چرا خانواده من در پاسخ به “با تشکر از شما’ با ‘شما در حال خوش آمدید شما ارزش آن را’


thank-you-youre-worth-it-1
کتی Muhammad/Instagram

شوهر من است در نظامی است. او پیوست و در اواخر دهه بیست سالگی زمانی که ما در حال حاضر متاهل با یک فرزند. این یک تصمیم دشوار است و ما تا به حال بسیاری از عوامل به وزن. سیاسی و مذهبی و معنوی ما احتمالا نمی آنچه اکثر مردم فکر می کنم از زمانی که آنها فکر می کنم در مورد یک خانواده نظامی اما در نهایت ما تصمیم گرفتیم که کسی به خدمت او حاضر به یکی از این افراد است. آن بوده است که ارزش آن را برای خانواده ما است.

ما شگفت زده در چگونه اغلب مردم از او تشکر می کنم برای خدمات خود را. اگر او متوقف می شود در هر نقطه در راه به کار و یا در راه خانه های مردم را ببینید و احساس اجبار به می گویند با تشکر از شما. در ابتدا او بسیار ناراحت کننده با آن. شوهر من یک وقت هوا نگهبان ملی نه جنگی کهنه و او را احساس نمی کند مانند او سزاوار هر گونه ممنون فقط انجام کار خود را نسبتا امن ،

اما شما می دانید چه ؟ خدمات خود را در مسائل مربوط به برخی از افراد بدون در نظر گرفتن جزئیات وظایف خود و زمانی که آنها از او تشکر می کنم آنها نمی خواهید به شنیدن یک لیست از دلایل او فکر نمی کند که او سزاوار آن است. آنها فکر می کنم او سزاوار آن است. آنها فقط می خواهم برای شنیدن “قابلی ندارد.”

در حالی که برای او در پاسخ با, “با تشکر از شما برای حمایت خود را.” آن احساس حق به او برای تشکر از فرد دیگر حق بازگشت. من فکر می کنم که بخشنده پاسخ.

سپس او شنیده می شود یکی دیگر از خدمات عضو اذعان کسی قدردانی کرد و گفت: “شما در حال خوش آمدید. شما ارزش آن است.” که طنین انداز با او عمیقا. او بلافاصله به تصویب نرسیده است. در حال حاضر, وقتی کسی تشکر از او را برای انجام کار خود را به او تأکید آنها حق بازگشت. آن چهار کلمه کوچک به او فرصتی برای یادآوری هر غریبه که به لطف او را از ارزش ذاتی آنها.

من فکر می کنم این عبارت است “گیر” از آنجا که آن را بازتابی از قلب خود را و چیزی است که ما در تلاش برای القای فرزندان ما.

وقتی که می آید به کل هیچ مشکلی در مقابل شما در حال خوش آمدید چیزی که من در تیم شما در حال خوش آمدید. من می دانم که “بدون مشکل” آزار برخی از مردم, اما آن را نمی کند مرا آزار. بچه ها من رشد خواهد کرد تا با شنیدن عباراتی مثل این در محل “خوش باشی” و من خوب با آن است. من شخصا از ذهن نیست وقتی کسی می گوید: “مشکلی نیست.” این درست نیست من از چیزی. من می خواهم راه کلاسیک “قابلی” احساس می کند.

ما هنوز در حال آموزش بچه های ما می گویند: “شما خوش آمدید” از آنجا که من درک می کنم آن را به عنوان استاندارد مودبانه پاسخ به نشان قدردانی است. من فکر می کنم آن را به بهترین مکان برای یک بچه برای شروع است.

اما درسی که من واقعا می خواهم بچه های من به کمك و درک است “شما ارزش آن است.” زمانی که بچه های من شنیدن پدر خود بگویید یک غریبه “شما ارزش آن” ما می خواهیم آنها را به طور کامل درک آنچه که او بدان معنی است. هر عبارت بچه های من استفاده کنید برای پاسخ به تشکر من می خواهم آنها را به درک در قلب خود را که در حال مهربان بخشنده و مهربان است که غیر قابل مذاکره زیرا مردم در اطراف آنها را ذاتا ارزشمند و شایسته به درمان هست. ما می خواهیم بچه های ما به مهربان و بخشنده است. ما می خواهیم آنها را به طور مفید و متفکر. اما ما قطعا نمی خواهید آنها را از خود راضی و یا احساس می کنید مثل آنها کسب یک جواهر در تاج برای بودن مناسب و معقول. اگر آن را برای نشان دادن آن را ساختگی. نوع مفید و عادلانه تنها راه قابل قبول بود — مطلق حداقل.

در حال حاضر بدیهی است که من را ندارد و من بچه ها می گویند این عبارت هر زمان کسی لطف آنها است. ما نیست از اینجا گفت: “شما در حال خوش آمدید. شما ارزش آن” هر بار که کسی می گذرد نمک. من در تلاش برای ایجاد کمی weirdos با عادات هیچ کس درک می کند.

اما ما عمدی مورد بحث همه ارزش ذاتی. هنگامی که ما به آنها بگویید که همه برابر است و با ارزش و منحصر به فرد ما نیست و انجام آن را از طریق یک گل رز رنگی لنز. ما در مورد چیزهایی مانند نژادی و نابرابری حقوق گی, چاق, مثبت و امتیاز با بچه های ما. پسر من تنها کسی است که “می شود” اما همه بچه های من شنیدن در مورد مسائل دشوار. این یک مکالمه مداوم در خانه ما. بچه ها من تمام خواهد شد و من ترک خانه با یک درک روشن است که هر سیستم است که افزایش و یا ستم هر کسی بر اساس یک مشخصه ذاتی یک مشکل است. من امیدوارم که آنها را انتخاب کنید و به عمل درآمده است.

این مهم است که بچه های ما درک می کنیم که افراد شایسته ای در زمان ما تلاش و کمک فقط به خاطر اینکه آنها مردم هستند و مردم مهم است. وقتی کسی با تشکر از شما, شما باید به گرمی اذعان قدردانی خود را. بدون توجه به آنچه در عبارت شما انتخاب می کنید به آن را انجام دهد, وضعیت قلب خود را باید “البته من مایل به انجام این کار برای شما. شما ذاتا شایسته محبت و چیزهای خوب را موجب از خود بشریت است.”

البته به عنوان بزرگسالان ما می دانیم که برخی از افراد فقط واقعا خورد و ما همیشه احساس می کنم این عروسک می ماند و مهربان نسبت به همه. ما می دانیم در مورد ستمگران معتادان و تشکرها. بچه ها من را یاد آن درس بیش از حد. زندگی می آموزد همه ما است.

با من تماس Pollyanna اما من را انتخاب کنید به این باور است که اکثر مردم نمی ستمگران معتادان و تشکرها. من را انتخاب کنید به فرض که مردم خوب هستند تا آنها را به من نشان می دهد چیز دیگری است. امید من این است که بچه های من را انتخاب کنید به رویکرد انسان های دیگر و با همان دیدگاه خوش بینانه است. من فکر می کنم اکثر مردم آن را سزاوار است.

و بچه ها من نیاز به عمل. من شخصا معتقدم که خوب بودن به مردم ضروری است به یک کودک در حال توسعه احساس خود.

یک بار در یک مصاحبه دیدم fave من دختر Chrissy متز می گویند چیزی است که همیشه با من ماند: “Esteemable عمل ایجاد اعتماد به نفس است.” نیست که نقطه ؟ هنگامی که ما انجام کارهای خوب برای خودمان و دیگر مردم این باعث می شود ما احساس بهتری در مورد مردم ما هستند.

آموزش بچه ها من مفهوم “شما در حال خوش آمدید. شما ارزش آن” آنها را می دهد یک فرصت برای انجام esteemable عمل می کند. بخشی از دلیل من آموزش آنها است که هر کس ارزش خود را از محبت است زیرا آن را ایجاد فرصت برای آنها را به انجام چیزی است که نوع و نوع چیزهایی که آنها را منجر به مشاهده خود را به عنوان نوع مردم است.

این برای من مهم است که بچه ها رشد خود را به عشق, بدن, ذهن و روح و روان. من فکر می کنم آموزش آنها را به ارزش در افراد دیگر آنها را می آموزد برای ارزش خود را بیش از حد. هر کس برنده هنگامی که ما می بینیم یک دیگر به عنوان ارزش. من انجام بهترین من به مطمئن شوید که بچه های من هستند که نوع فرد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de