد جوان است. اما همان پررنگ تانن و اسیدیته بالا است که می تواند شدید در جوانان خواهد غنی سازی این شراب برای یک دهه یا بیشتر است. باز کردن یک مجموعه ای از تک, قدیمی, کوه شراب در 10 یا 15 سال عملکرد میوه لذیذ طعم انعطاف تانن شهوت انگیز mouthfeel و جوانی روشنایی است که افترا سن خود را شبیه به بهترین vintages از بوردو و یا Barolo ساخت آنها به خوبی به ارزش سرمایه گذاری در حال حاضر.

Standout 2016 vintages شامل گیررد Cabernet Sauvignon اطلس اوج رشد در 1,600 پا—بالاترین گیررد سه کوه bottlings—با ساختاری ستون فقرات حمایت از مجلل طعم, سیاه, تمشک, اسپرسو, و نرم, پخت ادویه جات ترشی جات. کریس نجار تنومند Lokoya Cabernet Sauvignon کوه Veeder از 1,800 پا Veeder اوج تاکستان تداعی زغال اخته, سیاه تمشک و شیرین بیان با پایدار رایحه نعناع در پایان برساند. در ضمن هایدی پترسون Barrett—شناخته شده برای تهیه برخی از کالیفرنیا بسیاری از مشخصات بالا فرقه شراب از جمله فریاد عقاب و Dalla Valle—شده است ساخت Lamborn خانواده Cabernet Sauvignon هاول کوه از خانواده تاکستان از سال 1996. عمیق-گارنت زیبایی طعم گیلاس سیاه و تافی با گرد تانن و ترکیبات پایان برساند. Cakebread زیرزمینهای رقص خرس در مرتع پرورش احشام Cabernet Sauvignon, یکی دیگر از هاول کوه standout از انگور کشت شده در ارتفاعات بین 1,400 و بیش از 1600 پا سربی با رایحه توت رسیده گیلاس و شکلات تیره که در پایان با روشن لمس مزه پرتقال.

هر کدام از گفتگوی شما انتخاب می کنید انتظار نداشته باشید که همان قدیمی دره نپا کابین. فکر می کنم از این شراب به عنوان نپا بالا هر دو به معنای واقعی کلمه و سبک نگارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im